Слънце весело пече, хайде Варна на море - 26

  • 12 637
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 376
Ей на пак аз укъснях.  Blush
Честит рожден ден на двете рожденнички. Да са живи, здрави, обичани и много щастливи.   bouquet

# 226
  • Мнения: 3 980
Момичета къде около центъра се продават килими newsm78

Честит ви студ cold

# 227
  • Мнения: 376
За килими незнам, ама я се похвалете с такава придобивка у вашия квартал  hahaha http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=220240.new#new

# 228
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте,варненски мами!Искате ли нов член в клуба?Аз съм Теди,на 27г. от цветния квартал.Имам едно слънчице -Виктория,родена на 15.02.2006.Сега съм бременна в 7-8г.с. и се надявам да е момченце.Термина ми е за 18 април догодина.Ще се радвам да ме приемете.Приятем ден на всички!

# 229
  • Мнения: 5 178
Момичета къде около центъра се продават килими newsm78

Честит ви студ cold
Килими на Сливен има на Направи си сам, ако искаш по-скъпи  ОММО на ул"Братя Миладинови", до Хикови
На Бенковска от към Нептун има един за турски килими, но цветовете им са преобладаващо лилави и розови

И честит РД с голямо закъснение, но пък вече трезва и ще ме запомниш Simple Smile

# 230
  • Мнения: 3 980
 KOTE  мерси Hug аз не съм се напивала бе душа Crazy Всички ви помня Mr. Green Много благодаря Hug  bouquet

Лилави и розови нещъъъ няма да ми паснат на зеленото в хола Naughty 

Пижулинка под зелено не разбираи ващо извънземно -за дивана става дума Joy

Ох изпращях Crazy

# 231
  • Мнения: 5 178
Що бе прасваш един розовичък, та да се чувства и твоето женско присъствие в мъжкия ви дом Simple Smile..
Абе отвратни са да ти кажа

# 232
  • Мнения: 2 922
  ОММО на ул"Братя Миладинови", до Хикови

OMMO  Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 6
iskam da popitam kolko pari dadohte za rajdaneto za6toto i az sam pri zaimov da imam nqkakva orentaciq i blagodarq za otgovora

# 234
  • Мнения: 3 980
Що бе прасваш един розовичък, та да се чувства и твоето женско присъствие в мъжкия ви дом Simple Smile..


 Mr. Green ша ма изселят

# 235
  • Мнения: 5 178
Що бе прасваш един розовичък, та да се чувства и твоето женско присъствие в мъжкия ви дом Simple Smile..


 Mr. Green ша ма изселят
Едва ли, кой ша чисти и готви.. А Ники кой ще гледа целодневно и целонощно .. Ни са  лъжат тъй лесно..
И да покажеш килимчето после Simple Smile

Сега аз да питам - търся дамаска, да си ушия чулове на дивана, че той е една гадна промазка, а и малкия редовно нещо и лепва
Така, че моля казвайте магазини за ДАМАСКИ
Ходила съм на подлеза на жп гарата и на Сливница, другъде де ?

# 236
  • Мнения: 2 922
КОТЕ, сещам се за магазин Тони до Валентина. Също така едно малко магазинче на Съборни (влиза се отстрани на един блок в началото на Съборни - ако вървиш по Радко Димитриев надолу, блокъде се пада точно срещу теб). Имаше май аптека в същия блок отпред.
И на направи си сам имаше няколко магазина.

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 20:24 от baby_doll

# 237
  • Мнения: 3 980
Ау че на грозотии се нагледах Shocked  Видя се то ще чакам мъжо да почива и ще ходим в магазина до метро-дано там има нещо интересно Rolling Eyes
Дамаски има и в един магазин за платове на чаталджа на пазара срещу WC-то. Имаше и още ама забравих.Преди две години и аз търсих и нищо не си харесах ooooh!

Тази вечер бяхме на гости в Аспарухово ,ама не видяхме извънземното. Само за тях си го пазят бе ,не ги е срам  Joy hahaha

# 238
  • Мнения: 5 178
DVV, приготви 6 стотака и бягай в ОММО или срещу Метро Simple Smile

# 239
  • София
  • Мнения: 2 166
Привет на всички   bouquet  новаци приемате ли , че аз много късно разбрах за темата  Blush

1. Спортна Зала
2. Събина - 28 г.( без 2 дена )
3. Христиана - 18.февруари 2006год.

Общи условия

Активация на акаунт