Колко пари отделяте на месец за разкрасяващи процедури?

  • 5 095
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Питам от чисто любопитство... Grinning

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В смисъл за козметик, или за купуванете на маски, кремови и гримове за лице?

 Аз на козметик не ходя.Правя си маски в къщи.Не всеки месец купувам кремове, от козметиката зависи какво е свършило.Сега като сметнах, средно по 60-70 лв. на месец отиват за тези цели.

# 2
  • Мнения: 5 299
Като услуги....фризьор..козметик...маникюр...
Забелязала съм, че жените държат най-мнго на косата си... Grinning

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Уф, ти пък сега Simple SmileНа фризьор ходя един път в месеца, понякога и по-рядко.Маникюра си го правя сама, боядисвам си косата сама и както казах предпочитам купените маски Thinking

# 4
  • Мнения: 6 958
На козметик не ходя, маникюра си го правя сама без пари, а фризъорът ми прави косата също без пари = 0 лв.  Mr. Green



# 5
  • София
  • Мнения: 3 406
Знам ли, трудно ми е да кажа точно, но на около две седмици ходя на маникюр и на козметка. Козметиката естествено включва доста процедури, които са различни и не мога да кажа какво точно ще правя предварително, дали  и къде ще се обезкосмявам, или някаква маска искам.
Педикюр веднъж месечно.
Косата си поддържам веднъж месечно основно с маска, поддръжка на дължината, цвета, но при някакъв повод правя сешоар.
Това е приблизителната ми месечна козметична програма.

# 6
  • Мнения: 105
Самичка се грижа за външния си вид, а когато свърши нещо си го купувам, иначе не съм голяма прахосница и през месец се зареждам с нужните неща .. някъде около 60-70 лева си отделям

# 7
  • Мнения: 154
32лв обезкосмяване
10лв-сушоар по 4 пъти=40 
козметика,глезотиики минимум 50,тоя месец надвиших лимита  Outta Joint
Фитнес карта 82лв ......добре че имаме тераса да се пека и не ходя на солариум Laughing
на масаж не ходя ,защото ми действа зле..

Ако не правя тези процедури,не знам на какво ще заприличам  Cry

Ако някой се справя за по-малко  направо му завиждам

# 8
  • Мнения: 6 958

Аз няма да те мисля теб, явно имаш отлична заплата или богат мъж/любовник, който да инвестира в теб  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 2 309
На козметик за лицето - веднъж месечно, към 30 лв.; ползвам епилатор т.е. за обезкосмяване не давам пари; за косата - пак един път месечно, подстригване - 7 лв., боя - на 2-3 месеца, че съм на кичури - 30 лв., ако имам желание правя и маникюр, но предимно сама си го правя, педикюра също сама. Това са ми разкрасителните процедури  Grinning

# 10
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За услугите мн. зависи.
На фризьор за подстригване ходя на 2 месеца веднъж. Не се боядисвам, а преди години, когато го правех, сама. И понякога, ама като имам повод в повечето случаи ходя на някаква прическа.
На козметик(коломаска) вече спрях да ходя. Не мога да намеря кадърна(освен това зад. при мен е да ми е на разстояние макс. 20 мин. пеша) и реших, че по-добре сама, отколкото да давам пари за накъсани косми.
На маникюр и педикюр не ходя. Сама, веднъж в седмицата правя.

А иначе за продукти, като ми привърши нещо, го купувам. Някой месец от нищо нямам нужда, на др. 2-3 продукта ми свършили наведнъж и така.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 750
Най-много пари отиват за козметик, един път в месеца - епилация, почистване на лицето и масаж ми излизат към 40 лв. На фризьор ходя през месец и то само за подстригване. Останалите разкрасителни процедури си ги правя сама. Козметиката не я купувам всеки месец. Значи отделям поне 60 лв. на месец за красота Wink

# 12
  • Мнения: 154

Аз няма да те мисля теб, явно имаш отлична заплата или богат мъж/любовник, който да инвестира в теб  Sunglasses
И да имам  , един...г....з айде нЕма  нужда .Вече 2 месеца сама се нучих да правя доста процедури .Освен това  работя за да покрия това което не се научих.Предпочитам да помагам на хора които имат нужда от  тях .И това което влагам по себе се и е просто  защото имам взискателн мъж ,иначе не бих дала и стотинка  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 390
Фризьор, боя за коса, боядисване, ампули за коса - това е всеки месец -  към 50 лв.
На козметик и масаж не ходя. Ползвам епилатор. Педикюр и маникюр ми прави една приятелка. На фитнес ходя безплатно.
Козметика си купувам горе-долу на 2 месеца веднъж - за лице, за тяло, за коса - тогава ми е якият харч.

# 14
  • Мнения: 6 618
Колкото повече свободно време имам толкова повече процедури и съответно повече пари.Около 3 масажа месечно-60лв. и кола маска -15лв. това е минимума.

Общи условия

Активация на акаунт