Имаме нужда от помощ

  • 1 671
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 417
Мишо може да е мил и добър,но едва ли някой ще го доближи.Аз лично не бих,даже щях да бягам надалече.

# 16
  • Мнения: 1 347
От чисто любопитсство - на колко години е Мишо?
Дано да се намери животинката.
На шест е..., но изглежда, още не е бил научил пътя до вкъщи  Cry

вие нямате ли две кучета?
стискам палци да го намерите мишо!!!

Имаме  Simple Smile Мишо и сестра му. Имаме си две кучета и две бебета  Laughing Ама и сестра му нещо не се справя с търсенето му  Confused

Много ви благодаря за добрите мисли и пожелания! Стискайте палци!  Hug

# 17
  • Мнения: 6 167
Стискам много палци на Мишо!!!! познавам лично това куче, както и сестра му Дара.
обичам този мъничък свят! Пиши, като го намерите!!!

# 18
  • Мнения: 5 478
Не съм от София и няма как да помогна, но от сърце ти желая да намерите кучето си!
 Днес една моя приятелка намери двумесечен ирландски сетер. Толкова мило и дружелюбно куче... явно беше изгубено, защото си личеше, че е гледано в домашни условия.

# 19
  • Мнения: 59
Дано намерите Мишо!Толкова обичам кучета и аз съм губила куче и знам какво е!И ние имахме доберман,но почина от старост.Толкова умно куче не съм виждала.Племенниците ми се качваха отгоре му,дърпаха го и как ли още не го тормозиха,не им е изръмжал дори.Стискам палци да се появи по-скоро!

# 20
  • Мнения: 1 347
Благодаря ви от все сърце!  Hug Продължаваме да го търсим. Вчера и днес облепихме цял Люлин, кажи речи, с обяви, дано ако някой го е прибрал, да ги види и да се обади. Най-странното е, че вече четвърти ден никой не го е виждал, не го е чувал?! Пък не е често срещана гледка сив доберман, ако се скиташе наоколо, все някой щеше да го забележи...

# 21
  • Мнения: 94
Извинявай, предполагам че ти е тежко но как успя да загубиш добермана си??? Или го разхождаше без каишка? Това е безобразие #2gunfire

# 22
  • Мнения: 4 306
Съжлявам.
Нашето куче го бяха "отвлекли". Държали го в някъв двор при цигани, десет дена и после търсили нашите. За 70 лв им го върнаха.
Сега звучи кат евтин екшн, но нашите много се бяха притеснили. Кучу беше толкоз сащисан като го намериха, че после така и не щеше да се отделя от татко.
... а дано пък просто е тръгнал по либоф и скоро да се върне. Правят ги и тия неща.
dei_dei , случайно да си чувала, че има градинки, в които разходката без каишка е разрешена от общината?

# 23
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Знам какво е да загубиш животинка. Знам и какво щастие е като се намери. Не мога да помогна понеже не съм от София. Но стискам палци да изживееш радостта от намирането на Мишо. fingerscrossed
И пазете сестра му.

# 24
  • Мнения: 146
Ох, съчувствам на стопанката... Стискам палци Мишо да се намери скоро. Аз съм в люлин 4, но ще се оглеждам.

# 25
  • Мнения: 1 347
Вече толкова дълго го няма... не знам как вече да го търсим. Дано добрите ви мисли помогнат... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт