Бременни чужбински мами - 13

  • 13 160
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • NL
  • Мнения: 520
Честито на Tsuqumi.Всичко най-добро ви пожелавам.
                                                                   
Heureuse,имаш ли някакъв link (бг,en)за пъпната връв и аз да прочета?Досега не бях чувала,че има значение кога се реже.
Пумпал стискам палци за Сряда.Кажи после какъв е резултата от теста.Дано да е негативен,че сигурно си под голямо напрежение.
И аз се чудя за името на Орaнжевата бебка.Тя каза,че на хотел отива след раждането и ако е бил някой категория Риц 5 звезди и я разбирам,че не и се връща Mr. Green.Дано се обади скоро да каже как са и най-важното-вси4ко да е наред Peace.
Rien и аз доста съм качила но не се и ограничавам в яденето.Сега ни е паднало да се поотпуснеме малко,да се възползваме от ситуацията както се казва Laughing.
Миленски мерси за информацията за леглото.Има ли вариант да откажа и да се разберем с жената да не чисти в спалнята?Не искам да си съсипваме семейното ложе Wink заради някакви си две седмици.
Аз да ви се оплача от няколко дни не мога да спя поради страхотни болки в краката и кръста.Явно са някакви крампи но толкова болезнени,че ако се заседя за известно време и после едва ходя.Ставам по сто пъти нощно време да си правя масажи но помага само за определено време и пак се почва.При вас как е?Пиете ли магнезий при това положение?
Хайде аз се качвам в по-горните форуми да се образовам около раждането.Да са живи и здрави майчетата с опит,голямо помагало са.

# 241
  • Мнения: 1 550
Честита дъщеричка на Tsugumi! Да ви е жива, здрава и много да ви радва!



Милика,
не мисля, че искат леглото да е нависоко само за чистенето.
идват да ти проверяват и почистват шевовете (ако имаш такива, де). ако имаш по тежко раждане (не дай си боже  Praynig), също ще останеш на легло по-дълго, докато се възстановиш.
и на мен не ми харесваше да се катеря на високото легло, но беше за 10 дена само.
това са бели кахъри. като се прибереш в къщи с твоето слънце, другото няма да е от значение  Hug

# 242
  • Мнения: 3 478
Честито на Цугуми  bouquet! Да ти е жива и здрава дъщеричката и много да ви радва!

# 243
  • Мнения: 7 914
Milika
ако си на "ти" със верлоскундихито може и да не вдигаш леглото...аз казах, че сме го вдигнали и нещо си там се е разпаднало... и не ми се иска аз -бременна да падна.. и тя се усмихна и каза.. " спокойно то не е толкова важна височината на леглото като не си избрала да раждаш в къщи "( ти нали си за болница? ако не, си е задължително повдигането на леглото)...а за краамзорха после също не беше проблем... и за какво е това повдигане Naughty- да ти пипа корема и да ти мери пулса Crossing Arms

# 244
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Честита ти дъщеричка Tsugumi !  Много щастие и радост с нея !    bouquet

# 245
  • Мнения: 810
Tsugumi, честито   bouquet Леко възстановяване и невероятни моменти с малката принцеса!

Момичета, тези легла са ми много смешни. Наистина не може ли да не ги вдигате, аз не виждам ниакакъв смисъл.

Това за пъпната връв и не го знаех. Ще попитам при нас дали го практикуват. 3мин ми се вижда много време обаче. То пък и аз...това е последното, за което трябва да мисля сега.

Сонита, почна да се вталяваш  Grinning Всичко ще е наред, наслаждавай се на момента!

