От мюслите отслабва ли се

  • 12 503
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 808
Както са ти казали и другите, това е доста калорична храна, трудничко би отслабнала с нея. Погледни само колко вида сушени плодове слагат в тях - то не са стафиди, смокини и какво ли още не... за тези с парченцата шоколад изобщо няма да говоря. Наистина, доста засищат, понеже съдържат доста фибри, но това го има и ако си хапваш само овесени ядки с кисело мляко, макар и да не е толкова вкусно, а калориите са доооста по-малко.

# 16
  • Мнения: 201
И аз закусвах с мюсли и кисело мляко по-рано за кърма уж и за отслабване, но като чух, че на една кльощава позната лекар й ги е препоръчал като калорична закуска - веднага ги смених с овесени ядки.
Иначе мюслите са добър вариант за някой, който закусва банички например, т.е. добър избор ако искаш да смениш мазната закуска с полезна храна при почти същия калоричен прием.

# 17
  • Мнения: 4 678
Ако допълнително се яде и мюсли най-вероятно се напълнява.  Но ако се направи един хубав режим и едно от храненията е мюсли... знае ли човек  Thinking Може и да се слабее  Wink

Ако човек спортува и се храни правилно,от едно ядене на ден на мюсли няма да напълнее Peace

# 18
  • Мнения: 1 792
добре де да кажа и аз.
аз съм голям чревоугодник.немога да седя и минутка гладна(то за тва съм каца Blush)и сега от 3 дни закусвам и вечерям купичка нискокалорично прясно мляко с мюсли а на обед изпивам една активийка с фибри и за 3 дни корема ми се е прибрал драстично,ходя редовно до тоалетна и съм 1 килорам долу Mr. Greenтака че аз продължавам.хем ми е готина храна ,хем ме държи сита доста време и хем слабея.

# 19
  • Мнения: 861
Е, така естествено, че ще отслабнеш. И аз преди сватбата си спомням, че се повталих като карах на 3 плодови млека за 5 дни. Просто храната ти е еднообразна. Отдавна не съм яла мюсли, но аз го хапвах с кисело мляко.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 320
Мюслито най-добре да се прави с вода, плодов сок, лъжичка мед.
Мюслито ферментира в стомаха, когато е със прясно/кисело мляко. И така по стените на червата се образуват всякакви шлаки и плаки  Sick

# 21
  • Мнения: 330
Мюслито най-добре да се прави с вода, плодов сок, лъжичка мед.
Мюслито ферментира в стомаха, когато е със прясно/кисело мляко. И така по стените на червата се образуват всякакви шлаки и плаки  Sick

Хм, това не го знаех.  Sick Същото важи ли и за овесените ядки с прясно/кисело мляко ??

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
Да, мисля. Логично е поне да е така.

Общи условия

Активация на акаунт