Правите ли анален секс?

  • 410 937
  • 243
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 219
Reza кои са тези всички? Аз никога в живота не съм си правила клизма, а анален секс съм правила. А намирисва не правенето, а някой постове, просто някой хора се уливат. Не виждам нищо лошо в това да правиш секс, било то анален или под друга форма, стига да ти харесва на теб и партньора ти. И в това няма нищо отвратително, защото всички правим секс - е да, различен, но го правим!

# 226
  • Мнения: 219
Kasidy е, по някога в гората, колата или други такива места, няма къде да си вземеш душ...  Wink

# 227
  • Мнения: 4 766
Моля някой да пусне анкета, където му е мястото: Правите ли си клизма преди практикуването на анален секс? Ще чета резултатите и ще се хиля Mr. Green

За стандартния секс съм склонна да се съглася с теб, но за типа секс коментиран тук...мисля, че хигиената е от първостепенно значение. А някой да ви противоречи  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 12:50 от Kasidy

# 228
  • Мнения: 669
Ох, като срещнеш подходящия мъж ( който провокира, възбужда и си знае работата), аналният секс е от най-нормалните неща! Има къде, къде по-интересни неща..
И се възмущавате от постнгите на някои потребители. Я вземете да прочетете "Горчива луна" и да видите що е това натурализъм и описание... Peace

# 229
  • Мнения: 3 569
...мисля, че хигиената е от първостепенно значение. А някой да ви противореми  Crossing Arms

Шахматистка ще дойдеш Simple Smile

Опасно било да се местиш от правото черво във влагалището. Бактериални проблеми се получавали.

# 230
  • Мнения: 3 423
Наричаш компромат това, че мъжа ми не прави анален секс ли? (или по-скоро на мен ми е трудно да го правя, но както и да е).
И тук изниква логичният ми въпрос,
не ви ли е страх, че като отказвате
на милото, драгото, мъжото, кочото
анален секс, може да ви кривне, а? А?

# 231
  • Мнения: 2 161
Наричаш компромат това, че мъжа ми не прави анален секс ли? (или по-скоро на мен ми е трудно да го правя, но както и да е).
Наричам компромат това,че не си пада много по секса.Допускам,че няма да му е приятно,ако някой приятел го чукне по рамото и го попита защо така.

# 232
  • Мнения: 2 161
Аз някъде бях чела,че ако практикуваш усилено анален секс,после трудно ти се случва да свършиш по нормален начин.
Не съм съгласна с теб. Всичко е до нагласа и до усещане. Има жени дето цял живот не са свършвали, а никога не са правили анален. Пък и за теб кое е нормален начин?
Не съм веща в областта на задника,прочетох го в статия.

Да се изкажа и аз по тема. Да, практикувах, преди да срещна мъжа ми. И да много ми харесваше, и мога да каже, че без стимулация някаква там много трудно мога да свърша.
Впрочем,ти си написала същото.

# 233
  • Мнения: 25 825
И тук изниква логичният ми въпрос,
не ви ли е страх, че като отказвате
на милото, драгото, мъжото, кочото
анален секс, може да ви кривне, а? А?

Аааа, Лисо, стига вече инсинуации!  Naughty
Нали се убеди на живо, че ако се съгласят пък, мъжото минава на приятелите си!  Mr. Green
Та дилемата е - с жени или с мъже да ви кривне милото?  newsm78

# 234
  • Мнения: 212
Наричаш компромат това, че мъжа ми не прави анален секс ли? (или по-скоро на мен ми е трудно да го правя, но както и да е).
Наричам компромат това,че не си пада много по секса.Допускам,че няма да му е приятно,ако някой приятел го чукне по рамото и го попита защо така.
Е те пък неговите приятели се убили да четат и пишат тук във форума. тук мъже няма Simple Smile затова можете спокойно всичко да си казвате и особено показвате Simple Smile

# 235
  • Мнения: 219
Абе лиске, ами ако той не ти пусне, ти ще му кривнеш ли?

# 236
  • Мнения: 212
Аааа, Лисо, стига вече инсинуации!  Naughty
Нали се убеди на живо, че ако се съгласят пък, мъжото минава на приятелите си!  Mr. Green
Та дилемата е - с жени или с мъже да ви кривне милото?  newsm78
Е нали се установи че жена с жена и мъж с мъж не е изневяра Simple Smile

# 237
  • Мнения: 1 952
Абе лиске, ами ако той не ти пусне, ти ще му кривнеш ли?

Дойде си на думата...
А мъжът ти знае ли?

# 238
  • Мнения: 412
Клизма, да. Дълбоко се съмнявам обаче, че всяка българка практикуваща анален се гъзи по два часа за да прави процедурата. А и като се сетя за друга обсъждана тема тук...стана ясно, че повечето списващи пропускат душа преди секс за да не изтървели тръпката...Кви клизми, кви пет лева...

И мен ме кефи. Ама да не е в моето дупе.
И що? Нали било хубаво Whistling
Заболя ме корема от смях.... Joy
На зададения въпрос отговарям с НЕ, не мога да отговоря защо, но нещо винаги ме е спирало... И мисля, че щом не ме влече  - не трябва да се насилвам....

# 239
  • Мнения: 219
The same myself какво трябва да знае мъжа ми? Нямам тайни от него, а и нямам какво да крия...Просто провокирам Лиска, защото явно много я мъчи този въпрос, че ако не пуснеш на един мъж и хоп, той ще ти кривне. Че то тогава логиката я има и обратната. И какво значи, че мъжа ми не си пада по секса? Това нямам спомен да съм го писала. Просто го правим по-рядко, но май вече разбрахме къде е проблема, така, че има решение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт