Нокти в ярки цветове

  • 8 213
  • 179
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
До сега съм слагала ярък цвят само веднъж и то на краката(тъмно винено). Като че ли не моят стил, макар и много да ми харесва на разни снимки. Иначе на ръцете само френски, а на краката най- много нещо бледо розово......а и за работа не ми се струва добра идея тъмният цвят  Peace

# 16
  • DE
  • Мнения: 967
Да, почти винаги!

# 17
  • Мнения: 1 270
почти винаги съм в ярки цветове

# 18
  • Мнения: 2 407
Да, харесва ми.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 880
с този втория съм в момента, обожавам го, за това си го и купих Wink

# 20
  • Мнения: 501
Страхотни са!  Party
Къде ги продават, за да си купя и аз?  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 276
 Mr. GreenАресват ми многУ,ама многУ. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 180
До преди две години се мацотех само с някакви "бозави" цветове - по-неутрални. Вече предпочитам ярките, през лятото обожавам кораловите нюанси - и на ръцете, и на краката. Не ми допада само ярко червения лак.

# 23
  • Мнения: 447
Да много ми харесват.Често се лакирам с такива  Peace

# 24
  • Мнения: 1 092
аз - не,смятам че не ми стоят добре ярките цветове Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 956
Харесвам ги и нося ярки цветове - според случая обаче.
Но и аз искам да попитам откъде ги купувате тези OPI? Не съм ги намирала по магазините, а в салоните, където ходя не ги продават #2gunfire А хич не обичам да ходя на маникюр - никога не харесвам как ми правят ноктите. Сама си правя маникюра и си го рисувам дори - харесвам си саморъчните рисунки повече от тези на маникюристите. И на своите рисунки не намирам кусури, макар да не са идеални. Но дам ли пари на маникюристка - искам перфектни и идеални рисунки, но повечето нещо са вързани в ръцете.

# 26
  • Мнения: 5 317
аз ги взимам от Стар нейлс:

http://www.starnailsbg.com/contacts.php

# 27
  • Мнения: 1 282
WOW! Страхотни цветове! Само с такива се лакирам. Чат-пат и по- светли, ама тези наситените стоят страхотно. Няма зима, няма лято.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Това не ми харесва на яркия цвят лак, че само ако леко се залющи и трябва да се разваля.

# 29
  • Мнения: 7 723
По някой път изпитвам силно желание да се лакирам в такива цветове,
но в общи линии рядко ми се случва... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт