Слънце весело пече, хайде Варна на море - 26

  • 12 584
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
Ние пък сме с гнойна ангина! Първата ни (специалност ни бяха бронхиолитите). Мъника вече е без температура, а само малко кашля и беснее из вкъщи, че не смея да го извеждам и заради него и заради другите де4ица в градинката.
Пием АБ и капем капки в носа... Много гадно да е болен в това топли4ко време! Sad

# 16
  • Мнения: 376
Браво Хриси   bouquet

bdbaloni Честит рожден ден на mucanka Tada
Като гледам каква активност кипи туук, защо така се отнесохме момичета  Thinking

# 17
  • Мнения: 263
Като гледам каква активност кипи туук, защо така се отнесохме момичета  Thinking

Лято, море, разходки, отпуски и почивки и така се получава...

# 18
  • Мнения: 187
Честит рожден ден на mutsanka!  bouquet

# 19
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
mutsanka честит рожден ден   bouquet

# 20
  • Мнения: 263
Момичета, ПОМОЩ!
Много, много спешно ми трябва вашата помощ! Сина ми е с много алергии и го гледа детегледачка. Но току-що една наша позната, която беше в града до скоро ги засякла в градинката, където ходят редовно. Каза ми, че жената се отнасяла грубо с детето: заваляло дъжд, тя го дръпнала встрани да не го вали, но без да се опита да обясни защо, а доста грубо. Той се задърпал (на две годинки е, още не говори добре) и тя му казала цитирам: "Сядай тука, че ще ти забия един шамар!"
Потресена съм! Не и плащаме малко, винаги и плащам предварително ден-два, защото зная, че плаща кредит и наем и и влизам в положение. Никога не е видяла лошо отношение към нас, храни се вкъщи, което е допълнително към заплатата. Просто сме изключително коректни към нея наистина и не зная на какво се дължи подобно отношение към детето!
Живеем до лятно кино Тракия(до голямата Експресбанк, до МакДрайва) и те са всеки ден в градинката зад киното с барчето. Това е на кръстовището, където е Бурлекса на Сливница. Дано обясних достатъчно ясно.
Та искам да ви помоля, ако има някой, който също се разхожда там със своето детенце през деня да обърне внимание малко и на моето дете и по-точно да понаблюдава как се държи детегледачката с него. Дали е било просто моментно отношение (всеки има лоши дни) или е системно отношение към мъника... Ще черпя после, но наистина много ви моля помогнете ми, защото нямам много познати и приятели в града (от март месец сме във Варна).
Ето и някои снимки на сина ми:


# 21
  • Мнения: 2 922
mammaPlam, вместо да чакаш някой да ти каже нещо, най-добре сериозно и твърдо поговори с жената. Кажи й, че такова отношение за теб е недопустимо и се разберете с нея дали ще продължи да работи за вас, спазвайки твоите условия или всеки по пътя си.
Ако съм аз, след като говоря с нея, бих започнала търсене на нова жена, която няма да общува с детето ми по този начин.

п.п синът ти е голям сладур  Grinning

# 22
  • Мнения: 7
Zdraveite,ot skoro vlizam vyv foruma na bg.mama.Sluchaino popadnah na temite VARNA - dopada mi. newsm10 Bih iskala i men da vkluchite v spisycheto, eto moite danni:
- Varna, Okryjna bolnica
- Ivona, 34god.
- mama na dvama unaka: Daniel / 03.05.1999   i   Petyr / 12.06.2007

# 23
  • Мнения: 263
Ами аз до момента имам по-скоро добри впечатления от жената. Пред мен се държи добре с мъника! И той я търси понякога, пита за нея, свикнал е с нея, гушка се в нея също така.
Та за това искам да съм сигурна, че поведението и е некоректно преди да предприема някакви по-драстични мерки. Но наистина ще поговоря с нея и ще и кажа някои наши изисквания. Лошото е, че не мога да съм сигурна дали ще ги спазва, когато ме няма.
А иначе това ни е втора детегледачка във Варна. Първата беше още по-зле! И честно казано ме е страх да не стане пак "от трън на глог, че по-висок".
Преди да дойдем във Варна имахме детегледачка и в София. Повече от година гледа малкия, но тогава имах доста познати в района и непрестанно 4увах добри отзиви за нея. А тук вече в чудо се видях с тия детегледачки! Как пък нямат култура на работа! Ама не заради сина ми, заради заплатата да си свършат работата!!!

# 24
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Вержи я кажи какво стана с Лора, правихте ли операция ?

# 25
  • Мнения: 187
MammaPlam, потресена съм!
Как е възможно такова отношение?
Аз живея наблизо и доста често ходим в градинката. Ще се опитам да забележа детенцето ти.
Толкова е сладък, че няма как да не го позная! Дано да е било само моментно настроение на детегледачката.

Вержи, кажи как е Лорка!  bouquet

# 26
  • Мнения: 263
Виви_ан, много много ти благодаря предварително!
Ако искаш и снимка на детегледачката ни мога да ти изпратя. Тя е младичка сравнително: на около 40 години.
Иначе днес говорих с нея, каза, че било инцидентно, но аз още се притеснявам...

# 27
  • Мнения: 3 971
Днес имаме годишнина от сватбата  -черпя
   

# 28
  • Мнения: 263
DVV,
Честита годишнина!
Да сте много щастливи и винаги лудо влюбени!  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 957
mammaPlam щом си говорила с жената вече трябва да бъдеш по-спокойна според мен.Сега поне тя ще си има едно наум,че във всеки един момент в който се отнесе гадно с детето някой може да я види и да ти каже.А и знае че и ти си имаш едно наум и сигурно ще бъде по-внимателна;)

DVV   честита годишнина:)
Бъдете много щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт