Отговори
# 150
  • Мнения: 2 897
Заквасена. По възможност НЕ на Данон.

# 151
  • Мнения: 3 166
Сметаната - заквасена. Поне от прочетеното тук, до този извод съм стигнала. Никое от момичетата май не полза течната готварска сметана. Заквасената на Роси хвалят  момичетата, ама при нас примерно не се намира, то и на Данон трудно намирам, така че наблягам на маслото аз . Но съм му и фенка. Peace

Дени, и аз да питам нещо. Проблем ли е, че наблягам главно на яйцата, а месецето го пренебрегвам. Примерно случва се да има дни само със яйца/и мазнини и зеленчук, разбира се/ и без никакво месо.

Аз окончателно разкарвам тиквичките. Не ми действат добре. Хапна ли тиквичка, спирам да свалям грамчетата. Сега я спрях от няколко дена и резлутатът е, че моят половин кг. стана един. Урааа! Ей, толкова не съм тежала от преди да забременея. Embarassed

# 152
  • Мнения: 2 897
Липса на месо - не го намирам за проблем.
Има вегетариянци на ВМ НВД дори, Тони също не яде много месо, и аз понякога карам само на яйца.
Липсата на месо води до еднообразие, за мен това не е проблем, не знам дали на теб не би ти пречело.
Друго съображение не виждам.
Заквасена сметана - сердика, роса, бор чвор - все са хубави.

# 153
  • Мнения: 1 339
Деничкеееееееееееее   Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning 
Колко ми липсвашееее, чувствам как от утре пак ще съм режимна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много се радвам, че се завърна.  Heart Eyes Heart Eyes

малко офф
Момичета, моля ви помогнете ми в конкурса за снимка http://mmszvezda.com/vote.php?f_pic=1520#pic
Днес в 12:00 вечерта свършва класирането  Confused  Дайте на свои познати да гласуват също. Много ви се моля направоо съм полудяла  Cry Sad Cry

Много ви благодаря и извинявам се за офф-а

От утре, знам, режимна ще съм  Naughty
Приятна вечер  Simple Smile

# 154
  • Мнения: 5 873
Деничка вече е в стихията си. Hug

Сиске,вече гласувах.Hug

# 155
  • Мнения: 2 897
Сисинче, режимна ще си, къде ще вървиш, нали вече съм тук - ще смразявам с леден поглед и сурови думи  Crazy!
А аз ти видях подписа в Дневника и вече гласувах  Peace!

Ванче, че как иначе - нали съм доцент/генерал (че малко военно го раздавам  Wink)! Ти сега на какъв режим си?
А между другото миналата неделя сутрин преди да тръгна на път точих лиги по твойто руло  Blush..

# 156
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Мина  Hug

Дени   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ядох миди - всякак ви , дори и с ориз ., Беше ми вкусно и не ми е съвестно .
До утре  Hug

# 157
  • Мнения: 5 873

 Ти сега на какъв режим си?
А между другото миналата неделя сутрин преди да тръгна на път точих лиги по твойто руло  Blush..

ами на Дюкан карам,ама днес го раздавам малко смесен... Confused

а за рулото...засрами ме Blush,чесно.

ако можех да ти пратя бих ти направила. Hug

# 158
  • Мнения: 2 897
Роси, ти сега за 1 ориз ли си, да не казвам аз какво съм яла и пила  Mr. Green! Случва се! Направо 7 високовъглехидратни и високоалкохолни дни ми се случиха, ама подробности..

Ванче, сега ходих да гледам разреза - ммммммммммм. А Мини Мауската хем ми иде а я изпапам - такава е сладурана - хем и би ми било гузно да я разваля! Не знам с каква съвест си я разрязала  Cry!

План за утре - цедено мляко със сметана, ленено семе и орехи, яйца с масло и пак яйца с масло, а за десерт яйца с масло, супа от коприва, зеленчуково пюре с масло.
Изпълнение - под съмнение.

# 159
  • Мнения: 5 873

Ванче, сега ходих да гледам разреза - ммммммммммм. А Мини Мауската хем ми иде а я изпапам - такава е сладурана - хем и би ми било гузно да я разваля! Не знам с каква съвест си я разрязала  Cry!

ами,Дени Hug,всъщност не съм я разрязвала аз.Торта беше за  кръщенето на едно момиченце  на селото на свекървата. CrazyНо каза,че е била вкусна. CrazyТъй че все някой й е теглил ножа.  Laughing

# 160
  • Мнения: 2 956
Сисинче и аз вече съм гласувала преди 1-2 дни още  Wink
Цедено мляко  Shocked за 3 дни съм изяла към 400гр. че даже и малко отгоре сигурно  ooooh!
Друго си е да има тука някой доцент  Hug

# 161
  • Мнения: 3 166
Сисинка, гласувах! После да ни се похвалиш - като разбереш, че си победителка. Hug

Дени, никак не ми пречи еднообразието. То не е еднообразие де - яйца с корнишон, яйца с броколи, яйца с моркови, лук и пиперка, яйца с шопска, яйцата с доматеното сосче на Тони.   Laughing А веднъж и в гювече с малко сирене, масло и домат. Няма да разправям как ми се услади, ама нали гледам да избягвам млечните напоследък.

Ванче, значи майсторица си ни ти. Измисли ни една режимна тортичка - няма да откажем. Peace
П.С. От мъфините ти ми потекоха лигите.

Мина, къде се изгуби?

# 162
  • Мнения: 1 488
Сисинче гласувах и на приатели пратих, ама така като гледам не е станала работата Sad

# 163
  • Мнения: 1 339
Благодаря ви много момичета.
Дргутото момиче победи. Как успя не знам, но е факт  Sad
Тази седмица има ново гласуване до другия понеделник.
Да видим дали ще имам късмет  Wink

По темата да кажа. Нито ми се яде, нито ми се спи. Направо кълбо от нерви съм.
Ще видим каква ще я докарам с храната днес.

Приятен и усмихнат ден   bouquet

# 164
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Успешна седмица красавици  Hug

Стискайте палци на Тони -  днес е първият и работен ден в нова фирма

Общи условия

Активация на акаунт