Пропадах някъде,....................

  • 1 880
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
 Много ниско. Преглъщала съм грозни думи казани в очите ми по мой адрес и съм се натискала да си мълча. От позицията на времето знам че си е струвало. От гледна точка на мъдростта, вече съм сигурна че всичко се връща.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
А ти,Тео? Само въпроси задаваш, а не отговаряш.

# 17
  • Мнения: 5 539
Аз съм от 90-те %, които ще прочетат тази тема и няма да отговорят на въпроса. Сори.
А останалите 10% май също не са особено конкретни по въпроса...

# 18
  • Мнения: 822
Два пъти се поддадох на омразата...Поправих се.Сега оставям на другите да ме мразят...

# 19
  • София
  • Мнения: 819
Пропаднах преди около 6 години, опитвайки се безуспешно да спася една безнадеждно изгубена и неспасяема псевдовръзка, и то не чрез опитите си да задържа бай хуй до себе си, а след това. Пропадането ми се изрази в това да се опитам да го забравя, на принципа "Един мъж се забравя с друг", обаче го забравях твърде дълго, с твърде много други, докато в един момент осъзнах, че не мога да спра да го сравнявам с всички глупаци, с които се самозабравях в моменти на алкохолно и самосъжалително умопомрачение. Реших, че няма да се занимавам повече с връзки за една нощ/един час, казах си "Бала съм му майката, ако ще и цял живот да съм сама", и не след дълго срещнха Фил. Хихи, тва е като сценарий за сапунка, извинете за дългата изповед, за мен си беше облекчение да си излея душата Hug

Бтв, с жената на въпросния левент сме си близки, виждаме се периодично и си се хилим на старите истории Sunglasses

# 20
  • Мнения: 3 835
А ти,Тео? Само въпроси задаваш, а не отговаряш.

Бифанче, не е лесно, признавам, това са трудни моменти. Hug

Правила съм много, ама много глупости в живота си, и продължавам да правя. Супер сериозни, страшни падения, май нямам. Имам предвид падения, от които биха ни побили тръпки от ужас.

Едно от най-ужасните падения, които са ми са се случвали е, да предам приятел. От глупост, от недоразбиране, от страх. Ужасно е! Никое извинение, нищо не е в състояние да те накара да се почувстваш по-добре. А от прошката му те боли още повече.

Пети, имала съм и подобни падения, предполагам и повечето от нас. Не се обвинявай, не го мисли, всяко зло, за добро. Макар, че ти вече го знаеш. Hug

# 21
  • Мнения: 2 723
Молих една жена за отговор, който знаех, че няма да ми даде, правих го достатъчно дълго, за да успея накрая да се погледна отстрани и да си дам сметка колко жалка изглеждам.  Tired
Отговор още нямам, жената си остана в графа пожизнени врагове, а скоро влиза и в семейството  Sick

# 22
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Пропаднах преди около 6 години, опитвайки се безуспешно да спася една безнадеждно изгубена и неспасяема псевдовръзка, и то не чрез опитите си да задържа бай хуй до себе си, а след това. Пропадането ми се изрази в това да се опитам да го забравя, на принципа "Един мъж се забравя с друг", обаче го забравях твърде дълго, с твърде много други, докато в един момент осъзнах, че не мога да спра да го сравнявам с всички глупаци, с които се самозабравях в моменти на алкохолно и самосъжалително умопомрачение. Реших, че няма да се занимавам повече с връзки за една нощ/един час, казах си "Бала съм му майката, ако ще и цял живот да съм сама", и не след дълго срещнха Фил. Хихи, тва е като сценарий за сапунка, извинете за дългата изповед, за мен си беше облекчение да си излея душата Hug

Бтв, с жената на въпросния левент сме си близки, виждаме се периодично и си се хилим на старите истории Sunglasses
звучи ми много познато...май сега съм в подобен период Sick

# 23
  • Мнения: 1 732
Най-голямото ми пропадане продължава и в момента... Tired
Унижението да прося любов...за дъщеря ми.
От човек, който нито заслужава, нито иска.
Ама аз упорита. И що?  Sick
Да се самоизтезавам и да търся причини и аргументи.
Губя почва под краката си.
Нужна ми е промяна и голяма доза самочувствие.
Ама...

# 24
  • Мнения: 2 891
Тези любовни пропадания спират, когато обектът на желание се издъни мощно и направи голяма простотия. Този момент винаги идва. За да затвърди правотата на решението ми, преди време един такъв ме обра, в собствената ми къща  Mr. Green За мое огромно щастие вече бях женена за истинска любов. Какво става с "крадеца" не искам и да знам.

Общи условия

Активация на акаунт