Дойде и моят ред да съм....бясна!!!!

  • 4 824
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Дано от Нова Тв се задействат. Жози, не мога да си представя какъв ужас си изживяла. Подкрепям позицията на тити, въпреки че никога не съм се сблъсквала с подобен проблем и въпреки че мнооого обичам животните и въпреки че ми става мнооого жално само при мисълта какво ли ги правят като ги приберат.
Но в случая въпроса е поставен така "кучетата" или "гражданите". Naughty

# 16
  • Мнения: 5 370
ЛЕО и Руска-имам молба към вас.
Знаем се лично, моля ви, ако Нова се свържат с мене-ще помогнете ли? Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 7 723
ЛЕО и Руска-имам молба към вас.
Знаем се лично, моля ви, ако Нова се свържат с мене-ще помогнете ли? Praynig Praynig
Да, с най- голямо удоволствие....
...бих отишла лично да ги изтребя...

# 18
  • Мнения: 7 474
ЛЕО и Руска-имам молба към вас.
Знаем се лично, моля ви, ако Нова се свържат с мене-ще помогнете ли? Praynig Praynig

С каквото може  Peace

# 19
  • Мнения: 7 723
.грешчица Blush

# 20
  • Мнения: 103
Дано от Нова Тв се задействат. Жози, не мога да си представя какъв ужас си изживяла. Подкрепям позицията на тити, въпреки че никога не съм се сблъсквала с подобен проблем и въпреки че мнооого обичам животните и въпреки че ми става мнооого жално само при мисълта какво ли ги правят като ги приберат.
Но в случая въпроса е поставен така "кучетата" или "гражданите". Naughty

Какво мислиш, че ги правят? Даряват им вечен покой за да осигурят покоя и на "гражданите". Ето, Руска даже е готова за кучешки геноцид..

# 21
  • Мнения: 274
Дано от Нова Тв се задействат. Жози, не мога да си представя какъв ужас си изживяла. Подкрепям позицията на тити, въпреки че никога не съм се сблъсквала с подобен проблем и въпреки че мнооого обичам животните и въпреки че ми става мнооого жално само при мисълта какво ли ги правят като ги приберат.
Но в случая въпроса е поставен така "кучетата" или "гражданите". Naughty

Какво мислиш, че ги правят? Даряват им вечен покой за да осигурят покоя и на "гражданите". Ето, Руска даже е готова за кучешки геноцид..


Хамелеон, много добре знам какво ги правят. Именно затова и написах, че ми става жално само при мисълта за това...
Интересува ме, ти как би реагирал, ако обезумял пес, огромен...се нахвърли на племеничките ти? Ще предприемеш ли нещо? Много ми е интересно...надявам се да ми отговориш.

# 22
  • Мнения: 5 370

Интересува ме, ти как би реагирал, ако обезумял пес, огромен...се нахвърли на племеничките ти? Ще предприемеш ли нещо? Много ми е интересно...надявам се да ми отговориш.
Mr. Green Mr. Green Същият въпрос му зададох и аз, преди 2 минути.
Само че в спамърската тема.

# 23
  • Мнения: 7 723
Дано от Нова Тв се задействат. Жози, не мога да си представя какъв ужас си изживяла. Подкрепям позицията на тити, въпреки че никога не съм се сблъсквала с подобен проблем и въпреки че мнооого обичам животните и въпреки че ми става мнооого жално само при мисълта какво ли ги правят като ги приберат.
Но в случая въпроса е поставен така "кучетата" или "гражданите". Naughty

Какво мислиш, че ги правят? Даряват им вечен покой за да осигурят покоя и на "гражданите". Ето, Руска даже е готова за кучешки геноцид..
С риск да превърна и тая тема в поредната такава-
ще ти кажа- за мен покоя на гражданине е по- важен от кучешкия такъв.
И защо гражданите "помияролюбци" не си приберат
горките бездомни животинки в къщи?
 Не ме разбирай погрешно- обичам животните,
имам куче- 60 килограмово, ама си го гледам в къщи...
...разхождам го на определените за тази цел места, и то- вързано...

п.п- за другото- Миглена те е питала вече... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 103
Отговорих вече в спамърската.. пак нещо не се разбрахме.. много емоции, много нещо.. като се успокоите може и да дискутираме въпроса..

# 25
  • Мнения: 7 723
Отговорих вече в спамърската.. пак нещо не се разбрахме.. много емоции, много нещо.. като се успокоите може и да дискутираме въпроса..
Пфуууу...успокоих се.... Flutter
Кажи сега ква е дискусията.... Whistling

# 26
  • Мнения: 5 370
Ами аз го разбирам така-ако те наръфат 3 кучета по десния бут-то подложи и левия на следващите 3.
А може би греша? Mr. Green
П.С. Отивам да си успокоявам нервите под завивките, вие си дискутирайте. Whistling

# 27
  • Мнения: 5 370
Копирам си и тук постинга от другата тема:

Хамелеонче, ми предложи тогава алтернатива на газовия пистолет? Ок, съгласна съм и на мирна такава, ама каква да е?
Приют-тормозели ги.
Кастриране и пускане навън-теърдо съм несъгласна, зъбите им не ги вадят.
А предложи ти тогава, а? Ето, слагам виртуалната кръгла маса на дискусията.
(преди това смятам малко да подремна обаче)
П.С. В случая кучетата реагираха 'стадно", на принципите на глутницата. Когато мъжът ми ги разгони, той тръгваше ПООТДЕЛНО срещу всяко от тях. Това не е случайно, нали?
И той поназнайва някои нешица за кучешката психианализа.

# 28
  • Мнения: 103
Не, дискусия няма да има.. от моя страна имам предвид. .аз си казах тук и в спамърската какво мисля и в каква посока ми текат мислите.. някой ден може пак да поговорим на спокойствие.. сега отивам да пиша сторито за Дарла Mr. Green

Вкъщи имаме 50 > кг пес, каракачанка.. бесен е направо.. на нашите скоро ще им побелеят косите повече и от мойта Mr. Green Ще предложа на следващата Нова година да го разстрелят с някой газов пистолет Rolling Eyes В Сф за съжаление домашен любимец не мога да си взема, защото съм на квартира..

Прочети какво написах в спамърската, нали? Айде, и аз се отписвам от темата..

# 29
  • Мнения: 5 370
Дадените от тебе примери са несъпоставими-но нали се оттегляш-няма смисъл да продължавам просто. Ще си чакам развръзката с Нова и ще включа и другите потърпевши. Stop

Общи условия

Активация на акаунт