Колко време прекарвате на вън с децата си?

  • 1 931
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Излизаме сутрин и следобед.Вече не мога да я удържа у дома.Само незнам какво ще правим зимата...

# 16
  • Мнения: 423
Ох, аз съм за бой направо като чета как излизате навън, ами ние дори има дни, в които не излизаме изобщо дори и времето да е хубаво EmbarassedЯвно съм по-мудна от вас, немога да се оправя с всичко, като станем, докато закусим, да поизмия чиниите, пода и т.н вече е станало обяд. Обядва, а вече е топло и не става да излезем. Съответно ляга на обяд спи около 1 час, а аз още нито съм сготвила, нито съм изгладила, нито съм успяла да се изкъпя Embarassed, и докато направя всичко това и ето деня е минал. А на всичкото отгоре сега не сме и на кухня и ми се случва да и готвя някой ден по два пъти, за да и е различно все пак #Cussing outдайте ми съвети как успявате вие newsm78

# 17
  • Мнения: 1 555
Преди обед за 2-3 часа и следобед от 17 до 21 часа всеки ден и на моя все му е малко и с рев се прибираме  Grinning

# 18
  • Мнения: 9 903
Ох, аз съм за бой направо като чета как излизате навън, ами ние дори има дни, в които не излизаме изобщо дори и времето да е хубаво EmbarassedЯвно съм по-мудна от вас, немога да се оправя с всичко, като станем, докато закусим, да поизмия чиниите, пода и т.н вече е станало обяд. Обядва, а вече е топло и не става да излезем. Съответно ляга на обяд спи около 1 час, а аз още нито съм сготвила, нито съм изгладила, нито съм успяла да се изкъпя Embarassed, и докато направя всичко това и ето деня е минал. А на всичкото отгоре сега не сме и на кухня и ми се случва да и готвя някой ден по два пъти, за да и е различно все пак #Cussing outдайте ми съвети как успявате вие newsm78

сутрин закусваме и веднага излизаме. 2-3 часа сме навън, после пазаруваме , ако трябва и се прибираме за обяд. Той си играе, аз готвя, пускам пералня; Докато яде, аз простирам примерно; после спи, аз чистя, гладя, мия съдове. Като се наспи  следобед, се мотаем малко из къщи и пак излизаме по друг маршрут - дори само да мерим улиците в квартала, пак е добре. Докато времето е хубаво, гледам да сме повече навън. Разтребвам в движение.
като беше по-малък, излизахме по-малко май.

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ох, аз съм за бой направо като чета как излизате навън, ами ние дори има дни, в които не излизаме изобщо дори и времето да е хубаво EmbarassedЯвно съм по-мудна от вас, немога да се оправя с всичко, като станем, докато закусим, да поизмия чиниите, пода и т.н вече е станало обяд. Обядва, а вече е топло и не става да излезем. Съответно ляга на обяд спи около 1 час, а аз още нито съм сготвила, нито съм изгладила, нито съм успяла да се изкъпя Embarassed, и докато направя всичко това и ето деня е минал. А на всичкото отгоре сега не сме и на кухня и ми се случва да и готвя някой ден по два пъти, за да и е различно все пак #Cussing outдайте ми съвети как успявате вие newsm78

Ние ставаме сутрин, храня Стиви и той пак си ляга от 9 до 11ч. В това време аз си пия кафето, къпя се и готвя обяда или вечерната му супа. Готвенето отнема час най-много. След като се събуди в 11ч пускам пералня, прахосмукачка и стирка, чистя прах и гладя докато готвя. В 12ч го храня и излизаме до 2ч. От 2ч до 4ч отново спи и аз си почивам, след 4ч и следобедната закуска излизаме в парка за няколко часа. Прибираме се, вечеря, къпя го и в леглото.

# 20
  • Мнения: 3 456
средно 2-3 часа, понякога и по-малко. Като бееш бебе някои дни по цял ден.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Напоследък по-малко, защото гледам на обед да сме вкъщи, за да спи малкото ... иначе навън дремва само до един час, а вкъщи по 2-3. После докато се оправим и натъкмим ...

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Цял ден Mr. Green- излизаме към 10 сутринта и се прибираме към 8 вечерта! Спи навън, яде навън, играем си, разхождаме се и така ни минава денят! Аз пък мисля, че колкото по-големи стават толкова по не ги свърта вкъщи /поне моят мъник е така/ Peace

Това е страхотно, а какво става с храната не се разваля в горещините? На кухня ли сте?
В най-големите горещини се прибирахме на обяд и излизахме към 5-6 след обяд, но сега като е по-хладно няма проблем с храната! В момента не е на кухня и му слагам в бурканче от вкъщи, което е седяло малко в хладилника, взимаме пюренце или сядаме на по супичка в града и така! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 363
Ох, аз съм за бой направо като чета как излизате навън, ами ние дори има дни, в които не излизаме изобщо дори и времето да е хубаво EmbarassedЯвно съм по-мудна от вас, немога да се оправя с всичко, като станем, докато закусим, да поизмия чиниите, пода и т.н вече е станало обяд. Обядва, а вече е топло и не става да излезем. Съответно ляга на обяд спи около 1 час, а аз още нито съм сготвила, нито съм изгладила, нито съм успяла да се изкъпя Embarassed, и докато направя всичко това и ето деня е минал. А на всичкото отгоре сега не сме и на кухня и ми се случва да и готвя някой ден по два пъти, за да и е различно все пак #Cussing outдайте ми съвети как успявате вие newsm78

всичко от изброеното правя докато детето спи или вечер като го поеме баща му или в почивните дни. а има вариант и да ставаш по-рано...

когато е буден, най-много да му сготвя.

по-добре навън с детето, отколкото измит под и изгладени дрехи.

# 24
  • Мнения: 423
Ох, аз съм за бой направо като чета как излизате навън, ами ние дори има дни, в които не излизаме изобщо дори и времето да е хубаво EmbarassedЯвно съм по-мудна от вас, немога да се оправя с всичко, като станем, докато закусим, да поизмия чиниите, пода и т.н вече е станало обяд. Обядва, а вече е топло и не става да излезем. Съответно ляга на обяд спи около 1 час, а аз още нито съм сготвила, нито съм изгладила, нито съм успяла да се изкъпя Embarassed, и докато направя всичко това и ето деня е минал. А на всичкото отгоре сега не сме и на кухня и ми се случва да и готвя някой ден по два пъти, за да и е различно все пак #Cussing outдайте ми съвети как успявате вие newsm78

сутрин закусваме и веднага излизаме. 2-3 часа сме навън, после пазаруваме , ако трябва и се прибираме за обяд. Той си играе, аз готвя, пускам пералня; Докато яде, аз простирам примерно; после спи, аз чистя, гладя, мия съдове. Като се наспи  следобед, се мотаем малко из къщи и пак излизаме по друг маршрут - дори само да мерим улиците в квартала, пак е добре. Докато времето е хубаво, гледам да сме повече навън. Разтребвам в движение.
като беше по-малък, излизахме по-малко май.
Eeeee ама твоето дете е по-голямо и си яде само, а при нас и това отнема време, защото аз я храня!

# 25
  • Мнения: 668
всичко от изброеното правя докато детето спи или вечер като го поеме баща му или в почивните дни. а има вариант и да ставаш по-рано...

когато е буден, най-много да му сготвя.

по-добре навън с детето, отколкото измит под и изгладени дрехи.
Peace
И ние сме така, по-добре детето да се възползва от хубавото време и да постои навън, отколкото къщата ми да е изрядно лъсната и подредена, а детето ми бледичко и болнаво.

# 26
  • Мнения: 669
Не издържаме много вкъщи и аз и тя. Така,че в зависимост от времето, гледам да е възможно най-много навън.
Мия под и минавам с прахосмукачка рано сутрин, точно като е хапнала и се занимава с нещо или в леглото , или в кошарата за игра. Пералня пускам докато мия. А простирам като се приберем. Гладя късно вечер по време на някой сериал. Не готвя често, правя салати или нещо набързо. Тя е на готови храни.

# 27
  • Мнения: 858
Не издържаме много вкъщи и аз и тя. Така,че в зависимост от времето, гледам да е възможно най-много навън.
Мия под и минавам с прахосмукачка рано сутрин, точно като е хапнала и се занимава с нещо или в леглото , или в кошарата за игра. Пералня пускам докато мия. А простирам като се приберем. Гладя късно вечер по време на някой сериал. Не готвя често, правя салати или нещо набързо. Тя е на готови храни.
това е и нашата схема!

# 28
  • Мнения: 593
Сутрин излизаме към 9 и се прибираме към 12, следобяд от 5 до 8 сме пак навън, не му се стои много в къщи

# 29
  • Мнения: 660
Различно.
В жегите излизахме вечер към 5 и до към 8:30 - с другите деца в парка. В дните, в които не съм на работа и успея навреме да приведа в ред къщата, излизаме към 10:30-11 - тогава спи в количката. В такива дни може да се случи и цял ден да откараме навън - зависи дали има подходяща компания. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт