Като ме видиш с ръцете на кръста и .....или малкия Стрелец в атака!!!

  • 1 787
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 323
Календара дето ти отчита седмиците на бременноста. Като бях бременна с батковците се отчиташе 2 седмици след М, пък сега е от началото на М... Та малко и аз бях объркана в коя седмица съм - по него си мерех... На първа страница на сайта е.

# 16
  • Мнения: 7 821
Прекрасна тема, но искам да ви предупредя,че ако се изроди в поредната "отчетна" ще я заключа!
Весел ден!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Случайно попаднах на тази тема и реших да я повдигна. Синът ми е Стрелче и е много любвеобилен към мен и въобще към близките си хора. Общо взето е едно кротко и слънчево дете, но наумили си нещо не се отказва докато не стане неговата и в такива моменти си мисля, че е по-инат и от двамата с баща му взети заедно, а и ние не сме много лесни - аз съм Овен, таткото е Лъв Laughing но наистина и аз мога да кажа, че е късметлийче още от раждането си и дано продължава така и занапред!

# 18
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Еми да се запиша и аз! Мн. се зарадвах на тази тема, защото ще ми бъде изключително полезно да прочета колкото се може повече информация за тази страхотна зодийка "Стрелец" Laughing Мойта дъщеричка е Стрелче на 5 годинки с македонски привкус -- майка- македонка и баща- граовец, чудна комбинация!!! hahaha
Детето ми е мн. амбициозно, енергично, не се спира пред нищо, мн. чувствително и общо взето трудничко в доста ситуаций Rolling Eyes. Държи винаги на своето и ме засипва с купища обяснения и въпроси.
Ето какво съм чела за Стрелците:
Стрелците се отличават с това, че не търпят никакви ограничения. Типични са стремежът към свобода и познание, към социални контакти и амбиция за лидерски места. Обичат пътешествията.
За да се възпитава такова дете, главно са вашият личен пример и пълно доверие. Те не шпонасят никакъв фалш и лъжа, затова честното и открито поведение е абсолютно необходимо. Голямата му жизнена енергия, доброжелателността и откритостта трябва да бъдат насочвани в контролируема посока. "Озаптявайте" и пестеливостта му, за да не излезне от него голяма скръндза."


Предавам щафетата на вас! Hug

# 19
  • Мнения: 2 197
 Laughing
Браво! Много верни неща има. Но да ви кажа от личен опит когато има мама Стрелец и дете Овне тогава започва страшното. Горкия тати...

# 20
  • София
  • Мнения: 816
 Mr. GreenДа са Ви живи и здрави снайперистите Hug.Аз съм родена на 13.12 в петък.То при нас си е дипломация,любов и от сега си знайте,че няма да е вашата.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 437
Mr. Greenи от сега си знайте,че няма да е вашата.

Ох защо ли ми се струва, че си права Mr. GreenВъпреки че синът ми е още малък от сега става все неговото!

boto  при нас е обратното мама Овен и дете Стрелец Laughing
За пестеливост още не съм забелязала newsm78навън все си дава играчките иначе наистина са много чувствителни деца чак се бях притеснила по едно време! И друго, което е много характерно поне за моя син - обожава книжки още от бебе и продължава и сега. Това му е любимото занимание - като се приберем от разходка се качва на дивана, взима си книжките и започва едно голямо разглеждане на наличните книжки, които все повече се увеличават Mr. Green Дано след време с такъв интерес да разглежда и учебниците! 

# 22
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Mr. Greenи от сега си знайте,че няма да е вашата.
И друго, което е много характерно поне за моя син - обожава книжки още от бебе и продължава и сега. Това му е любимото занимание - като се приберем от разходка се качва на дивана, взима си книжките и започва едно голямо разглеждане на наличните книжки, които все повече се увеличават Mr. Green Дано след време с такъв интерес да разглежда и учебниците! 

При дъщеря ми е същото - неспирен интерес към книги, учене, задачки-закачки и рисуване! И аз се надявам тези интереси да се запазят и в бъдеще! Peace

mimona  , голямо успокоение.......  Joyooooh! Joy

# 23
  • Мнения: 2 784
Аз съм Стрелец, щерката също.С второто татито ще се отърве, очертава се Водолей. Laughing

# 24
  • Мнения: 5 391
И в нашето смейство се появи Стрелец Grinning
Истината е, че исках да е Козирог, но не устисках.
Все още идея нямам какъв ще е характерът й, надявам се да се разбираме Simple SmileАз съм скорпион Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт