Още мъничко търпение и следва бебешкото угощение

  • 11 082
  • 266
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТА ББКА НА ТЕДИ ЕНЕВА! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА[/b]
Ребус така ме разсмя  Joy hahaha Joy, ей ще те следя до края. Искам пълно инфо, как със сандвичите прекрачваш прага на предродилно, а може и снимки. Мила едва ли ще ти е до ядене, по-скоро обратното.

# 181
  • Мнения: 11 607
Да са живи и здрави бебенцата - на Теди, на Сузи, на Тони, на Нора!Много радост и щастие!

Мами, аз до 20.08. мога да следя темата и да гледам кой ражда,ама после заминавам за няколко дни до Добрич и няма да ме има до 24.08..........

Ребусчето незнам с какво ще ходи до родилното, но знам,че мари_ета ще ходи с хляб.......А Милена ми е поръчала утре да ида да я видя с .....хамбургер! Явно глад се не търпи!

# 182
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
НОВИНА:

Днес в 8.50 часа Lolii е родила сина си Данислав - 3400 г и 50 см със секцио!

ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА ДАМЯНИ, TEDY_ENEVA И СУЗИ!Връщам се да чета  Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 16:35 от mentina

# 183
  • Мнения: 998
Здравейте!!! Много ми липсвахте  Heart Eyes

ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ, МНОГО РАДОСТ ДА ИМ НОСЯТ МАЛКИТЕ СЛЪНЦА!!

 Ние сме си в къщи от днес, с Ивченце бяхме през няколко стаи и тях ще ги изписват днес! Надявам се до довечера да успея а кача някоя друга снимка на Калина, та да видите и моето гардже  Flutter

# 184
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Елисее, за шишетата - аз съм с на Чико - физиологичното и още едно от най-малките. Но засега почти не ги ползвам.
Гита, аз пия по 1 кафе сутрин с мляко  Peace Мисля, че не се е отразява на малката.
Гера, добре дошла  Hug
Днес ходихме на контролно теглене - малката е наддала 600 гр. за 2 седмици и сме вече 3400  Grinning

# 185
  • Мнения: 287
Честити бебешор4ета на Теди (дълго време не искаше да го пускаш да излиза ,а! Grinning Но сега си на седмото небе ,нали! Hug) и Сузи (страхотно име сте избрали!С гордост да си го носи!!! Peace)!
О,Честито и на Лолиии!Перфектни мерки!Пожелавам и да е перфектен младеж! Flutter
Ребус4е ,ако са ти по-нарядко контракциите ,защо да не отидете и на ресторант4е с мъжо? hahaha За Георгиев-мдааа,хвърлили сме му око!  Kissing HeartТе обаче имат роднинска връзка ,така 4е аз пе4еля! Heart Eyes  jumpuu Само 4е тя ще ражда естествено ,пък аз родих секцио. Sneaky Опс ,малко вулгарни4ко стана! Mr. Green Laughing
А таз идиотка(вещицата) ,като тръгвахме за болницата ми даде списание да си 4ета вътре и специално го избрала ,защото имало статия 4 съвета за безпроблемно раждане!А аз 100 пъти й казах ,4е съм секцио!И какво ,поглеждам корицата , а на нея пишеше 4 съвета да се предпазим от забременяване!!!!!! #2gunfire Ще я гръмна съвсем скоро!Просто не искам постоянно да си мисля ,4е ми вари някакви отвари и билки....
Вижте снимка от преди 4ас с беб4о ,естествено пред компютъра  Mr. Green  http://images19.snimka.bg/003693262.jpg.Лудото майче не спря да се самоснима!
А тук можете да се запознаете с моята регионална слава! Laughing http://images19.snimka.bg/003693600.jpg
Ей ,хора от толкова неспане и подскачане от радост си стопих по4ти вси4ките килограми!  ladyuu

# 186
  • Мнения: 361
Благодаря ви момичета, че ми стискате палци.Мен продължава да ме боли от 7:30 сутринта до сега Tired.Едвам дремнах 2 часа, но сега пак ме боли.Болката вече взе ту да се появява, ту да изчезва, докато преди това беше почти постоянна и опасваща като пояс.
Освен това много ми се гади и вода не мога да пия.А като ме заболи ме напъва като за по-голяма нужда.Ще потърпя още малко и ще звъня на акушерката.
А иначе сега като пишках имах на хартията едно прозрачно, но промесено с доста бяло вътре-не знам води ли са, какво са?

