Кастинги

  • 22 758
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Оххх... кое момиче не мечтае да стане актриса или модел?! Wink
Попаднах на тази тема търсейки информация за една агенция - www.actagency-bg.com. Днес ме спряха на бул. Витоша заради голямата ми дъщеря и ме навиха да я регистрирам. Но нещо ми се вижда фалшива тая работа (събират по 20 лв. за регистрация)... не намирам никакво инфо за въпросната кастинг-агенция Rolling Eyes

За съжаление повечето от тези, които събират такси за регистрация, за включване в каталог, за снимки и бук... са несериозна работа (поне според мен).

# 16
Мерси ви на всички  Hug
Е,не бих отказала още малко инфо и мнения де:Р

# 17
Моля ви, не се залъгвайте. Журналистка съм и познавам много модели и агенции. Всичко е въпрос на проституция и сутеньорска дейност. Пазете се от агенциите, които примамват деца! Моля ви, пазете живота си и щастието на децата.

# 18
  • Мнения: 3 423
Е,не бих отказала още малко инфо и мнения де:Р
Кажи си, че точно това те интересува.
Няма да ти се разсърдим.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тия за които писах по-горе са мошеници. Как могат да бъдат спряни?

# 20
  • Мнения: 3 886
За голямо съжаление не могат да бъдат спрени.Винаги ще ги и ма и даже ще продължават да откриват нови и н ови.Това си е пирамида за избиване на пари Peace

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз се оплаках и те взеха, че се обадиха за пробни снимки.

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз се оплаках и те взеха, че се обадиха за пробни снимки.

Ами сега? help

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз се оплаках и те взеха, че се обадиха за пробни снимки.

Ами сега? help
Ъ? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
какво ще правиш сега? Ще ходиш ли или ще им откажеш?

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще отидем заедно с баща й да видим за какво става въпрос. Нещо нямам много доверие на тия агенции Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
Рени, съчетай ходенето с нещо друго - да не си изгубите съвсем времето. И аз веднъж ходих с Виктория "на кастинг" - избраха всички деца. Е, поне Виктория разбра за какво става дума.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, съчетай ходенето с нещо друго - да не си изгубите съвсем времето. И аз веднъж ходих с Виктория "на кастинг" - избраха всички деца. Е, поне Виктория разбра за какво става дума.
И на мен ми се струва, че само ще си изгубим времето Confused

# 28
  • Мнения: 385
Здравей, аз съм на 12 години и съм в положение подобно на твоето много искам да стана модел, всеки ден разглеждам снимки на модели и си мечтая да стана като тях.Всички приятелки и познати са ми казвали "Трябва да стане6 модел", но как?В моя град-Карнобат не се провеждат кастинги нито има модни агенции. Ще се радвам да ми пи6е6.Bye!  Cry
Виж тук www.ivetfashion.com
Те обикалят страната,за да си търсят модели,мисля,че провеждат кастинги в различни градове. В сайта има информация и техни координати,ако имаш интерес.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз нямам интерес... забраха ме от улицата. Мислех, че само ще ми приберат парите... Ще видим днес какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт