За обонянието и любовта или " Помиришете Точния "

  • 1 879
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Въпреки индустрията, има една естествена миризма, която не се губи. Поне при моя мъж. Но, Кас, сори не мога да я опиша с думи и да я оприлича на нещо...на мен лично с думи ми е простичко да го кажа - на мъж ми мирише, ама знам, че нищо не говори това на широката публика (кое точно на мен ми мирише на мъж  Crazy)

# 16
  • Мнения: 7 723
Естествената миризма на моя мъж е на влагата,
която се подвизава в гардероба и никога не бих я объркала... Whistling

# 17
  • Мнения: 212
Аз например почвам да мириша на себе си след третия ден след като не съм се къпал и бръснал.  Mr. Green

# 18
# 19
  • Мнения: X
- на мъж ми мирише, ама знам, че нищо не говори това на широката публика (кое точно на мен ми мирише на мъж  Crazy)

Ами ester  го е казала. Така мирише и моят мъж-на мъж.Ама не като мъжа на  ester,  сигурно... Whistling

# 20
  • Мнения: 4 733
Ти имаш оправдание, заради разстоянието го миришеш по-рядко. Помилвана си Laughing

# 21
  • Мнения: 212
Интересно ми е, ако освен да го помиришете ви дадат нещо да хванете, дали ще го познаете, че е вашия мъж със сигурност вече  Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
Интересно ми е, ако освен да го помиришете ви дадат нещо да хванете, дали ще го познаете, че е вашия мъж със сигурност вече  Mr. Green

Ръцете ли? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 212
Интересно ми е, ако освен да го помиришете ви дадат нещо да хванете, дали ще го познаете, че е вашия мъж със сигурност вече  Mr. Green
Ръцете ли? Mr. Green
Не точно ама хайде - може и ръцете. или по-точно - средната ръка  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 733
Ужасни сте  Laughing На Борисовия въпрос. В естествено спаружено състояние, не бих познала...признавам си  Crossing Arms Те всички са еднакво мекушави  ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 212
Да и по ръцете, ех ръцете, ще го позная...А Кампари, едва ли миришат еднакво мъжете ни, но важното е, че си е на мъж  Mr. Green Абе затаварям темата, че както ме е чукнал хормона ...  Crazy

# 26
  • Мнения: X
И в спаружено и в не спаружено  ще го позная!
Изследвала съм го обстойно и продължавам да го изследвам... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 212
Ужасни сте  Laughing На Борисовия въпрос. В естествено спаружено състояние, не бих ознала...признавам си  Crossing Arms
Мръсница... hahaha hahaha Сигурно на лакти го мериш

# 28
  • Мнения: 4 733
И в спаружено и в не спаружено  ще го позная!

А по миризмата Mr. Green?
Три лакътя ако трябва да бъдем точни  Mr. Green

# 29
  • Мнения: X

Те, тук ме хвана на тясно.Мирише на  кожа  от вожа Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт