Правите ли анален секс?

  • 411 434
  • 243
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
ми не правим. не ще, боляло го било после дупето Whistling
newsm47

# 16
  • Мнения: 728
Не съм фен на аналния секс!

# 17
  • Мнения: 884
Не , не правим, на мен след няколко опита ми се отщя, ама като чета чуждите постове, ще вземем да да се просветим малко-явно техниката ни куца...

# 18
  • Мнения: 251
Твърдо НЕ  Naughty

# 19
  • Мнения: 51
Правили сем няколко пътии сигурно пак ще правим, защото мъжа ми всеки път си пита, и от време на време му минава номера.
Все пак толкова години заедно двойката трябва да мисли за малко разнообразие под каквато и да е форма.
Първия път много ме болеше, даже на другия ден и като се смеех ме болеше.
Но ако те преразположат добре мисля, че проблема е никакъв.

# 20
  • Мнения: 4
не е ли като клизма Mr. Green

# 21
  • Мнения: 51
Ами клизма не са ми правили и не мога да отговоря. Flutter

# 22
Да правя и смело твърдя,че ми харесва.правя го от скоро мнението ми е.че много зависи от партньора според мен той трябвя да е наясно какво прави и да те предразположи както физически така и психически да вдъхне доерие че нямя да те нарани.Но в действителност трябва много голямо доверие внимяние и нежност за нещо такова.

# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не!!! Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 9 865
Не е като клизма, но е добре да се направи такава предварително за да няма гафове.
Сериозно. С достатъчно смазка (не слюнка) не боли, а има и специални отпускащи гелове, но това е само за мераклии, не за морални семейни хора.

# 26
  • Мнения: 2 270
Правим, ама рядко - не съм фен

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Joy и точката не подминахте. По темата - нищо лошо не виждам в това една двойка да си доставя удоволствие. Понякога и на нас ни се случва  Mr. Green.

# 28
  • Мнения: X
Не правим. Той много иска, аз също ама ме боли и ме е страх и срам.

# 29
  • Мнения: 7 723
Ами клизма не са ми правили и не мога да отговоря. Flutter
А е хубаво да се прави преди това... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт