Вишу ама някой друг път.

  • 2 547
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
На мама душичките умни те...



 Joy Joy Joy Joy Joy

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 494
Оффффффф,смешно е,ама и не е толкова.Аз ,като се засилих да уча на стари години ,се сблъсках с тълпа подобни умници.Един мой колега пише и името си с правописни грешки и без главни букви.А една друга,която си плати и се прехвърли право(!?!?),в живота си е прочела само приказките на братя Грим и когато една колежка и даде някаква боза на Даниел Стийл или нещо подобно,за да си запълва времето,че нямаше телевизор в квартирата,тя я заряза,че била "много тежка"...и ред други...не ми се говори,че ме е срам заради тях понякога!

# 19
 MoneyТия ни удариха и без вишу.Ще си хванат и мъже ,за които много жени и с две висши образования могат само да мечтаят.И ще ни се смеят,смеят,смеят... Money Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 6 167
познавам 2-3 души, които завършиха този университет.
винаги съм се съмнявала, че са бавноразвиващи се.
следващия експеримент може да бъде например дали маймуна от зоопарка може да премине входните тестове.
ще следя за публикации.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На студентски лагер в Равда се засякохме една година с този университет. Беше забавно. Всяка вечер си разпъваха софри поединично пред бунгалата. Момчето седи и яде, а момичето му прислужва. От касетофона се лее "музика за душата".
И всичките дойдоха с мерцедеси. Абе, странни птици.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 407
Браво!

# 23
  • Мнения: 4 678
Koи са тези,рядко чета вестници и гледам TV newsm78















Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 21:09 от Поци

# 24
  • София
  • Мнения: 1 075
MoneyТия ни удариха и без вишу.Ще си хванат и мъже ,за които много жени и с две висши образования могат само да мечтаят.И ще ни се смеят,смеят,смеят... Money Joy Joy Joy

Боя се, че е точно така...

# 25
  • Мнения: 4 585
Koи са тези,рядко чета вестници и гледам TV newsm78
Търси ги с Гугълка, тризначките. Уникуми е най-близката дума.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 099
Някой да обясни с какво грабнаха зрителя, та чак спечелиха ББ?... Защото за мен това остана загадка!

Тъпи, тъпи, та вдлъбнати!

# 27
  • Мнения: 2 161
познавам 2-3 души, които завършиха този университет.
винаги съм се съмнявала, че са бавноразвиващи се.
следващия експеримент може да бъде например дали маймуна от зоопарка може да премине входните тестове.
ще следя за публикации.
Гледах страхотен филм за маймуни,които боравеха с компютри и познаваха написани думи,казани им по веднъж.Близначките това могат ли го?

# 28
  • Мнения: 920
Някой да обясни с какво грабнаха зрителя, та чак спечелиха ББ?... Защото за мен това остана загадка!

Тъпи, тъпи, та вдлъбнати!

С това, че всички си мислим, че са по-тъпи от нас. Готино е. И те го доказаха.

# 29
  • Мнения: 871
Някой да обясни с какво грабнаха зрителя, та чак спечелиха ББ?... Защото за мен това остана загадка!

Ми такъв ни е зрителят  33uu

Общи условия

Активация на акаунт