Децата Козирог

  • 9 594
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 938
По темата - детето козирог... ох, ще споделя за моето без да правя обобщения.
Много своенравно, голям чешит. Обича да командва, да управлява, да нарежда.
Много докачливо и сръдливо, с изострено чуство за достоинство и гордост.
Силно развито собственическо чуство, напр. "това е моята приятелка, тя си е само моя и няма право да играе с други деца. Ако  го прави аз ще съм дълбоко обидена..."
Не са от тези, които обичат да ги мачкат и лигавят, като я целуна бърза да се избърше  Laughing
Това се сещам.
 

Боже, дъщеря ми си има близначка. Само добавям, че така, както не обича да я мачкат, така като реши да се лиготи, по-гальовна от нея няма. И няма не искам - пиеш две бири. Другото, което силно ме притеснява, че от сега е малка женичка - флиртува много усилено и съвсем съзнателно, като обектите й са в най-разнородна възраст, но винаги от мъжки пол. Жена няма шанс да спечели висшето й благоволение, а приятелките й не са приятелки, а крепостни.

 За протокола - аз съм Лъв, а баща й - Стрелец.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
Много своенравно, голям чешит. Обича да командва, да управлява, да нарежда.
Много докачливо и сръдливо, с изострено чуство за достоинство и гордост.
Силно развито собственическо чуство, напр. "това е моята приятелка, тя си е само моя и няма право да играе с други деца. Ако  го прави аз ще съм дълбоко обидена..."
Същата е и Рая. Много е сръдлива... Вчера ми каза, че не иска да обичам сестра й, само нея. Но ако се скарам на кака й веднага ме емва "това си е моята Сани, остави ми я!"

# 17
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Това пък, моето рогато, е най- дебелокожото нещо, което съм виждала. Такъв непукизъм, развит до степен на гениалност, не съм срещала.
smile3521 smile3521 smile3521
мнооого точно казано - абсолютно от нищо не й пука... заплашвала съм я с изхвърляне на играчките, на салфетките/ които събира/ , че няма да й давам повече пари/ даже цяла седмица не съм й давала/ - от нищо не й пука , прави си каквото иска...ако реши да направи нещо , никой не може да я накара , да не го прави...само мълчи , гледа умно и аз решавам , че въпроса е приключил в моя полза Mr. Green, но уви - веднага след , като й обърна гръб , действието продължава както тя иска!!!
мноооого е разхвърляна, мързелива и непостоянна! Първа отличничка е в класа , но има 1000забележки , че е без домашно , просто защото я мързи да си го напише, а не че не го знае...напоследък все си мислех , да пусна тема , как да се "справя" с нея...някой ако има успешен опит да каже Praynig
А до 4 годинки беше детето мечта!!! много самостоятелна и послушна, съгласяваше се на всичко , което й кажеш...

# 18
  • Мнения: 3 336
Моите още се впечатляват от Кумчо Вълчо, но Елена е по-курназ Laughing Не й пука особено, че щял да я изяде. Брат й по му трепери.

Елена е същата като момиченцата, описани по-горе- не обича да я гушкаш и целуваш когато ти искаш, а само когато тя и умее да бъде доста досадна когато пък й дойде музата Laughing Ники е по-любвеобилен, дава да го мачкотиш и целуваш и даже сутрин сам идва да и даде целувка. Татито много страда от отношението на щерка му hahaha

# 19
  • Мнения: 24 467
Нали, нали, НеПоКоРнА, и ние се наказваме, аз покрещявам /само не посягам, ама никога, това ми е закон в къщи/. Веднъж баба му го питала: "Защо така бе, бабо, защо допускаш мама да ти се кара? Ами свърши го това нещо, за 10 минути работа е!", пък рогатото й рекло: "Ами че какво- като си повика аз си отивам в стаята и си мълча за малко и- вече няма нищо." /б.а. не аз го пращам в стаята, това си е негов избор/.
И то в ранния си период беше душица, но когато започна да излиза с аверите и тръгна на училище кожата му се удебели, главата- също. Такива деформации настъпиха, че на мутиране ми заприлича.

# 20
  • Мнения: 3 336
Нали, нали, НеПоКоРнА, и ние се наказваме, аз покрещявам /само не посягам, ама никога, това ми е закон в къщи/. Веднъж баба му го питала: "Защо така бе, бабо, защо допускаш мама да ти се кара? Ами свърши го това нещо, за 10 минути работа е!", пък рогатото й рекло: "Ами че какво- като си повика аз си отивам в стаята и си мълча за малко и- вече няма нищо." /б.а. не аз го пращам в стаята, това си е негов избор/.
И то в ранния си период беше душица, но когато започна да излиза с аверите и тръгна на училище кожата му се удебели, главата- също. Такива деформации настъпиха, че на мутиране ми заприлича.

Взе да ми настъхва косата какво ме чака. Обаче и аз съм била същото дете - рогат инат и сега явно има да ми се връща Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 938
Хи-хи-хи, и моята си е избрала сама да си ходи в стаята  Laughing Laughing Малко е злояда, обичайно си късаме нервите при хранене и на въпроса "Ще ядеш ли", ми се отговаря, "Не, отивам си в стаята НАКАЗАНА"  Shocked, става от масата и демонстративно се затваря в стаята си. Наказана  Mr. Green  ooooh!

# 22
  • Мнения: 524
Моят козел е на 6 години, иска винаги да бъде лидер, с високо самочувствие, много общителен, не знам дали е умен, но на 4,6 год. вече можеше да чете и т.н. И той, като му се скарам, отива в другата стая, след 5 минути идва при мен сякаш нищо не е станало. Много е гальовен, обича да бъде целуван, но преди няколко години също си избърсваше целуваното място. Госпожите от детската градинка много го обичаха.

# 23
  • Мнения: 4 514
Eее, стига де! Да не мислите, че другите зодии нямат трески за дялане? Mr. Green Моите и двете са инатливи зодии - козирог и рак, ми какво да правя, ще им търпя характерите някак.
Между другото, Стефан по термин трябваше да е водолей, зодия, която много харесвам и която се оказа, че е на второ място след дева по "печалбарство" - сиреч, най-богатите хора са от тези зодии. Ама не би. Ще трябва ние да бачкаме с баща им, явно! Wink

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 4 648
Моето дете е Козирог с асцендент Овен, аз съм Овен с асцедент Козирог. Познайте какви искри хвърчат при сблъсък на интересите. Най-вбесяващо е като се изяви като борец за справедливост и започне да ми обяснява какво е искала да направи, пък то не станало така и аз затова съм се ядосала. Как ми се ще да млъкне и да се оттегли за 10-на минути в стаята си, докато се успокоя и си спомня, че и аз съм била дете.
Не обичам, че е малко инертна. Като малка и казвах: "Весе, тичай" Тя поема да се затича, но на първата крачка се обръща и ми казва "Защо да тичам?" и не тича.
Като се загледа в някое предаване или се замисли за нещо си изключва напълно и не чува и не вижда какво става наоколо.
Това бяха негативите, иначе е дете "МЕЧТА". Ех, да беше Стрелец. Joy

# 25
  • Мнения: 323
По темата - детето козирог... ох, ще споделя за моето без да правя обобщения.
Много своенравно, голям чешит. Обича да командва, да управлява, да нарежда.
Много докачливо и сръдливо, с изострено чуство за достоинство и гордост.
Силно развито собственическо чуство, напр. "това е моята приятелка, тя си е само моя и няма право да играе с други деца. Ако  го прави аз ще съм дълбоко обидена..."
Не са от тези, които обичат да ги мачкат и лигавят, като я целуна бърза да се избърше  Laughing
Това се сещам.Нямам какво да добавя повече,много точно казано.Аз съм Скорпион,и винаги ми е било трудно в отношенията с Козирозите,но сега се притеснявам дали ще се разбирам с детето си.
 

Боже, дъщеря ми си има близначка. Само добавям, че така, както не обича да я мачкат, така като реши да се лиготи, по-гальовна от нея няма. И няма не искам - пиеш две бири. Другото, което силно ме притеснява, че от сега е малка женичка - флиртува много усилено и съвсем съзнателно, като обектите й са в най-разнородна възраст, но винаги от мъжки пол. Жена няма шанс да спечели висшето й благоволение, а приятелките й не са приятелки, а крепостни.

 За протокола - аз съм Лъв, а баща й - Стрелец.

# 26
  • Мнения: 71
По темата - детето козирог... ох, ще споделя за моето без да правя обобщения.
Много своенравно, голям чешит. Обича да командва, да управлява, да нарежда.
Много докачливо и сръдливо, с изострено чуство за достоинство и гордост.


......, а приятелките й не са приятелки, а крепостни.
 

Все едно чета за моята щерка  ooooh! Страшен педант - всичко трябва да е на мястото си, само че..... да не го подрежда тя! На дома госпожите се хвалят, че ако не знаят някоя дрешка чия е - питат нея и няма граешка. Много наблюдателно дете е (едни гащи не мога да си купя без тя да забележи) Своенравна, ако я сполети наказание - просто го понася и след това пак нейното си знае Crazy. Ох...

Обобщено - умни и любознателни ама и инати от класа. Силен характер. А колкото до белодробните - и при нас имаше доста проблеми. като се почна от раждането- че от кадърност й спукаха беля дроб Angry

П.П. Аз съм Лъв.

# 27
  • Мнения: 3 336
Това с флиртуването и аз съм го забелязала при моята госпожица. Като види въж и примира, става много добра и ако се тръшка за нещо, спира насред тръшкането и започва да пръска чар. При Ники такова нещо не съм забелязвала досега. Него като искам да го накарам да върви напред по-бързичко му казвам, че зад ъгъл ни чака едно бау - бау, а на нея й казвам, че ни чака един батко Joy

Ще ги видим след две седмици в яслата как  ще се адаптират, че ми е притеснено.

Ох, и друго се сетих - моята умее на повръща по поръчка - на инат. Като не й угодиш или я караш да яде насила и започва да се дере, докато не повърне ooooh! А брат й много се плаши от повръщаното Crazy

Като направят нещо един на друг ги карам да се извиняват с целувка, Ники веднага ходи да се извинява, обаче кипрата не Rolling Eyes И като им кажа - Хайде, цуни - гуни мишки, той налита да я целува, а тя подава буза hahaha

Между другото той си хареса един ден едно момиченце - наборче в парка и директно отиде и го награби да го целува Laughing Вяма 6-5! Като майка си - и аз така направих в детската градина, че си бях харесала един Лазар от големите Joy

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
и мойта може да повръща по поръчка!!! bowuu/ и аз да се похваля , с качествата на чадото Mr. Green/

# 29
  • Мнения: 54
Значи не сме само ние с това поръчково повръщане Mr. GreenИначе козлето вкъщи съм аз,дребосъка е телец,а таткото е на границата между рак и близнаци Joy

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 14:48 от Marti82

Общи условия

Активация на акаунт