Незаменими ли сте? Защо?

  • 2 181
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Как ти се струва Близнаци с асцедент Дева? Смокини и черници!!!

Серизно - не мога да се взема толкоз насеризно, че да ти отговоря сериозно.

# 16
  • Мнения: 524
Би трябвало да съм незаменима, но само времето ще покаже.

# 17
  • Мнения: 1 163
По принцип няма незаменими,но я попитайте голямата ми дъщеря-незаменима съм,но я попитайте малката-веднага ме заменя с баба си newsm78   това е живота..

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Някой беше казал, че незаменими хора НЯМА Simple Smile
Е, явно е грешал - ей ме на  bowuu
Няма друга такава кукувица като мен - няма и да има  bowuu

# 19
  • Мнения: 3 537
Незаменима мога да бъда единствено за детето си. Simple Smile
Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 3 034
да.
защото мъжът ми още не е усвоил техниката на кърмене. опитва се упорито, но не му се получава.

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Естествено, че съм незаменима за бебо, за родителите и за сестра ми ! За мъжо и приятелите може и да не съм  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 216
Незаменима- не, НЕПОВТОРИМА виж е друго нещо
 Hug

# 24
  • Мнения: 1 568
Незаменима- не, НЕПОВТОРИМА виж е друго нещо
 Hug


Много точно казано!
Защо е така?! newsm78
Имам си свое излъчване,давам моите си неща на хората около мен,смея се по-моят си начин,сърдя се по-моят си начин,обичам както само аз си знам.......и разни такива....... Joy
Аз съм от хората на които можеш да разчиташ в страшно труден момент,няма за мен бариери!

# 25
  • Мнения: 1 250
Незаменима, едва ли...но незаменена - със сигурност. Дано да съм дала отговор на въпроса ти.

# 26
  • Мнения: 27 524
Няма незаменими хора. По принцип.
Иначе съм незаменима за няколко човека, да. За родителите ми, разбира се. За сина ми, макар че е малък и все още подлежа на замяна. Това е май  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 843
Незаменима съм само за майка ми...Питайте я:-))

   Иначе незаменимостта е като щастието.  Мигове в кибритена кутийка.   По капка и по секунда, когато се оглеждаш в очите покрай себе си. Малък миг на незаменимост в очичките на детето ти, когато падне и ти го гушнеш.
      Миг на  разменена  и тайна целувка с човека до теб. Щипване по дупето...
      Миг на подаване на последните 20 лв на  още по- закъсал от теб боен другар.
      Миг на подадена ръка на колега в критичен момент..когато и ти си  вадил " горещи кестени"
      Миг, когато "Цветната" ни съседка - Баба Арменка  поиска аспирин  в  3 посреднощ.-))

      секундички. Важни. Не ми пука дали съм перманетно незаменима:-))  Но тези секунди са важни.


      Изфилософчих се..,  така го чувствам:-))

# 28
Да естествено!!!!
Малко хора(в България май няма въобще такива) могат да правят това което аз мога Embarassed
Но по -принцип незаменими хора няма

# 29
  • София
  • Мнения: 3 099
Никой не може да замени никой. Освен в бизнеса. Но не всичко е бизнес.
Всички сме незаменими.

Общи условия

Активация на акаунт