Извисих се над всички останали и измислих следното:

  • 4 826
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Лелееее, много сте сериозни бе  Shocked Mr. Green
Извисих се покрай вашите разсъждения Whistling
Отивам  и аз да пуша и да мисля

# 16
  • Мнения: 5 478
Чувствам се така, когато изляза на сцената и чуя аплодисментите... когато след представление хора идват в гримьорната да ни поздравяват...

Чувствам се така, когато видя усмивката на лицето на приятеля ми и знам, че аз съм причината...


Чувствам се така, когато видя доволния поглед на морското ми свинче, след като съм й дала цяла връзка магданоз...  Joy


Чувствам се така, когато майка ми ме похвали, че съм сготвила нещо без да има произшествия в кухнята....  Whistling

# 17
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ще се извися, когато се смиря.
Няма да е лесно.
Понякога чувствам, че съм в мир със себе си и леко извисена над себе си....и после "дръп"- дойде нещо и ме затътри по лайнявата река - ходи си извисен тогава- само носа ми виси към обувките. Чакам нещото дето ще ме накара да гледам отново в облаците и да не ги виждам, погледа ми да е изпълнен със светлина. И после пак нагоре, надолу, нагоре... Живот.

# 18
  • Мнения: 2 212
Извисявам се наиситна когато съм влюбена...в онзи смисъл, в който ти порастват крила сякаш...
А иначе истински духовно извисена се чувствм, когато се докосвам по някакъв начин до нещо чисто, неопорочено - например когато съм сред приордата или когато общувам с деца...или когато направя някое добро, наистина добро дело, помогна на някой, но наистина без никакви очаквания да ми се върне или че това от някъде се вижда и ще бъда възнаградена...тогава се чувствам най-човек и най-извисена...

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Точно Peace
За мен любовта е всичко Heart Eyes Hug
И секса естествено.Без него едва ли ще мога да дишам.

Е секса е свързан с любовта:)

Не винаги Wink
Бомбе,права си.
Аз говорих за духовното извисяване. Wink

Надали секса без любов ще те извиси толкова нависоко:)Това имах предвид. Hug

Най-много да те извиси няколко педи над леглото. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 451
Исайкова hahaha, разсмя ме искрено. Марш и аз на терасата да пуша, да броя звездите (сериозно романтичка съм) и да мисля. Mr. Green Чакайте ме след малко.

# 21
  • Мнения: 103
Оф, ми грешка де, не "почиства", а "почувствам" Mr. Green Mr. Green и айде и ти сега.. първо ме нарекоха гей, сега пък съм и извратен гей.. ма то май става така щото нишката на тазвечерния разговор мина през три теми, тая за свирките, през спамърската та до тук, извисената тема на Тео Mr. Green

И така и така явно ще играя ролята на гея, ми да си кажа кое ме кара да се чувствам извисен:

Когато говоря на цветята си.

Когато слушам музика.

(Мойта си музика де, не знам дали ще ви хареса, но ето ви пример: Elucidate - Lucid Dream Yellow Mix / фрагмент.. 4:30, 3.2 Мб, сори че е малко некадърно рипната. )

Поздрав за лека нощ!   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 070
Абсолютно не мога да мисля за извисяващи неща в момента, на тема пари съм.
Трябват ми много и веднага.
После ще съм спокона  и свободна да мисля за извисяването.

Иначе като съм сред Природата и ми е най-добре... И като танцувам, ама когато наистина съм му отпуснала края... И с хубава книга.

Всъщност имам нужда от обяснение какво се има предвид под извисяване.

# 23
  • Мнения: 2 070
Ще се извися, когато се смиря.
Няма да е лесно.
Понякога чувствам, че съм в мир със себе си и леко извисена над себе си....и после "дръп"- дойде нещо и ме затътри по лайнявата река - ходи си извисен тогава- само носа ми виси към обувките. Чакам нещото дето ще ме накара да гледам отново в облаците и да не ги виждам, погледа ми да е изпълнен със светлина. И после пак нагоре, надолу, нагоре... Живот.

Их! Добре казано.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз под извисяване разбирам блаженство,неконтролируемо щастие...

# 25
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Малиииииииииииии Тео,наистина ме хвърли в размисъл.
Толкова време ве4е съм на дъното и така упорито ме държът там,4е то4но в този момент ама абсолЮтно вси4ко би ме извисило.
Ама както каза ДеЩоВиди...бъди по то4на,мила....та да се хецна от мислене Wink

# 26
  • Мнения: 4 451
Така... Изпуших 2 цигари Embarassed и съм готова.
Извисявам се, когато направя добро, когато помогна на нуждаещ се човек, когато накарам някой да се усмихне.
Извисявам се при всеки успех на моята хиперактивна дъщеря, при всяка казана нова думичка от нея.
Извисявам се, когато се почувствам щастлива от нещо мъничко, но истинско.

# 27
  • Мнения: 2 070
Аз под извисяване разбирам блаженство,неконтролируемо щастие...

Ами това е нещо като голямо удоволствие... Явно тя пита за върховно удоволствие в духовен смисъл...  Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Е върховно удоволствие в духовен смисъл не е ли именно блаженството? Thinking
Поне аз така го разбирам....

# 29
  • Мнения: 6 029
Какво би ви накарало да се почувствате наистина извисени?

Кой, какво, случка, събитие........?

Сериозно?!

когато помогна на някой. особено на дете. тогава имам чувството, че летя. защото не съм стояла отстрани да цъкам с език и да се радвам, че не съм аз на мястото на страдащия.

Общи условия

Активация на акаунт