Имате ли впечатления от Дисниленд, Париж?

  • 14 870
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
Носете си чадър, по неписан закон при първо посещение в Париж винаги   hahaha новаците ги вали дъжд  Laughing
PeaceВярно е изпитах го и аз,ако забравите чадър не е страшно продават дъждобрани на всяка крачка.

# 16
  • Мнения: 705
обърни внимание на това, което по-горе писаха за фаст-паса - задължителен е за дисни!  Stop ние загубихме половината от деня си там по опашки докато се ориентираме.

честно казано, въпреки това забавяне 1 ден пак ни стигна, но пък бяхме млади, без деца и не сме отделяли време за моткане, ядене и други подобни "глупости". което, ако сега отида, не бих направила, така 4е и моят съвет е за 2 дни  Laughing

приятно изкарване от мен  Peace (няма всъщност начин да не е Hug)

# 17
  • София
  • Мнения: 1 724
Офф топик- стелт, страхотни дечица.

# 18
  • Мнения: 27 524
обърни внимание на това, което по-горе писаха за фаст-паса - задължителен е за дисни!  Stop ние загубихме половината от деня си там по опашки докато се ориентираме.

Фаст-паст трябва само за 2-3 по-натоварени атракции, на останалите се минава бързо. Поне при нас беше така.

# 19
  • Мнения: 705


Фаст-паст трябва само за 2-3 по-натоварени атракции, на останалите се минава бързо. Поне при нас беше така.
Stop

хи4 не искам да изглеждам дребнава, ние бяхме там преди пове4е от 5години, а аз от раз се сещам за поне 5 атракции с огромни опашки, така 4е - да, фаст паса е задължителен за по-приятното ви изкарване, особено като сте дете  Hug 

велева, много мило ми стана, благодаря ти   bouquet

# 20
  • Мнения: 529
А за дете на 5,5г. какво ще кажете? Много мисля дали да не заведа сина си там през октомври  newsm78

veleva съжалявам,че се намесвам в темата ти     bouquet

# 21
  • Мнения: 27 524
А за дете на 5,5г. какво ще кажете?

Може да го заведеш, разбира се, както писах по-горе, има си достатъчно атракции и за по-малки деца, така че отивайте  Party

# 22
  • Мнения: 529
Блонди Благодаря   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 630
Ако може да сте в Дисни през седмични дни и извън ваканциите на френските деца ще е много добре.
Ние ходихме в празничен ден и беше ужас
Чакахме за всичко по много,
включително и над половин час за тоалетна

За дете на тази възраст ти препоръчвам горещо La site des sciences et de l'industrie http://www.cite-sciences.fr/francais/indexFLASH.htm 

# 24
  • Русе
  • Мнения: 659
Носете си чадър, по неписан закон при първо посещение в Париж винаги   hahaha новаците ги вали дъжд  Laughing
Хе-хе сега като се замисля и нас ни заваля дъжд първия ден като пристигнахме в Париж. Със страхотни впечатления остнахме и ние от града, невероятно е. До Дисни не ходихме тъй като бяхме без детето, но сме си обещали, че като порастне задължително ще  я заведем; сега е много мъничка. Не си бяхме взели 3-дневна карта за транспорт Paris visite от 1-ва до 5-та зона, че беше включва и Версай (там определено си струва), и Дисни. Приятно прекарване и да разкажеш после как сте прекарали в Дисни Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
А за дете на 5,5г. какво ще кажете? Много мисля дали да не заведа сина си там през октомври  newsm78

veleva съжалявам,че се намесвам в темата ти     bouquet

И на мен ми се ще.Точно тогава.Синът ми ще е почти на 5 години.Но е възможно отново да сме без мъжа ми и не зная дали ще се оправя.

Видях някои оферти в мрежата за организирани посещения.Някой ползвал ли е оператор, да сподели впечатления.

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 15:22 от КЛОНКА

# 26
  • Мнения: 529
 newsm78 и аз гледах на България Холидей, но не знам........

# 27
  • Хасково
  • Мнения: 726
ние сме пътували с Руал и сме страшно доволни, имат пакети Париж+Дисни

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
ние сме пътували с Руал и сме страшно доволни, имат пакети Париж+Дисни


А на детето как му се отразиха туристическите обиколки на Париж?
Опасявам се, че на моя син в един момент може да му стане досадно.
А в самия Дисниленд има само два дни и то непълни.

В офертата на Руал има посочена цена, но тя варира според избраните хотели.Вие в кои хотели бяхте?

# 29
  • Хасково
  • Мнения: 726
ние сме пътували с Руал и сме страшно доволни, имат пакети Париж+Дисни


А на детето как му се отразиха туристическите обиколки на Париж?
Опасявам се, че на моя син в един момент може да му стане досадно.
А в самия Дисниленд има само два дни и то непълни.

В офертата на Руал има посочена цена, но тя варира според избраните хотели.Вие в кои хотели бяхте?
бяхме без дете, спахме в Париж+1ден в Дисни. Наши познати бяха 2 дни в Париж и 2 в Дисни на най-евтините хотели, бяха доволни.

Общи условия

Активация на акаунт