Любители на КУЧЕТА

  • 56 326
  • 602
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 818
Какви сладки кученца видях... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дано скоро се появи  някое и от нашата порода.Ето малко снимчици и на Дива...от два месеца не сме я снимали,че апарата е с децата в България,но като си дойдат веднага ще я щракна...

     

Нацелувайте дечицата си и напрегръщайте любимите си кученца !  Hug Hug Hug

# 16
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Преди години имахме 2 боксера,мъжки и женски.Беше голям купон.Миналият месец си взехме английски булдог.Казва се Брамс,след 1 седмица ще навърши 3 месеца.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Имаме шар-пей, почти същия като на аватара ми.Голям мързел-само спи в къщи. Но има силен охранителен инстинкт, никой не може да влезе в къщи ако не е заключен в някоя стая. Само една приятелка на дъщеря ни -нея я допуска и е голямо глезене.

# 18
  • Мнения: 59
Ния имаме самоед които е подарък на сина ми и са на една възрас.Заедно отраснаха и са неразделни

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз имам две кученца една болонка на 14 год.- Ем Си /в този период бях луда по Ем Си Хамър/ и една немска овчарка на почти 6 год. - Агбар но по стечение на обстоятелствата и двамата са при родителите ми, болонката е възрастна вече да я местя в нов дом там си е свикнал а Агбар не си пада по мъжа ми /меко казано/ ревнува и няколко пъти за малко да се стигне до инциденти  Sad

# 20
  • Мнения: 20
Здравейте Hug
В къщи е пълно с животни. Хубавото е че живея в къща.
Имам един японски хин, който е на 7 години. Той живее вътре и спи върху мен. Понякога имам чувството, че не го възприемам и като куче, защото е много умен.
В двора имаме една немска овчарка, казва се Рино, той е на 3 години и още едно куче, което е кръстоска между немска овчарка и каракачанка, казва се Джаки и е на 15 години. Вече и викаме "Баба" Laughing
Всички се разбират чудесно.
Имаме и един котарак, който спи заедно с Баба. И един голям аквариум с декоративни сомове.
Като се прибера от уличната врата до вратата на къщата се придвижвам около 15 мин, защото всичко е скочило върху мен. Ако нося торби, те вече са на земята. Голяма радост пада.
Всичките много ги обичам и не мога без тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 175
И аз имам две кучета: женски немски дог на 2 години и един уличен красавец, който гледаме вкъщи повече от 10 години. Когато играят заедно, изглеждат като пенсионер, който се задява с млада мацка  Mr. Green

# 22
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
И ние с Тито ще се включим в клуба. Тито е пинчер( мини доберман, както сполучливо каза някой ). След две седмици ще стане на 2години. Много добро и умно животно. Обичаме си го много.

# 23
  • Мнения: 3 622
Имаме си далматинец на 10 години е и се казва Понго. Въпреки възраста си все още е много жизнен и подвижен просто не се спира на едно място. Толкова много го обичаме и сме свикнали с него че се плаша от момента в който няма да е вече с нас.

 Намерих една снимка ето ги и него http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3708901

# 24
  • Мнения: 1 475
не се вижда снимката, опитай отново Sad

# 25
  • Мнения: 3 622
не се вижда снимката, опитай отново Sad

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3708901

Я пробвай сега

# 26
  • Мнения: 1 475
пак не става, трябва да си излезеш от профила в снимка.бг   и тогава да намериш снимката, и да копираш линка

# 27
  • Мнения: 372
  И ние си имаме куче от скоро Мечо -каракачанска овчарка на 5,6 месеца.При моите родители винаги сме имали животни и страшно много ги обичам.За съжаление това кученце искахме да е подарък за децата ,да си играят с него,но силата и размера му няма да позволят много игри  Whistling.Ще бъде пазач на двора.
 Любознателна , видях че и твоето куче е на същата възраст като нашето.С какво го храниш,разхождате ли го?
  Ето и снимка от преди 2 месеца:
http://www.bgphoto.net/photos/1255/o633174270677812500.jpg

# 28
  • Мнения: 3 036
Нашето куче е каракачанска овчарка - майката е от тази порода, но бащата е дратхарт(дано го пиша вярно).Имаме го от 8 месеца.
Наистина тези породи не стават за игра, веднъж да ме настъпи и куцам цяла седмица.
Голям лигльо и артист е  и не подлежи на дресировка, по скоро се прави че не разбира.

# 29
  • Мнения: 3 622

Ако и сега не стане незнам вече как http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3708901

Общи условия

Активация на акаунт