Кой тук слуша електронна музика?

  • 1 470
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 770
Харесвам някои неща, да. Някои са ми направо еуфорични. Трети ме побъркват от умопобъркваща скука.
Както и всеки друг стил музика.

Ето нещо любимо, наред със споменатото вече Adagio for strings (но в този му вариант) - Serenity на Armin van Buuren and Jan Wayne

# 16
  • Мнения: 5 370
Мисля, че е безсмислено да отговарям.
За тебе знаем-колкото по-твърдо-толкова по-твърдо. Mr. Green

# 17
# 18
  • Мнения: 41
Слушам и такава музика, да.
Виждам, че има доста фенове на Offer. Ето поствам си част от playlist-а , който ми е в момента на winampa Grinning

Offer Nissim In your eyes
Offer Nissim For your love
Offer Nissim Alone
Offer Nissim Searching
Offer Nissim Release me
And If Feat Alison Limerick - Lead you to heaven

# 19
  • Мнения: 526
Не знам дали спадат към чистия стил електронна музика(всъщност не знам точно като какъв стил се определят Embarassed)но Chemical Brothers направо ме зомбират.
Това ми е любимото им парче и черпя всички от темичката с него:
Hey Boy Hey Girl

# 20
  • Мнения: 103
Слушам и такава музика, да.
Виждам, че има доста фенове на Offer. Ето поствам си част от playlist-а , който ми е в момента на winampa Grinning

Offer Nissim In your eyes
Offer Nissim For your love
Offer Nissim Alone
Offer Nissim Searching
Offer Nissim Release me
And If Feat Alison Limerick - Lead you to heaven



Сега го прослушвам това, як бас, кефи.. последното парче нещо не е у ред, може би линка?

Огромно тъмно хале, абсолютно сам, опа, почти сам, бас, който те удря чак в стените и.. другата част от фантазията няма смисъл да я споделям Rolling Eyes И някой ден да се науча и аз да пиша такава музика. Желаещи за вокалисти/ки? Flutter

# 21
  • Мнения: 103
Много я обичам тази музика, но не слушам само нея...Иначе напоследък не пропускам голямо парти в Ялта, последно много ми хареса Ерик Притц, Роби Ривера също го харесвам.. И въобще - действа ми идеално музичката...

Къде в Сф правят такива партита? Аз да си призная заради проблеми с тълпите отдавна не съм ходил на такива места, но ми е интересно.. Може би трябваше все пак някое от двете лета докато бачкаш в Слънчев бряг на Какао ,ама сега вече е късно Rolling Eyes

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
електронна музика е ужасно широко понятие. вече има хиляди стилове и разклонения. ранния Депеш и Крафтверк е електронна музика, гоа и транс и те, ама нямат нищо общо, нали.
харесвам по-софт варианти като Ъндъруърлд, Фючър саунд ъф Лондон и такива неща...

# 23
  • Мнения: 103
Да, така е.. ама ако бях ограничил нещата щеше ли да се разпишеш Mr. Green

Аз съм дал пример какво "електронна" ме кефи.. другите също.. важното е купона да върви и музиката да кънти Crazy

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Да, така е.. ама ако бях ограничил нещата щеше ли да се разпишеш Mr. Green

Аз съм дал пример какво "електронна" ме кефи.. другите също.. важното е купона да върви и музиката да кънти Crazy
ми щях, щото такива теми са рядкост.
 сега се сетих, че Афекс Туин също ме кефеха много. иначе дръм енд бейс мога да слушам до припадък, има из нета разни компилации с абсолютно неизвестни артисти, много яки.

# 25
  • Мнения: 634
Оо, бацета, тук се включвам и аз  Laughing

# 26
  • Мнения: 634
Слушам и такава музика, да.
Виждам, че има доста фенове на Offer. Ето поствам си част от playlist-а , който ми е в момента на winampa Grinning

Offer Nissim In your eyes
Offer Nissim For your love
Offer Nissim Alone
Offer Nissim Searching
Offer Nissim Release me
And If Feat Alison Limerick - Lead you to heaven



И аз сега го прослушвам това, много ме кефи newsm48
Точно такъв стил ме подлудява направо- Vocal Trance  Crazy Както обича да казва човека, който ме просветли в тази музика- як бас, тупца-тупца и една кучица пее Mr. Green
Иначе от di.fm  и Lounge много me радва, Ambient и Progressive са ми тежки, но ако съм в настроение и тях слушам.

Общи условия

Активация на акаунт