От каква възраст се ползва шезлонг?

  • 8 149
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 402
Ползваме шезлонга от много време а Ели сега е на 45 дни .. аз мисля че няма проблем

# 16
  • София
  • Мнения: 15 221
Цитат на: Kriskata
Понеже пише ,че се използват до 12 месеца,евентуално биха ли могли и малко след това да вършат работа?Или има специални,които са за над 12 месеца?!!Съвсем скоро разбрах че въобще съществуват такива приспособления и затова не съм наясно с нещата!И друго да питам-ами като почнат да седят бебчовците,няма ли вероятност да се извъртят и да се прекатурят?


До 12 месеца надали ще го свърта в шезлонга. Тогава вече ако не е проходило, детето най-малкото лази или щъка с проходилката. Иво падна 1-2 пъти когато беше на около 8 месеца-вързан с коланите, преобърна се с все шезлонга (нашият е на Мини стар-много прилича на този на Бертони от линка). Добре че шезлонгът беше на пода и не падна от високо.
Когато започна да седи не беше толкова проблемно. Когато започна да се върти седнал стана опасно и престанах да го слагам повече в него.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 664
Ами... от 1-вия ден

# 18
  • Мнения: 651
От 2 седмичен беше....

# 19
  • Мнения: 516
Даа,шезлонгът си е много полезна вещ Simple Smile
Ние го купихме още преди да се роди бебо.
Толкова ни хареса един модел на 4иполиино ,
4е мъжът ми не се сдържа и го купи.
Ползваме го от първият месец на сина ми.
В на4алото подремваше в него.
Когато е хубаво времето и не сме готови за разходката,
изнасям детето в шезлонга на терасата/има си и покривало/
В кухнята шезлонга ми е незаменим помошник Simple Smile /бебо стои в него и ме гледа ка мия 4инии или правя други неща/
Сега го ползваме и като стол4е за хранене,много е удобно.
Ама,4е реклама  му направих на този шезлонг Grinning

Общи условия

Активация на акаунт