Обувки, чанта и колан - в един цвят?

  • 5 691
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 211
Отдавна това не нещо, което ще видиш в списанията. Добрите компании започнаха поне от 3-4 години да налагат един доста екстравагантен стил на напьлно различна чанта от обувки. Разбира се е задьлжително да си отиват, но да си отиват не значи да са в еднакьв цвят:) Една от любимите ми марки в ттова отношение е Ботега Венета, защото имат най-шантавите и красиви сьчетания(разбира се нямам нищо на Ботега Венета  Mr. Green) Обичам да сьчетавам колан и обувки и различна чанта.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Едно време беше задължително поне чантата и обувките да се връзват, колана в притурка, сега са важни детайлите. Не е задължително обувките и чантата да са в синхрон, даже е препоръчително да не са.

P.S Относително за какъв повод ще ги съобразяваш.

# 17
  • Мнения: 2 427
На мен лично не ми допада нещата да са еднакви .Харесвам да са различни,обичам да използвам въображението си за да създавам интересни комбинации от различни неща,което е много по трудно,отколкото да вземеш еднакви обувки и чанта.Но пък добрият вкус се откроява,когато умело се съчетят детайли от различни материи и цветове в едно цяло.Аз лично залагам винаги на оригиналното,не се стремя към клишето.Еднаквите аксесоари ми изглеждат доста скучно.Определено не са за мен.

# 18
  • Мнения: 2 652
Според мен е в повече, особено пък и в червено. Можеш да използваш само един от трите аксесоара и ще бъдеш в крак с тенденциите.

# 19
  • Мнения: 3 830
Определено предпочитам обувките, коланът и чантата ми да са в един цвят, но една от легендите в модата е че на всякакъв цвят обувки и колан можеш да сложиш бяла чанта и няма да е кичозно или лишено от добър стил.

Или в един цвят, или с бяла чанта  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 958
Като за моя вкус е прекалено  Peace

# 21
  • Мнения: 1 800
Едно време беше задължително поне чантата и обувките да се връзват, колана в притурка, сега са важни детайлите. Не е задължително обувките и чантата да са в синхрон, даже е препоръчително да не са.

P.S Относително за какъв повод ще ги съобразяваш.

Абсолютно! smile3521

# 22
  • Мнения: 3 091
Вече това не е толкова модерно, но си остава класика

# 23
  • Мнения: 108
Не е прекалено,но съм чела,че не е хубаво повече от три елемента в облеклото да са в един цвят...това си го спазвам и държа обувките да се съчетават, ако не с чантата ,то с колана  Hug

# 24
  • Мнения: 2 673
...и аз чух че не е модерно вече, но ако се възприемаш пред огледалото, -...защо не??
от червено до червено, има разлика....

# 25
  • София
  • Мнения: 35 948
Преди спазвах това правило, но вече не е модерно и ми е дори смешно.
Винаги гледам да се различават и едното поне да е акцент- най често чантата, ако е доста екстравагандна.
Колана винаги ми е семпъл и се слива с панталона.
Сега са модерни широките колани, които на мен много, много не ми допадат, но понякога стоят добре - но пак, ако са само акцент.

# 26
  • Мнения: 3 622
Аз обичам всичко да ми е в тон.. т.е. задължително е при мен да са в един цвят Simple Smile))

И при мене е така  Wink

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не мисля, че си прекалила.
Обувките и чантата е задължително да са в тон, колана не е задължителен  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 492
Съчетанието на еднакъв  цвят и еднаква материя ми е доста " скучно " .
Предпочитам по разчупени комбинации - може да взема някакъв акцент от обувките и чантата да я съобразя с това , но не и да са абсолютно еднакви .
Ето сега съм съчетала леопардови чехли със златиста тока със златиста чанта .
Или имам розови чехли с чанта почти изцяло в сребристо , но затова пък цялата с подобен тон розови акценти по нея .

Може да носиш колана отделно или само с обувките или обратното .

# 29
  • Мнения: 526
чантата и обувките,в повечето случаи -ДА  Peace за колана при мен не е задължително!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт