Какво ядем докато сме бременни..?:)

  • 13 812
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 864
Ядях каквото ми се ядеше.

# 16
  • Мнения: 503
Всичко похапвах,то си ми и личеше Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Ядях каквото ми се ядеше.

И аз така - не съм спазвала някакви диети или режими. Peace

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Никога не ми се е дояждало нещо,като на някои бременни..Ядях си от всичко по малко,не съм спазвала определен режим.

# 19
  • Мнения: 1 925
Ядях си всичко, пиех си кола ( защото съм пристрастена ) и мляко с нес 1 на ден.  Mr. Green Качих 15 кг., свалих 18 около 3-тия месец на бебка, без диети  Mr. Green По-добре е да си ядеш всичко по време на бремеността, защото като кърмиш вече не е добре, много неща са ти забранени първите два-три месеца. Peace

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Всичко Mr. Green

# 21
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
хапвах си всичко което ми се яде. Всякакъв хляб, манджи, сладкории... само адски ми липсваха лютите чушлета с оцет и чесън... само веднъж прегреших. Нищо ми нямаше, но не посмях повече да хапна. Не съм се тъпкала като прасе, но каквото ми се приядеше си хапвах. Изненадващо пропих кола, а след като родих пак не ми харесваше. Качих 30 кила, а сега съм под килограмите преди да забременнея.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз по принцип немога да се ограничавам. Ям каквото ми се яде Laughing Хляб попринцип не ям, е само ако е на сандвичи.

# 23
  • Мнения: 374
Общо взето си хапвах всичко, което ми се яде. Първите месеци бях само на баници, кашкавалки и други подобни, но качих 9 кг до четвъртия месец. Ограничавах количествата на храната и си позволявах сладки неща на няколко дни веднъж Sad, но пък си хапвах филии с мас и сланина /ядяха ми се/, както и шкембе-чорба и кисело мляко в неограничени количества. Наддадох "само" 16 кг благодарение на това, че акушерката ми се караше на всяка консултация, иначе сигурно щях да съм чукнала поне 25 кг отгоре.

# 24
На мен от миризмите ми ставаше лошо и то най-вече на манджи.Хапвах предимно сухи неща,принцески със сирене предимно.Постоянно ми се преяждаха обикновени бисквити с кисело мляко това хапвах предимно за обяд и вечеря.Хапвах много малко поради горепосочената причина.Всичко което се правеше печено,пържено не можех да го докосна.И след толкова глад пак качих 12кг.и родих бебе 3.100.Доктора каза,че било малко за бебе родено на термина,ама аз си мисля,че е нормално.

# 25
  • Мнения: 195
Ям всичко! Доки каза да хапвам повече риба,пиле и млечни продукти през последните месеци. А за плодовете е ясно- колкото повече толкова по-добре. Качила съм 13кг ине съм се ограничавала Peace

# 26
  • Мнения: 526
Всичко ям без ограничения eat

# 27
  • Мнения: 3 034
не ми се е променил досега апетита с едно изключение - около предишната дата на цикъла ми изпитвам зверски глад, както когато си имах цикъл и тогава ям много и всичко, точно както преди да съм бременна!  Shocked много странно, не знам дали е често срещано  Rolling Eyes започна и да ми се гади... но като цяло спазвам предишната си диета - от много години не ям сладко, тестено и пържено, ям бели меса запечени или задушени, риба, пълнозърнест хляб, млечни продукти и много плодове и зеленчуци. обаче още не ме мерят, а ние вкъщи нямаме кантар, та не знам как съм с килограмите още, но и е много рано - втори месец само  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 728
В 6 месец съм,ям абсолютно всичко,а белия хляб най-много ми се услажда,до тук съм качила 10кг.,но моя док.каза,че е нормално.Единствено се опитвам да ям поне по 2-3плода на ден.

# 29
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Сега съм в 8 г.с. и нямам никакъв апетит,постоянно ми се гади.Ям дори по-малко и от преди.Когато бременността ми напредне и апетитът се възвърне, ще се опитам да се храня здравословно, а толкова обичам сладичко Wink

Общи условия

Активация на акаунт