Гладене на дрешките на бебчо

  • 2 354
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 984
Аз също не съм се пресилила да гладя. Гладя за да изглежда добре детенцето. Това че убивало бактериите и било по хигиенично.. ами дрешките като седят няколко дни в гардероба не ги ли полазват пак микробите  newsm78

# 31
  • Мнения: 353
И аз гладя когато обличам нещо а не когато прибирам прането. Че то трябва да не сядаме ако трябва да гладим дрехите на всички в къщи.

# 32
  • Мнения: 288
Ами аз гладя всичко  ,и нейните дрехи,и нашите, и чаршафите.Не мога да си представя да обличам смачкани дрехи

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ами аз гладя всичко  ,и нейните дрехи,и нашите, и чаршафите.Не мога да си представя да обличам смачкани дрехи
и аз съм така - всичко под ютията

# 34
  • до канала
  • Мнения: 518
Ами грозно е да са измачкани.Аз все още гладя-на малкия всичко,а на баткото всичко без бельото.

# 35
  • Мнения: 3 360
Гладих всичко до около годинка,а бельото задължително гладя на всички и сега WinkДругото се знае. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 715
Ами аз да си кажа,че гладя само ако нещо очевидно има нужда да се изглади-разни по-надиплени рокли и блузи и т.н.Иначе откакто се е родила никога,ама никога не съм гладила цялото бебешко пране,просто не смятам,че е нужно,против съм прекалената стерилност около бебето.
PeaceИ аз така 1ironing Naughty

# 37
  • Мнения: 471
Гладя защото ми харесва да е изгладен, а това с бактериите..............като изгладя дрехата ги убивам, а като я прибера в гардеробе те от къде знаят да не ходят там Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз засега гладя всичко и края му не се вижда. LaughingКато видя намачканите дрешки и завивки не мога да си представя детето ми да бъде облечено или завито с тях.

# 39
  • Мнения: 9
Общо взето, зависи кой как пере, с какво пере, кой къде простира и т.н.

Аз ще продължавам да гладя по преценка - тоест когато видя че дрешката е намачкана и се нуждае от гладене, ще гладя:)

А и така ги простирам, че са като изгладени Simple Smile))
И аз смятам, че темата се изчерпа, все пак се радвам, че събрах толкова много и различни мнения!

Поздрави и лека вечер!

# 40
Защото не обичам неизгладени дрехи в гардеробите Peace
И аз така.Никога не бих си простила да излезе детето ми с не изгладени дрехи от вкъщи.Виждала съм много такива деца и чак ми идва да фрасна някоя майка.Много е грозно.По-добре неизгладени дрехи на майка от колкото неизгладени на дете.Но пък аз обичам да гладя така че всички в къщи са в "изгладен"вид.

# 41
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
До скоро гладих всичко,вече гладя само това,което има нужда.

# 42
  • Мнения: 2 849
Гладих до една годинка,всичко и чорапи и хавлии .Сега спрях ,нищо не гладя .Като беше по-малък ,за стерилност .

# 43
  • Мнения: 159
Глади се заради топлинната дезинфекция. Не защото на бабите им е щукнало или защото така е по-красиво.

Именно поради тази причина е достатъчно дрешките да се изсушат и постоят на слънце 3-4 часа. Аз не гладя. Наистина не ми остава време!

# 44
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
...Виждала съм много такива деца и чак ми идва да фрасна някоя майка.Много е грозно.По-добре неизгладени дрехи на майка от колкото неизгладени на дете.Но пък аз обичам да гладя така че всички в къщи са в "изгладен"вид.

Айде по-леко.

Гладила съм дрешки само когато ги изпирах за първи път, преди да се роди бебето. Просто ми беше кеф да ги видя всички надиплени, изгладени, сгънати. После още 2-3 пъти нещо ми беше станало и гладих някакви дрешки "за излизане". По принцип в нас почти нищо не се глади, ризи се дават от време на време навън и това е. Не сме супер смачкани заради сушилнята, но и от перфектно опънати сме далеч.

Общи условия

Активация на акаунт