Какъв контрацептив ползвате след раждането?

  • 12 821
  • 189
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 867
Презервативи. Вярно е че си е разход, но пък аз съм много податлива на гъбични инфекции и затова ги предпочитам.

# 181
  • Мнения: 131
драги мами,
"пази си ме" - "нищо не ползваме" - "прекъснат полов акт" и т.н. НЕ Е ПРЕДПАЗВАНЕ!!!
Кърменето също не е гаранция........

Аз трудно забременях, а и никога хапчета не съм пила, презерватив много рядко съм ползвала, но нежелана бременност не е била на лице.

Миналият месец - секс 2 пъти ("пазеше" ме както винаги), преди два дни - тест за бременност - положителен, бременност доказана от гинеколог!

Вече определено ще се замисля преди да преминем към "пазещ полов акт"!

Един "фал" ще ви струва много (не във финансово измерение)............пазете се по интелигентен начин, който аз нямах!

Спиралата боляла и т.н. - ще ви заболи повече, ако ви се наложи да пръснете малкото заформило се сърчице, на съществото, което се е развивало във вас, но вие не знаейки сте увредили вече.........

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 14:51 от Honey&Walnuts

# 182
  • Мнения: 593
Не се пазиме, то затова резултата не закъсня, 2006 бременна, 2007 пак! Grinning

# 183
  • Мнения: 983
А аз се чудя защо някои са толкова против противозачатъчните таблетки  newsm78 Аз откакто пия такива мога да се похваля със спиране на косопада, заздравяване на ноктите...изчистване на лицето даже  Tired Таблетките не са като едно време, мисля....сега са толкова по-пречистени и обновени /според гинеколога ми  Peace /

# 184
  • Варна
  • Мнения: 829
А какви са тези лепенки ? Дайте повече инфо или линк. Mr. Green

# 185
  • Мнения: 83
пия хапчета
понякога и презервативи ползваме,няма начин Naughty

# 186
  • Мнения: 640
А аз се чудя защо някои са толкова против противозачатъчните таблетки  newsm78 Аз откакто пия такива мога да се похваля със спиране на косопада, заздравяване на ноктите...изчистване на лицето даже  Tired Таблетките не са като едно време, мисля....сега са толкова по-пречистени и обновени /според гинеколога ми  Peace /
Защото са си чиста хормонална терапия

# 187
  • Мнения: 983
А аз се чудя защо някои са толкова против противозачатъчните таблетки  newsm78 Аз откакто пия такива мога да се похваля със спиране на косопада, заздравяване на ноктите...изчистване на лицето даже  Tired Таблетките не са като едно време, мисля....сега са толкова по-пречистени и обновени /според гинеколога ми  Peace /
Защото са си чиста хормонална терапия

Това ясно...Но от тук нататък...тя до какво води  newsm78 Толкова ли е страшно  Thinking

# 188
  • Мнения: 83
аз също съм доволна от хапчетата които пия,сега съм оставила организма да си почине месец после почвам пак Simple Smile

# 189
  • Мнения: 189
пазене или презервативи

Общи условия

Активация на акаунт