"Дневникът 23'' - ще свалиме тази мас от РАЗ

  • 12 887
  • 435
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 613
Ангелина-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕНДа си жида и здрава и щастлива и обичана, най-на--искрени пожелания от мен Hug Hug Hug

# 361
  • Мнения: 3 647
Ч.Р.Д Ангелина
Пожелавам ти само щастливи  мигове и за  напред

# 362
  • Мнения: 203
ЧРД bdbaloni
Да си жива и здрава мила Ангелина.
Пожелавам ти всичко,всичко,всичко най-най-хубаво  smile3525 smile3525 smile3525
Весело изкарване на празника hbday happy bd
  baloni baloni baloni

# 363
  • Мнения: 861
Честит рожден ден и то мен!   bouquet

Дано винаги се чувастваш така обичана и щастлива!

# 364
  • Мнения: 203
Тортата изглежда превъзходно.Как ли е на вкус?
 eat
Догодина пак да хочерпиш newsm10

# 365
  • София
  • Мнения: 2 840
Ангелина, бъди щастлива!!!
Нека животът ти е такъв, какъвто са мечтите ти !!!  bouquet

Момичета, вчера форумите бяха бъгнати.
Отчитам лек напредък в своето състояние - започвам да губя интерес към храната.Много положителна тенденция, дано се запази. Praynig

# 366
  • Мнения: 621
Ангелина  newsm59 желая ти много любов, здраве и успехи  ura

КЛОНЧЕ стискам ти палци тенденцията да е трайна newsm17

Мирандичка благодаря за определението "солетка"  Hug, ама тва е щот не си ме виждала на живо  Mr. Green а иначе килата ми са твърдо 65 (и тази сутрин бяха толкова), снимките ги правих вчера, така че са съвсем пресни Heart Eyes а ти със сигурност не изглеждаш като бъчва, ей за тва КЛОНЧЕТО е права че огледалата не са критерии Naughty

На всички останали много Hug Hug Hug

Аз вчера бях режимна, водата беше към 3 л. и цигарите ги удържах до 4 бр. Party

# 367
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз вчера бях режимна, водата беше към 3 л. и цигарите ги удържах до 4 бр. Party

Уау!!!
Това с цигарите...в шок съм.
Аз наморето реших, че ще ги отказвам.Но се "отказах" от идеята само.

И с водата не мога да се преборя, а уж пия, ама....

Иначе, още не ми се е прияло нищо.Тенденцията се запазва. Mr. Green

# 368
  • Мнения: 638
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АНГЕЛИНА!!! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОЩЕ ПО-ХУБАВИ НЕЩА ДА ТИ СЕ СЛУЧВАТ! ДА СИ ОБИЧАНА, ЗДРАВА, КРАСИВА И ЩАСТЛИВА!


Благодарско за почерпката!

# 369
  • Мнения: 1 424
                                  Ангелина ЧРД !
 Hug  Heart Eyes    bouquet  Hug   bouquet  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes   bouquet  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug   bouquet

Иначе аз да ви се похваля момичета, вече съм студентка в Софийският Университет  newsm44 Точно това което исках и където исках, по-доволна от себе си не мога да съм  Mr. Green 
Големият минус  че за изминалите 3 месеца, от бала ми насам поради прекратяване на диетите ( все имаше причина) съм +5кг  #Crazy  Cry  Старая се да се ограничавам, хапвам повечко плодове и салатки  Peace
Но от 1.09 заминавам на почивка в Италия  Whistling  и след като се върна се присъединявам отново към редиците ви  Hug
Много усмихнати дни на всички и мнооого свалени кг   love001 newsm51

# 370
  • Мнения: 6 958
Ч Е С Т И Т   Р О Ж Д Е Н   Д Е Н

Ангелина

Да си жива и здрава и много късмет и любов да те съпътстват цял живот  Heart Eyes


...

Как сте момичета?   bouquet

И днес не съм мръднала почти никак (ако 100-200 гр. са си мърдане на кантара)  #2gunfire Хммм, смятам да съм на фрешове от лимон днеска, но пак ще го обмисля по късно  Rolling Eyes

Ане сим много се губиш напоследък  Hug

Галатея уверявам те, че изглеждаш страхотно, а за мен сериозно ти говоря че съм си таква, добре се виждам в огледалото и размера на дрехите които нося  #2gunfire Това за цигарите е похвално аз пак имам една кутия кажи речи +/- 15

Тедъ, Реге, Рали благодаря ви момичета  Hug

Водка с лед честито студентстване  Hug Hug Hug Много се радвам за теб, а няма ли да ни се похвалиш какво ще следваш - аз не знам  newsm78 Аууу и почивка в Италия, да си изкараш супер  Hug

Весел ден момичета   bouquet

# 371
  • Мнения: 1 169
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Ангелина  newsm51



# 372
  • София
  • Мнения: 2 840
Водка с лед, браво момиче!!!
Успешно студенстване!!!

Килограмите ще ги стопиш по купоните - в началото са най-изтощителни Mr. Green

# 373
  • Мнения: 861
Водка с лед, поздравления, за положения труд и постигнатия резултат. Ето едно доказателство, че мечтите са постижими. Ееех, колко е хубаво да си студент!!! А сега почивката в Италия ще ти бъде заслужена награда.
Миранди, и при мен няма никакво движение на кантара, но аз поне ям плодове и то в прилични количества  Rolling Eyes. Току що ядох праскови, толкова ми стана сладко  Sick, отказвам ги  Crossing Arms. Дали затова по-лесно устоявам на сладкото  newsm78 ... цялата тази сладост през целия ден ... сигурно се взимам дажбата. Обаче ти, само на фрешове.  Naughty Не ми харесва никак това. Чела ли си, че фрешовете са по-вредни от консумирането на целия плод? Е, не съм сигурна дали е вярно, но идеята, че след като се отделят влакната, няма какво да забави нахлуването на въглехидратите директно в кръвта и това води до повишаване на инсулина. Е, лошо го преразказах, но мога да потърся статията. А за цигарите, какво да ти кажа  Embarassed, то откакто си купих книгата, която така и не съм отворила още, пуша като за последно.  Rolling Eyes
Тедъ, благодаря за комплиментите! За съжаление косата на Грета се поизправи, но поне е гъста. Скоро ме караше да й изправям бретона и ми каза "Искам да имам или истински права коса или къдрава, а то...". Сега е чуплива. Казах й: "Добре дошла в клуба, всички сме така  Laughing."

# 374
Здравейте,момичета!
Приемате ли нови във вашия отбор?
Аз от днес съм на диета имам да свалям 11 кг.
Мерките ми са: 162см., 67кг., талия- 84см, ханш 103см., бедро- 60, прасец- 37, глезен- 24,ръка- 30см.

Общи условия

Активация на акаунт