# 246
  • Мнения: 1 072
Tsugumi, честито, да ви е живо и здраво детенце, много да ви радва!

Милика, за леглата - ние го вдигнахме нашето като да раждам малкия, защото акушерките казаха, че ако не е вдигнато заминаваме направо за болницата. Причината не е в чистенето, а че ако раждането се проточи ще ги боли кръста много. Разбирам ги. Аз като раждах ми бяха точно на нивото, иначе трябва да работят наведени, освен че е неудобно, не мисля и че могат да вършат всичко като хората. После като те проверяват също е удобно, но не е болка за умиране. Аз за първото раждане, като бях в болница, не го бях вдигнала и проблеми не е имало, а акушерките бяха същите. Но ако по принцип се каниш да раждаш вкъщи е хубаво да го вдигнеш. Ти вкъщи ли се каниш да раждаш или в болница?

Мойте се прибират, до писане!
Сара

# 247
  • Мнения: 4 717
Честита дъщеричка на Цугуми, да й е жива и здрава малката принцеса, много да слушка мама и тати и да носи само радости у дома!!!Излезе една мъничка дебеланка  Hug Heart Eyes


момичета, наистина е доста смешно това с леглата, ами ако се изтърсите или си потрошите спалнята от тия повдигания #Crazy newsm78 Joy

Сонитке, четох някъде че точно симптомите, които си описала(отслабване, смъкване на корема, вагиналното подмокряне) са предзнаменование,че момента е съвсем близо. Стискам палци да се похвалиш тези дни и бързо възстановяване!!! Peace

Аз спрях да пия магнезия преди 2 седмици и нещо по препоръка на лекаря, т.е. в 33г.с. и имам крампи, схваната съм цялата даже, контракциите станаха леко болезнени, но май по-добре да не го започвам сега отново, за да може матката ми да се изглади добре преди раждането. Единствено ме е страх от преждевременно раждане, понеже бебето е още малко... Тези дни дали от пълнолунието или просто защото нося корема си ниско през цялата бременност но имам едни болки и придърпвания дето ме притесняват... Стискайте ми палци всичко да е наред, чак др. седмица съм на доки.

Пумпал - ще видиш че теста ще е добре, просто си полежавай повечко и давай спокойно, имаш още време  Peace

# 248
  • Мнения: 3 638
Честита дъщеричка на Цугуми!!!! Да слушка и да радва много мама и тати! newsm51

# 249
  • Мнения: 3 638
Милика, на мен леглото ми не беше вдигнато - но аз раждах в болница и имах крамзорх само 6 дни вкъщи по 3 часа. Въобще не е правила проблем, беше много симпатична жена, даде ми много полезни съвети и се занимаваше повече с бебчетата, навеждала се е над леглото само, за да ми провери шевовете и дали матката се свива достатъчно.
Сонитка, стискам палци, че е твой ред да ни зарадваш  Hug

Иначе момичета какво да ви кажа - с моите девойки си е доста работа, добре че се научих да ги кърмя едновременно, така пестя малко време иначе на всеки 3 часа по час и повече кърмене просто не си е работа. Трябва да ви похваля много и нашия татко, който си е вкъщи и много ми помага  Heart Eyes, дано продължава така! Справяме се само двамата! Иначе засега и Мариза и Джордана само папкат и спят, не знам докога ще е това щастие - я кажете мамите с опит има ли надежда все така да продължаваме newsm78

# 250
  • Мнения: 1 593
Честита дъщеричка на Tsugumi!!!!     bouquet  bouquet  bouquet

Tя верно голямо момиче се оказа бе... 37ма г.с. и почти 3.5кг  Mr. Green

Сонитка, еее, доживяхме, да чуем, че бременна смъква килограми  Laughing... мисля, че е от намаляването на кръвта в организма и околоплодни и всякакви други води... струва ми се логично около този период

Иначе и на мене вчера ми изтече такова течение точно като вода, но аз не съм си мислила че може да са околоплодни, защото не се повтори. ХУбаво е да знам, че имало и такива вагинални течения, че да не се шашкам... ама точно като водичка беше, супер странно течение.

Мене не ме боли още междукрачието, а контракциите ми спряха в 8мия... това значи ли че не се подготвям за раждане  #Crazy
Коремът ми е висоооко, висоооко, та чак до шията и свършва на линията на бикините... ей... няма да е скоро за мене, а?
Но нищо де, аз ще се разбера с доктора за предизвикване на 27.09 (4 дни след термин), ако не се родим дотогава.

Иначе ние бяхме 2.7кг в 35г.с. - и се очертаваме, като напълно нормално бебе.

# 251
  • Мнения: 810
Me_and_baby, не знаех, че си имала проблеми, контракции, крампи и си пила и магнезий. Добре че си го спряла, явно след 33 седмица не е толкова опасно, по-неприятен е самият магнезий. 
И аз нося корема много ниско, още от началото, а главата на бебето я усещам при пикочния мехур или над него, някъде там. И корема ми е малък, не са ми казали колко тежи бебето, даже не знаех, че го мерят някак си. Само преди три седмици ми казаха, че въпреки че ми изглежда мапък корема, бебето е нормално уж. Надявам се и при теб всичко да е наред! Ти в коя седмица си сега? Според това, което четох си минала рискованите периоди, не се притеснявай!

За тези легла чак сега загрявам, че става въпрос за раждане вкъщи. Не ви ли е страх да раждате вкъщи? Аз ще умра от страх... т.е. не бих го направила.

Джена, дано и моите контракции спрат в 8  Mr. Green Корема ти е много хубав, аз някъде гледах твои снимки. Между другото преди имаше една снимка от сватбата, но аз си мислех, че си си сложила снимка на Дженифер Лопес - много ми приличаше на нея на тази снимка. Чак като ти видях сватбените разбрах, че всъщност си ти и приличаш на себе си  Grinning

# 252
  • Мнения: 3 478
не знам докога ще е това щастие - я кажете мамите с опит има ли надежда все така да продължаваме newsm78



Мдааа, и при мен беше така и аз умирах от кеф и си виках, че то било лесна работа да гледаш бебе. Идилията продължи 3 седмици, после всичко рухна, хванаха я коликите, аз пък се хванах за главата. Хубавото в такава ситуация е, че знаеш че е временно и ще отмине. Наслаждавай се докато са кротки Mr. Green

# 253
  • Мнения: 948
само папкат и спят, не знам докога ще е това щастие

Докато станат на около месец  Simple Smile после ще стоят повече време будни, ще гукат и ще започнат да се усмихват...и ще е просто щастие...от друг (по-изморителен) вид  Simple Smile

Мариана е на 2.5 почти, и ми се струва, че е все е по-интересна и все по-голяма сладурана  Simple Smile Пък ти имаш две кукли наведнъж!!! Какъв късмет  Simple Smile

# 254
  • Мнения: 4 717
Пумпал - сега съм в 35та и в комбинация контракции с бутащи от дясно крачета се получава доста болезнено, но ще търпя, няма как Mr. Green Confused Можеш да попиташ гинеколога си за размерите на твоето бебе, той ще ти ги разпечата дори, само трябва да превключи на такъв режим апарата и той си изчислява автоматично. Не ти ли е било интересно до сега как върви бебето по мерки? То не че не дава отклонения, ама ние нали да се позалъжем малко че сме наред в седмиците Peace

Джена - ти си такава щастливка без контракции, дори и бракстън хикс са си доста неприятно чувство...

Май всички си мечтаем за поспаливи и ящтни бебета като на Фата Моргана Laughing то така може и 5 бебета наведнъж да се отгледат.
Фата - заедно ли спинкат, имам предвид в едно легло или поотделно? Виждала съм снимки на близначета, дето продължават да си се гушкат като в утробата и първите седмици не съзнават, че са разделени на белия свят Blush Heart Eyes

Мен от раждането в болница и престоя там мен хваща шубе за здравето на детето и моето, а какво остава у дома, като се знам каква съм паника... Вие сте много смели момичета, възхищавам се на тези от вас, които са решили да родят у дома, непременно ни разкажете после как е минало всичко, ще е много интересно чувство да дадеш живот в дома си...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт