За секциото

  • 1 186
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, почти винаги се слага.
На мен лично ми беше доста неприятно слагането и в началото ми беше доста некомфортно с него, но не е страшно. След операцията въобще не го усещах.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Слагането не го усетих,но при махането леко ме заболя.Много удобно нещо.

# 17
  • Мнения: 72
Това с катетера беше един от големите ми страхове преди операцията. LaughingНищо страшно няма,не боли,даже си е голямо удобство,бих казала.
newsm10 на мен също ми беше много удобен дори когато ми го махаха питах дали не може да ми го оставят за още ден-два   newsm53

# 18
  • Мнения: 256
Задължително се слага катетър.
Слагането не го усетих,тъй като първо ми сложиха спиналната,защото действието се разви много бързо  и по спешност  Wink.Махането ми беше малко неприятно,но усещането беше само се секунди.
В началото няма как по друг начин да пишкаш,а и сестрите следят количеството отделена урина,което е важно!

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Спокойно, Нищо страшно няма. Няма и да разбереш нито кога ти го слагат, нито кога ти го махат... Нали не искаш да напишкаш докторите? Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 186
Катетъра не е задължителен. В някои болници имат практика да слагат на всички жени преди секцио, в други- не, само по преценка.

# 21
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Сложиха ми кактетъра преди упойката, определено не е болка за умиране,просто е малко неприятно.Махнаха го след като станах да се раздвижвам,та на фона на останалите болежки,катетъра хич и не го усетих. Laughing
В болницата,където раждах,слагаха катери задължително на всички жени със секцио.

# 22
  • Мнения: 2 005
Неприятно е малко , но на всички го слагат PeaceНе е болезнено , но имаш чувството , че оринираш постоянно. Не е болка за умиране , като имаш в предвид какво щастие те очаква в следващите минути  Joy Joy JoyУспех, миличка   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт