Отговори
# 180
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Eй, чудесно, Морги! Hug С девойката на мома Катерина стават 2, че след този наплив на момчета напоследък... Mr. Green

# 181
  • Мнения: 9 027
Ку ку, Morgy честита госпожица!
 Hug Hug Hug

# 182
  • Мнения: 1 209
Моргинце ха честити ти панделки  baby_neutral 4470

Верич, аз май те излових днес привечер на Витошка... Ама не бях 100% сигурна че си ти.  Blush После обаче май видях твоя малък, сладък Крумчо и мъжа ти, ама вече бях далеч. Правилно ли съм видяла?  newsm78  Hug
smile3521  Бяхме на посещение на Крум, че сме го зарязали на бабиндом от доста време вече...  Joy

# 183
  • Мнения: 2 309
Морги,4естита ти Розова новина Flutter
Ники,айде...багажа,трьбите и на море Party

# 184
  • София
  • Мнения: 1 251
Добро утро, момичета!!!
айде кафенцето от мен тази сутрин!
Морги-ЧЕСТИТА ТИ ГОСПОЖИЧКА!!!
Ники-попечи си тръбичките, пък току виж някое морско чедо се появило!!!
Муши-много се радвам за теб, оползотворявайте пълноценно фоликулчетата!
Ей хора, ако не си искате лелките ги пращайте при мен, щото вече се изнервям да я чакам тая пущина!!! #2gunfire

# 185
  • Мнения: 862
Морги честита ти госпожица.

Ники ваканцията и морето правят чудеса. Дано и  при теб стане такова чудо.

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро! Честит ви петък Hug
Мерси ви за поздравленията  bouquet
Грация, добре дошла и дано не се задържиш дълго тук Hug
Ники, браво, мила Heart Eyes Казах ти, че всичко ще е наред Peace
Морги, чудесна новина! Време беше и някоя мома да се покаже Wink
Муш,  Hug
Сами, стискам палци Praynig
Стели, как си днес, душицо Hug
Не мога да ви изброя всичките, че няма да ми стигне петъка, но да знаете, че ви чета и ви стискам палци всички съвсем скоро да сте в списъчето на успеха Praynig От мен хубав ден и да си знаете, че много ви обичам всичките Heart Eyes Hug

# 187
  • София
  • Мнения: 321
Добро утро мили дами!
Морги,честити ти розови гащички Hug  bouquet
Ники какво чакаш,че още не си стегнала багажа към морето;)
Аз мойте тръби ги понапекох,ама ще видим другия месец дали е имало ефект от това:))))
Муши,много хубави новини,хващай ги тия фоликули за ушите и другия месец да те видя в отчетни Peace.
Честита първа месечинка на Шушончето!  bouquet
Момичета лек и пълноценен ден ви желая!

http://dnes.dir.bg/2007/08/16/news2002565.html

Над 10 000 аборта по желание до края на Юни тази година!Нямам думи просто!!!

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 09:05 от Malechka

# 188
Добро утро! Хайде идва уикенд и време за емоции.........................
Другата седмица да се отчетат повече момичета, ок Peace
Малечка по отношение на статията - без коментар #Cussing out #2gunfire
Но в скоро време ще сбъднем мечтите си, кураж.  bouquet

# 189
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро и честит ви петък! smile3558

Кате, мерси за кафенцето! Тя оная поспалана докато се накани и става обяд!
Голд, пусни го тоя скайп тая вечер, че много ми липсваш вече! Hug Как е диетката? А точката как е?
Ники, снощи ти казах - беш паника, само слънце и море!
Мушо, супер новини! Айде идва и твоя ред! А по нашия въпрос - голяма проблемация имам! Нямам връзка с обекта!
Морги, честити ти розови гащи! Крайно време беше и момите да се покажат, че нашите мъже много станаха и взех да се притеснявам да не останат ергрни! Wink

Момичета, хубав и успешен ден ви пожелавам! Hug

# 190
  • София
  • Мнения: 639
на Комиксчето любимото  smile3558 smile3558 smile3558 , че нали е на море да я заместя

Кате , може ли аз първа да ти я дам  Mr. Green че нещо ме дразни вече на я виждам всеки месец  #Cussing out
Ника, браво за добрите резултати  smile3501
Морги честити розави гащи и много да се грижиш за тях  stork-girl
joli75 ти защо мълчиш за срещата  newsm78 вече не ни обичаш така ли  Crossing Arms
на всички който съм пропуснала да знаят че ги подкрепям с две ръце  newsm10 за всичко
 хайде момичета лек и успешен Петък ви желая

# 191
  • Мнения: 2 270
Честит ПЕТЪК!!!  newsm51 smile3525 (за мен това е последния работен ден -  излизам отпуска newsm44 newsm44 newsm68)

Морги - честити розови гащи! Hug

Никита - много се радвам за добрите новини! Hug

# 192
  • Мнения: 1 792
добро  утро мацки.нямам много временце и затова само на бързо да кажа дзаааак.
Морги иии разгиле някой да се напъни и за розови гащи.евала.честито. Hug

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Даааааа, имам чувството, че следващата голяма среща ще е абсолютно безалкохолна Mr. Green А дано Praynig
Стели, довечера ще ходим на гости на нашите, че утре заминават на почивка с Илчо и да му занеса дрехи, но може да го включа малко преди да тръгнем Wink Иначе, и ти ми липсваш, но вечер Голдин пуска климатика на 16 градуса и е невъзможно да седя на компютъра, защото ставам на ледена шушулка Close Та, вечер спалнята е моето убежище от студа Crazy
Муш, не знам дали да почваш диета, като ще бременееш от следващия месец Twisted Evil
Не знам аз моята диета докъде ще я докарам, но засега я спазвам, че док.каза, че най-стриктно ще следи за килограмите Confused
Прити, блазе ти за отпуска, така искам и аз да си остана вкъщи, ама няма Tired
Хайде още веднъж успешен ден и не се преуморявайте днес, че да имате сили за купони през уикенда Laughing

# 194
  • Мнения: 3 675
здравейте момичета, имам въпросче и ще се радвам някоя да ми отговори.Цикълът обикновено ми е 24-25 дни, но през последните 2 месеца ми идва по-рано. Днес ми е 22 ден. Възможно ли е при това положение да си направя тест?И понеже мушморока ме знае, че вечно задавам тези въпроси, този път ще кажа, че е по изключение, защото утре заминаваме на море за уикенда и просто не знам дали лелището няма да ме изненада.С пожелание всички да видят двете чертички.

Общи условия

Активация на акаунт