"Дневникът 23'' - ще свалиме тази мас от РАЗ

  • 12 841
  • 435
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 897
Водка с лед, браво момиче!!!
Успешно студенстване!!!

Килограмите ще ги стопиш по купоните - в началото са най-изтощителни Mr. Green

Аз бих казала внимавай по купоните - алкохол в добро количесвто + пиянски глад (това е глад, който НЕ може да бъде утолен, храна я поглъщаш не я ядеш и дори не й усещаш вкуса и искаш още, единственият по-страшен глад е след марихуана) моат и да те "съборят"  Crazy!

# 376
  • Мнения: 523
                      Честит рожден ден Ангелина!

# 377
  • Мнения: 203
Браво на вас момиче.Имате силна воля да устоите на изкушенията smile3501 smile3501 smile3501
А пък аз днес.....май малко се поотпуснах smile3506
Така се наплющях/мале,мале/ Embarassed Embarassed Embarassed
Направо ще се пръсна от яд,ама като умирах от глад.
Да не би да е от МЦ/чака го/? newsm78 newsm78 newsm78

# 378
  • София
  • Мнения: 2 613
VODKA - честито и приятно изкарване

# 379
  • Мнения: 1 975
Добър ден момичета  newsm51

Както всеки ден ние приключихме със сутрешната разходка и сега спим. Днес отново съм много диетична - ядох малко диня 2-3парченца и 2 кафета дотук, после май салатка ще да е newsm78 и за щастие кантара ми се отблагодарява 50.8 никога не съм предполагала, че може да съм някога толкова, През целия ми съзнателен живот все трътла   261uu съм била - под 56 никога, а сега  #Crazy Много съм щастлива  newsm68

Ангелина ЧРД МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, УСМИВКИ И ВСЕ ТАКА ОБИЧАНА [/color]  smile3525


ReGe гледах ти снимките и искам да кажа, че ти си ми идеал за майка на две деца /без да се обижда никой/ страшна си да знаеш - като ученичка, а за пропорции наистина няма да говоря  Hug Hug Hug

Vodka_s_led   честито миличка, желая ти леки сесии  Peace

Кобарелова
на всеки може да се случи, айде сега голяма работа  Wink

Ставам, че Дени се събуди  #Cussing out

# 380
  • Мнения: 1 975
Хайде пак аз  tongue

Пия си кафенцето и реших да почерпя и вас по едно, какво ще кажете :

# 381
  • София
  • Мнения: 2 613
Галка-мерси за кафенцето Hug Hug
Аз тъкмо пия, че заспах съвсем Hug
Много готино емотиконче, как се плези само hahaha hahaha hahaha hahaha

# 382
  • Мнения: 6 958
Здравейте,момичета!
Приемате ли нови във вашия отбор?
Аз от днес съм на диета имам да свалям 11 кг.
Мерките ми са: 162см., 67кг., талия- 84см, ханш 103см., бедро- 60, прасец- 37, глезен- 24,ръка- 30см.

Здравей и добре дошла сред нас  Hug Моля те да ми кажеш и кг. преди, след и цел да мога да запиша пълните ти данни! Успех   bouquet

Галя мерси за кафето Coffee и какво ми виждат очите 50 си виждаш вече на кантарю - браво  Hug Твоята радост е и моя радост   bouquet

Кобарелова какво яде толкова  newsm78 Сега вечеряй леко за да компенсираш хапването до момента и готово  Peace

Реге от тия подове хем плод, хем сладко казваш, ама да знаеш как ми се яде истинско сладко - шоколад или шоколадови бонбони  #2gunfire Незнам, чувствам се отпаднала и изморена, не вярвам вече че ще мога да направя едно 10 или 20 дневно плодуване както можех да го правя преди...  Cry Confused

Аз цял ден седя на масата, решавам тестове и задачи, лоча кафета и вода, пуша като комин и нещо нямам никакво настроение, отпаднало ми е, спи ми се, мързелува ми се и т.н.  Crazy

# 383
  • Мнения: 6 461
Здравейте мили момичета. Hug

Надявам се  всички да сте добре и сваляте килцата,разбира се.
Аз за момента съм 54кг.
Явно ,че много трудно ще свалят последните 3/4 килограма... Rolling Eyes

# 384
  • Мнения: 861
Миранди, ами ти даже не плодуваш бе, мила-кафета, вода и 1 фреш. Недей чак така де!!! Аз като карам на плодове, поне наистина ям плодове. Въпреки това пак си чувствам стомаха промит-хапва ми се нещо твърдичко така да се каже - поне ядки или кашкавалче  Sad Този път обаче при мен няма резултат, сигурно заради МЦ. За мен шоколадът не е голямо изкушение, повече ми се яде тестяно. Кога ти е изпита-каза, че е държавен, а каква ти е специалността?
Галя, благодаря, ама много ме хвалиш  Blush. Ама драго ми стана, де.  Laughing Истината е, че докато аз си дебелея ти пък слабееш. Гледах табличката-ми ти отдавна си минала целта си от 53 . smile3501

А аз ще се претегля в неделя, ама какво тегло да пиша за преди, то моето "преди" не знам кога е започнало  Sick hahaha

# 385
  • Мнения: 203
Че то на това ядене изобщо не ми се полага вечеря/ама изобщо/
 Embarassed
Днес се прецаках малко/от лакомия/ Mr. Green Mr. Green Mr. Green
"живот ли бе да го опишеш...." Blush
Дано де не съм мръднала много на горе,че кофтииии

# 386
  • София
  • Мнения: 365
Момичета, аз забравих за няколко дни за диетите и май свалих полвин килце... нищо работа, НОООО


днес взех изпита за "А" категория
вече слизам от  afwitch и се качвам на: motor

Пожелавам си прекрасен мотор и много безаварийни километри... догодина:)

# 387
  • София
  • Мнения: 2 840
Мдам...да споделя - похапвам в този момент моцарела с песто Embarassed

Мноооого вкусничко #2gunfire  chef

Но това ще ми е за деня.Добре е.

О, Абигейл, сега вече ще си с вятър в косите, да ти издухва всички мрачни мисли, ако случайно те споходят.

Честито!!!

# 388
  • Мнения: 203
От сутринта само хубави работи чета
 newsm10
Че то направо настроението ти се е оправило за уикенда
Май днес чрепнята стана многооооо-голяяяяяяма smile3501
Емоции,емоции newsm35
Нека да ги има,че само лошо не е на добре.
Отново честито на всички:студенти,рожденници,шофьори   Hands Clap Hands Clap  Hands Clap

# 389
Миранди, целта ми е 56 кг, въпреки че най-много се харесвах като бях 52- 53. Сега съм 67. От това което прочетох режима на Скарсдейл ми се стори най- щадящ, като се има предвид , че кърмя.

Общи условия

Активация на акаунт