# 187
  • Мнения: 222
Здравейте отново!

А, аааааами днес аз май познавам доста за извалелия се бебедъжд, че като гледам и продължава!

По този повод ЧЕСТИТО НА ТЕДИ ЕНЕВА, СУЗИ И ЛОЛИИ-ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И МНОГО МНОГО ПОСЛУШНИ БЕБОЦИ!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Гера-добре дошла!   bouquet  bouquet  bouquet

Аз поспах малко и сега като че ли ми е по-добре. Въпреки, че цял ден съм като зашеметена!!!

# 188
  • София
  • Мнения: 3 925
Честити бебчета на Севдалина, Нора, Дамяни, Лолии, Теди, Сузи!
Да са живи и здрави!




Гера, добре дошла Hug.

При мен няма никакви признаци за раждане. Нямам болки, нямам контракции, тапата и водите са си на място, а термина ми е утре hahaha. Мислех, че като ми е второ раждане ще родя по - рано, но по всичко личи, че ще се преносва Whistling.

Стискам палци на мамчетата, на които днес им предстои среща с бебо Praynig.

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 16:59 от Марти

# 189
  • Варна
  • Мнения: 443
Честито момченце на Сузи     bouquet Да ви е жив и здрав и дано останалите от нас да се обебим като теб, леко и безпроблемно  Hug

Честито бебче и на Лолииии, на мама бързо възстановяване и скоро да е отново сред нас , но заедно с новия член на форума  Hug А тя беше вчера в АГ за предизвикване. Явно не му се е излизало на бебко  Flutter Слава Богу всичко е наред  Hug

Ади, моля те, с тея болки опасващи те като пояс, това са си живи контралции...веднага се обаждай на акушерката и даже отивай в болницата ако питаш мен. аз съм от тези дето до последно ще си стоят в къщи и щ ом ти казвам това, значи наистина мисля, че раждаш...а и тези напъни...оф, притесни ме бе момиче... Hug Praynig  Предприемай нещо, не стой повече

# 190
  • Мнения: 361
Екатерина и аз съм от тези, ама моито последно май взе да идва.Ще се обаждам вече.А и корема ми е на камък Tired

# 191
  • Мнения: 222
Кроки-много сте готини на снимките!

Бобченка-малката сладурана е истинска принцеса!

# 192
  • Габрово
  • Мнения: 26
ЧЕСТИТИТИ БЕБЧЕТА НА  ТЕДИ ЕНЕВА, СУЗИ И ЛОЛИИ,Севдалина, Нора, Дамян да са ви здрави ,послушни и засмени !На всички бъдещи майчета пожелавам леко и безпроблемно раждане.А да попитам вече родилите мамчета как се справяте с оригването аз не мога и това си е само го премятам бебо и нищо на се получава???????????? newsm78 #Crazy

# 193
  • Мнения: 107
Честито на всички скорощни мами!!!!! Да са ви живи и здрави пиленцата!!!!

 Имам питане към родилите мами, колко често акат бебоците ви? Малката ни Ади от 2 дни е със запек и само и се бунтуват черъвцата и пръцка, а ако няма... Педи /как звучи..../ каза да пробваме с термометърче, но не действа....
 А кога започват прословутите колики?

# 194
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
До мамите с втори/ и трети/ деца-струва ли ви се,че тези бебчета са по-кротки от първите?Може би защото сме по -уверени в себе си и го няма напрежението.Поне при мен е така!Надявам се така да продължава! Praynig

Дидка, при нас и Йоан беше кротко бебе, надявам се и малката да продължи така  Whistling

Жужка, сега видях снимките на малката - голяма е сладурана и от пръв поглед страшно ми заприлича на Лазар, само че умалено копие  Peace
И при моите деца я има тази прилика - дори извадихме снимки на новородения Йоан  - малката е същата като него, само дето прилича на момиченце  Grinning

Ей, ама да знаете колко е хубаво да си имаш по-голям батко  Flutter Чуе ли я да плаче и е първи при нея - успокоява я, целува я постоянно  Heart Eyes Незаменим помощник просто  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт