сядаща количка и малко бебе

  • 1 288
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 258
За седящо положение още ви е рано, но спокойно може на 30 градуса или 45. Peace

# 16
  • Мнения: 6 618
Повдигни го малко ,ама за пълно седнало е доста рано.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 617
И ние сме на 4 месеца и доста се надига да става. Слагам я по малко на първата степен на количката. Наклона е същия като този на кошницата за кола така че мисля че всичко е ок.

# 18
  • Мнения: 1 924
За нещастие моята количка няма наклон от 30 градуса, а само на 45, та ще трябва да почакам още ... Rolling Eyes

# 19
и моето бебе е на почти четири месеца, реагира по същия начин, след като иска да сяда, значи вече и е време Simple Smile аз започнах да я слагам полуседнала в количката, така и разходката е приятна и за двете ни, мисля че няма нищо страшно в това, за пример ще дам кошниците за кола- нима в тях децата не са седнали?

# 20
  • Мнения: 417
На първа степен на облегаката нищо няма да му стане.То няма да е седнало,а полулегнало.

# 21
  • Мнения: 3 069
Мисля, че ви е раничко още.

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
За седнало положение е твърде рано Naughty, но питай педи дали може да повдигнеш едно ниво! Колкото и жилаво да е детето си му е рано, имам племенничка на 4 месеца и въпреки че е много живичко детенце не виждам как би седяла в количка!

# 23
  • Мнения: 649
Разбира се, че може да го повдигнеш малко. В никакъв случай седнало, просто под лек наклон.
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 734
Първото положение на летните колички е обикновено 30 градуса.няма никакъв проблем бебе на 4 месеца да се вози на този наклон.Аз моята дъщеря я сложих в летния кош точно на тази възраст.После в началото на 5-ия ортопедът и педито разрешиха да е още по-надигната,затова я слагах и на следващото положение,което е още по надигнато.Е,не стоеше на него постоянно де,най-много 10 мин.Сега на 6 месеца вече си стои стабилно седнала в количката,без опора и най-често така си се вози.

Общи условия

Активация на акаунт