Кога Мадона стана на 49 години???????

  • 1 895
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Харесвам я,защото е уникална комбинация от качества.В шоубизнеса не е лесно толкова години да се задържаш на върха,при това с много добра визия,хореография и една добре планирана доза скандалност.При това,без да блестиш с гласови данни Grinning

# 16
  • Мнения: 4 306
Фаворитка ми е от детството, дет се вика.
Имахме плоча "Като дева", там бяха  "Материално момиче" и други не толкоз известни. От тогава събирам всичките й албуми.
Индивидуална от всякъде. Сменя стилове, но винаги си личи, че е тя.
Харесва ми дързостта й.

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Обичам "старата" Мадона. По-истинска беше някак.
Не ми харесва, че в един момент маха дибидюс гола на стоп само по една чантичка, а след някоя и друга година чете в рокля на цветчета на децата приказки. Приказки не е точно казано, де. Разни притчи от Кабала, но преразказани по американски тертип.
И последните й парчета не ми харесват.

# 18
  • Мнения: 634
Е, не знам, ама не ме почерпи Crossing Arms

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

 в един момент маха дибидюс гола на стоп само по една чантичка, а след някоя и друга година чете в рокля на цветчета на децата приказки.


Те това е точно Мадона...според мен поне. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 453
Много я харесвам, но по- важното е, че нямa друга като нея! Ако ще и хиляди пъти да я имитират- Мадона си е номер 1!!!  newsm20

# 21
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И аз съм фен на Мадона но ми е останало в главата ,че е на  47- 48години .
Да и е честит полвин век на този свят  bouquet

# 22
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Стана... Ние да не сме на малко години.  Laughing
Аз съм дългогодишен фен, от кичозния период (шиехме си парцаливи дрехи с приятелките ми, когато още нямаше такъв тип "конфекция", пишехме на ръка на бели тениски Italians Do It Better  Mr. Green), през "Секс" периода (горд собственик на едноименната книга) до сега. Е, приказките не съм чела, а и не ме кефи особено в образа на британска Lady of the House, ама новата й музика ми харесва. Най-голямата ми мечта преди години беше да успея да отида на неин концерт и ходих, че и три пъти - невероятни представления са това.

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
без да съм фен отдавна, я харесвам, защото никак не е лесно да си на върха толкова години. изглежда страхотно.

# 24
  • Мнения: 5 140
обожаваммммммммм яяяяяяяяяяя  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

на 16.08. тази година става на 49г, а догодина има юболей половин век и поради тази причина смята да направи грандиозен концерт.

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 11:42 от Синеоч

# 25
  • Мнения: 11 747
Синеоч,не е четвърт век!Направо си е половин!  bouquet

# 26
  • Мнения: 302
Тя си е жива легенда!

# 27
  • Мнения: 2 407
Няма такава друга

# 28
  • Мнения: 222
Харесвам я,защото е уникална комбинация от качества.В шоубизнеса не е лесно толкова години да се задържаш на върха,при това с много добра визия,хореография и една добре планирана доза скандалност.При това,без да блестиш с гласови данни

 Peace
...... и без да звучиш и изглеждаш старомодно, дори напротив - самият ти да диктуваш тенденции

# 29
  • Мнения: 5 140
Синеоч,не е четвърт век!Направо си е половин!  bouquet


Лелееееееееее ooooh! ooooh! ooooh!, сори за ГРЕШКАТАААА Embarassed
Късно беше като го писах, спеше ми се, а пък ми се ще и да я подмладяяяяяяяя
Поправям сеееееее ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт