Едно малко кофти въпросче...

  • 3 463
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Ами няма миризма или сърбеж,болка и тн...Не е и като пресечено мляко.Някои дни  е по-силно,други-слабо а по някои път изобщо го няма за по ден-два,Но в Понеделник съм на преглед при новата и ще кажа непременно,уплаших са да не  е опасно за бебока

# 16
  • Мнения: 724
И аз имах и след като родих изчезна.Няма страшно но все пак трябва да се изследва

# 17
  • Мнения: 9 973
и аз съм така,но но обратно на теб.ЩЕ се оправиш.
Мисля,че организма ти изхвърля някакви бактерии или нещо такова.След преглед ще ти обяснят подробно и до 2-3 дни ще си добре

# 18
  • Мнения: 5 539
Мисля, че знам точно за какво говориш. И аз съм така от няколко месеца.
Имах гъбички и ги излекувах, а това течение си остава. Последната ми микробиология не показва наличие на патогенна флора.
Понякога хич го няма, а понякога е все едно, че ми пада тапата Rolling Eyes Странна работа, предполагам, че се дължи на променения хормонален баланс на организма и на променената влагалищна среда.
Но ти задължително си поиксай изследване от гинеколога.

# 19
  • София
  • Мнения: 672
Предполагам че е нормално да го имаш, защото моята лекарка постоянно ме пита дали и аз имам, но аз не съм забелязала нищо "подозрително". Казаха ми ,че е нормално да "гъбясаш" докато си бременна, но аз все още не съм - или поне не бях миналия месец (мен ме изследват през месец). Разбира се никога не е късно Simple Smile

Не се притеснявай и просто попитай лекарката следващия път Simple Smile

# 20
  • Мнения: 337
Нормално е по време на бременност

Общи условия

Активация на акаунт