Здравна тема с леко петъчен уклон :)

  • 1 898
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
не изневерявам, мъжът ми пък със сигурност не. Flutter
Не се заяждам, ама това звучи много грозно!
Човек може да си помисли, че за нищо не става!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Не си разбрала Wink - става и то много, но докато за себе си сигурност дали ще  изневеря нямам, за него съм 100% сигурна, че няма да го направи.
С една дума - за себе си не съм толкова сигурна, колкото за него. Peace

# 17
  • Мнения: 3 294
Не съм правила досега такъв вид изследвания  Thinking

# 18
  • Мнения: 2 070
Кажете един път в годината какво? Те изследванията са различни все пак и за различни болести...

# 19
  • Мнения: 3 423
Не си разбрала Wink - става и то много, но докато за себе си сигурност дали ще  изневеря нямам, за него съм 100% сигурна, че няма да го направи.
С една дума - за себе си не съм толкова сигурна, колкото за него. Peace
Айде, на мен ми го казвай, но
на него - в никакъв случай!
Как, впрочем, може да си сигурна
за някой друг човек, не знам?! Или
трябва да е повреден, или да го е
срам от нещо, или да не е в ред!
Не разбирам нещо! Ама наистина!

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Хора вие наистина ли смятате, че като сте с един партньор няма начин да се заразите? Ами ако под въздействие на алкохол  или каквото там, ако сте се е скарали и е някъде далеч - де да знам, винаги има все някаква малка вероятност да изкръшка. Чак пък такова доверие...   newsm78
Мисля, че се изразих доста ясно, но явно ще се налага да пояснявам още:lol:
Не, не изпитвам чак такова доверие. Както писах - риск винаги има. колкото за него, толкова и за мен. Но към момента, преценката на риска, за мен лично, не налага РЕДОВНО изследване за сериозните полово предавани болести. В обществените тоалетни не сядам, от хотелските кърпи СПИН не мога да хвана, а всичко, което се лепи от басейните и пясъка на плажа, протича със симптоми, така че като се наложи - отивам на лекар. Но профилактично лично аз правя само цитонамазка и микробиология, веднъж годишно. СПИН, сифилис, хепатит, папилома, хламидии - не. Това, разбира се, може да ми изиграе лоша шега някой ден, да не дава Господ. Но, както вече казах - въпрос на оценка на риска Mr. Green
Между другото, ако някой ден кръшна на мъжа ми, със сигурност няма да е без предпазител. Вярвам, че и той не е чак толкова прост Mr. Green

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Един път в годината цитонамазка, ехография на всички коремни органи, кръвна картина. Тест за СПИН и Васерман съм си правила при раждането на Василена - близо 4 години вече. Не смятам за нужно да ги повтарям. Моногамна съм, той, да се надяваме- също.

# 22
  • Мнения: 212
Кажете един път в годината какво? Те изследванията са различни все пак и за различни болести...
Имам предвид изследванията които се правят с кръвни проби - хепатит В, сифилис, СПИН

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами не мога да го обясня Thinking, страшно съм сигурна, не знам защо.
Тук има хора, които го познават лично и ще потвърдят, че нищо му няма - най - страхотния мъж е на земята за мен,  най  - добрия съпруг и човек.
Просто това е единственото същество на земята, в което съм сигурна, може би се заблуждавам, но това няма значение - вярвам безрезервно в него. Peace
Аз докато го напиша и.... Лиске, за теб е отговора.

# 24
  • Мнения: 2 070
Абе те може да не са прости мъжете, ама алкохола не прощава. Я виж Максим. Нищо, че той друга каша сътвори. Или след време някое и друго зацикляне на връзката, криза на възрастта и други. Иначе си права за оценката на риска...абе тр си има едно наум човек.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
Лисьо, не трови вярата на хората! Блажени са те - ти на мен заприличвашсссссссссс!

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе те може да не са прости мъжете, ама алкохола не прощава. ..абе тр си има едно наум човек.
това, за съжаление, е чистата истина Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 4 423
Не трови нищо Лиска, не й се карай - пита жената.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 070
Всъщност обикновено изследване на влагалищен секрет /не цитонамазка/ какво може да хване? Гъбички и подобни инфекци само или и нещо по-сериозно?

Някой ще каже ли?

Един път в годината цитонамазка, ехография на всички коремни органи, кръвна картина.

Пълна кръвна картина какво значи? Може да хване нива на хемоглобина и съотношение на бели/червени кръвни телца, но не  и болестите предавани по полов път, ако не е специално изследването... Поне аз така си мисля...  newsm78

Цитонамазката май е добре да е два пъти в годината. Тя май се поема за определена възраст през две години от здравната каса или нещо такова...

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абе те може да не са прости мъжете, ама алкохола не прощава. ..абе тр си има едно наум човек.
това, за съжаление, е чистата истина Sad

Ама аз си имам, бе...Въпросът е той да си има презерватив в джоба.

Общи условия

Активация на акаунт