Колко пари отделяте на месец за разкрасяващи процедури?

  • 5 098
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Твърде, твърде много Sad Не ми е особено приятно, но избор нямам, т.к. съм изключително нескопосана за разкрасителни процедури и нищо не мога да си правя сама, освен скубането с епилатор Sad Всичко друго - маникюр, педикюр, козметик, подстригване, боя, сешоар - в салона.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 880
различно всеки месец, понякога се изхвърлям, друг път не:)
мъжът ми ме боядисва, маникюра често си правя сама, но да речем 1-2 пъти месечно ходя - значи 15-30 лв.
напоследък ходя на солариум и фитнес, което е доста - всеки път по 10 лв. , като гледам да ходя три пъти седмично, значи около 120 лв. месечно ooooh!
на козметик не се налага да ходя, обаче да купувам качествена козметика отделям доста парички Money

# 17
  • Мнения: 1 541
Трудно ми е да направя обща средна сметка, но се разкрасявам горе- долу в следния ред:
Козметик лице- 2 пъти месечно по средно 35 лв. на процедура.
Кола 3 пъти месечно (щавя се без прошка още като се появи мъх) по около 20-30 лева на процедура, зависи какво правя точно. Напоследък обаче вече действам с епилатора все по- често и може скоро да ги спестя тези разходи  Wink
Маникюр 1 месечно (през останалото време сама) 20 лв.
Педикюр 1-2 пъти месечно (сама само лака сменям) 30 лв. на процедура.
Косата ходя да ми я повдигат на 2 месеца (удължена е на ленти) по 50 лв., ако реша да я боядисвам там става повече  Rolling Eyes
Значи средно какво се получава.....около 200 лева. Не включвам козметиките и гримовете, че там става грозно  Embarassed
Сега обаче си намерих страхотен Спа център до нас близо и започвам да се увличам, та може и да се вдигнат разходите, само време да намеря  Twisted Evil Масажите скоро ще се включат в месечните разходи 100%
Автобронзанта си го мажа сама, а фитнеса ми се изразява в тичане на пътеката вкъщи, така че по тези категории съм икономична  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 092
около 50-60лв. месечно - предимно за фризьор и маникюр.На козметик не ходя от известно време - обезкосмявам се сама в домашни условия Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 407
Козметик- не ходя.
Фризиор- кичури на два месеца- 50 лв треси на 2 месеца 40 лв!
Сешуар 1 път в седмицата-15лв
Маникюр 2 в месеца-9лв
Педикюр 1 път в месеца- 15лв
Маски за лице,коса в домашни условия!

# 20
  • Мнения: 6 958

Аз няма да те мисля теб, явно имаш отлична заплата или богат мъж/любовник, който да инвестира в теб  Sunglasses
И да имам  , един...г....з айде нЕма  нужда .Вече 2 месеца сама се нучих да правя доста процедури .Освен това  работя за да покрия това което не се научих.Предпочитам да помагам на хора които имат нужда от  тях .И това което влагам по себе се и е просто  защото имам взискателн мъж ,иначе не бих дала и стотинка  Mr. Green

Разкрасителни процедури правя само защото аз искам и когато искам, а това за взискателния мъж... но комент...  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 5 103
Няма да пиша, за да няма коменари от сорта на 'не те мисля" , "имаш богат мъж и т.н."

# 22
  • Мнения: 1 952
Ами колко давам няма да кажа- но е може би половината заплата / добре че не живея само от тая заплата Mr. Green/.
Фризьор- 2 пъти месечно.
Маникюр - 2 пъти месечно.
Козметик - 1-2 пъти месечно, защото се обезкосмявам сама.
Фитнес и солариум- често, но безплатно.
Масаж- често и многооо пари отиват там.
Педикюр- веднъж месечно.

# 23
  • Мнения: 447
Ами не съм мислела колко пари харча на месец,но ходя
2 пъти фризьор
2 пъти маникюр
1 кола маска
2 масаж другите процедури ги извършвам сама в домашни условия  Peace

# 24
  • Мнения: 5 317
икономи4на съм.ноктите сама си ги правя,фризьора ми е безплатен,на козметик не ходя.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 956
Абе какво ви става бе хора!?!?!?
Всяка тема, в която човек изброява неща, за които се иска финансова възможност, разбирателство за харча с половинката, добър ефект от похарчването и т.н., та значи всяка такава тема е едно хубаво окоментирана със завистливи забележки от сорта на - богати мъже ИЗДЪРЖАТ, ПЛАЩАТ, пък ндупе да е яко...
И как човек да пише - приема се, че се фука  ooooh!
Аз и някои от приятелките ми и преди да се омъжим и след това даваме почти еднакво количество пари за разкрасяване. Мъжете нямат нищо общо. Но факт е, че като се омъжи една жена, все пак трябва някой да одобри харченето от семейния бюджет за разкрасяването. Както пък жената одобрява походите за риболов, разните там хобите и т.н.

# 26
  • Мнения: 1 986
  Ходя веднъж месечно на козметик-за почистване на лице-около 20-25 лв.
  На 1.5-2 месеца-на фризьор за подстрижка- 6-7 лв.
  .......И това е Wink
  Много съм икономична Mr. Green

# 27
Козметик - процедура за лице - 1 път на 2 месеца - 25- 30 лв. Кола маска - 1 път в месеца - 15 лв. ( краката с епилатор ) . Фризьор - 1 път на 2 месеца само за подстригване - 7 лв. ( боядисвам се в къщи) , маникюр и педикюр сама ( само за специални поводи ходя при специалистка) и закупуването на козметика която не е ефтина и ми свършва на около 6 месеца. Така като се замисля не са малко пари , но все ми се иска и на още процедури да ходя. Ама няма възможност Sad Иначе много ми се ходи и на фитнес и джакузи да се поглезя . Забравих солариума ходя за по 10 процедури в годината някаде май месец !!!

# 28
  • Мнения: 7 201
Веднъж месечно на козметик-към 20 лв. и през месец на фризьор-5-6 лв. и това е.Други процедури -в къщи.Много икономична-"като симсонче"-както казва моят съпруг. Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 1 320
Веднъж месечно ходя на козметик за разни процедури маски, почистване, разни терапии и някакви подобни около 30-40лв. На маникюр не ходя. На масажи също. Фризьор посещавам на месец и половина 45-50 лв. Междувременно ако отидя на сушоар 20 лв. Кремове си взимам, но ползвам доста дълго, тях горе-долу обновявам на 6-8 месеца - 200лв. Единсвено на месец и половина си взимам тоник за почистване на лицето - 40лв. Единсвено кремовете оскъпяват, но все пак не ги взимам всеки месец. Приблизително на месец 100 лв. Повече харча за разни парцали, ама аз съм със диагноза!!!  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт