Кастинги

  • 22 764
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 867
Работата била по-сериозна, отколкото си мислех.
Снимаха я. Ако решат ще ми се обадят.

Резултат - тази сутрин ви нямаше пред детската градина. Ей, порасна ви работата!  Joy

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо интересно... Като отидохме имаше една тълпа и тъкмо мислех да си тръгваме, когато казаха, че децата са с предимство. Влязохме вътре, там имаше само още едно момиченце. Попълних формуляр. Дадоха им по един лист с поредния номер (Александра беше 119), снимаха ги в профил и анфас, като ги разпитваха за името, годините и др. общи въпроси. Това беше.

Янита, още не е Laughing В 8,30 се изтърсихме от колата.

# 47
Не всички са лоши.
Аз и детето ми участвахме.
После аз самата участвах в испанска реклама 2 пъти.

# 48
Zdravei te,4ydq se za6to tolkova mnitelno gledate na kasting agentziite.Na6ata agentziq raboti ot godina i polovina,ako doidete v na6iqt ofis 6te vi pokaja kolko ne6ta sme snimali.Razbiraemo e na fona na tolkova psevdo agentzii,no tezi ne6ta lesno se proverqvat.Ima i naistina seriozni agentzii,stiga da imate jelanie vsi4ko stava lesno i moje da se proveri,no naistina ima seriozni..

# 49
  • Мнения: 3 886
Zdravei te,4ydq se za6to tolkova mnitelno gledate na kasting agentziite.Na6ata agentziq raboti ot godina i polovina,ako doidete v na6iqt ofis 6te vi pokaja kolko ne6ta sme snimali.Razbiraemo e na fona na tolkova psevdo agentzii,no tezi ne6ta lesno se proverqvat.Ima i naistina seriozni agentzii,stiga da imate jelanie vsi4ko stava lesno i moje da se proveri,no naistina ima seriozni..
Снимаш лапаш парите и после какво???? какво  обещавате след като се даде сумата от ..... примерно??има ли реклами или нещо подобно и защо щом сте сериозни сте анонимни?????

# 50
Цитат на: DIVA_ORHIDEQ link=topic=214474.msg5969636#msg5969636 dat[list
[li]
  • e=1198508260]
    Zdravei te,4ydq se za6to tolkova mnitelno gledate na kasting agentziite.Na6ata agentziq raboti ot godina i polovina,ako doidete v na6iqt ofis 6te vi pokaja kolko ne6ta sme snimali.Razbiraemo e na fona na tolkova psevdo agentzii,no tezi ne6ta lesno se proverqvat.Ima i naistina seriozni agentzii,stiga da imate jelanie vsi4ko stava lesno i moje da se proveri,no naistina ima seriozni..
    Снимаш лапаш парите и после какво???? какво  обещавате след като се даде сумата от ..... примерно??има ли реклами или нещо подобно и защо щом сте сериозни сте анонимни?????
Zashto reshihet che sme anonimni????????????????? Naprotiv,ACTKASTING AGENCY -sme.Prosto mi e pisnalo da obqsnqvam,qvno Bulgarinat[/li]
[li][/li]
[/list][/li]
[li][/li]
[/list] nikoga nqma da se opravi,a tova e samo za sujalenie.Iskam da vi zapitam neshto,v dneshno vreme koe ne se plashta,i kak smqtate che se sluchvat neshtata???? Kakto si vurvite po ylizata i izvednuj vi zabelqzvat????? E,spored vas normalno li e taka da vi namerqt,a i po nenormalnoto e da vi dadat honorari(pari).Tova go nqma nikude,ako na nqkoi mu se e sluchvalo shte go pomolq da mi pishe,iskam i az!

# 51
  • Мнения: 2 614
      Zashto reshihet che sme anonimni????????????????? Naprotiv,ACTKASTING AGENCY -sme.Prosto mi e pisnalo da obqsnqvam,qvno Bulgarinat[/li]
      [li][/li]
      [/list][/li]
      [li][/li]
      [/list] nikoga nqma da se opravi,a tova e samo za sujalenie.Iskam da vi zapitam neshto,v dneshno vreme koe ne se plashta,i kak smqtate che se sluchvat neshtata???? Kakto si vurvite po ylizata i izvednuj vi zabelqzvat????? E,spored vas normalno li e taka da vi namerqt,a i po nenormalnoto e da vi dadat honorari(pari).Tova go nqma nikude,ako na nqkoi mu se e sluchvalo shte go pomolq da mi pishe,iskam i az!

      На всички ни е ясно, че безплатен обяд няма...
      Имам друг въпрос обаче, само аз ли не намирам нищо в Гугъл за вашата компания?
      Ето какво каза Гугъл по въпроса :При търсенето на - ACTKASTING AGENCY - не бяха открити съответстващи документи.  Peace

      # 52
      • Linz
      • Мнения: 11 619
      ACTKASTING AGENCY, не постъпихте коректно и не спазихте вашата част от уговорката ни. Телефон не вдигате, на е-мейл не отговаряте. Една сериозна фирма не може да си позволи подобно отношение с клиентите.

      # 53
      Аз съм на 12 и съм момче искам да участвам в филми много ме влече кога най-рано мога да участвам

      # 54
      Айде бе.Тая тема замря.Давайте информации за кастинги,които в момента течат.А не за фирми за правене на реклами които само ти взимат парите.

      # 55
      Здравейте аз съмщо съм като Елеонора.Също като нея от 5-6години мечтая да стана актриса,дори в 7ми клас не исках да кандидатствам никаде другаде освен в театрално училище.Срещнах се същата година с Д.Рачков и той ми обясни,че в българия в момента няма такова училище каза ми че имам потенциал но...все пак влязох във Френската гимназия в Бургас.От тогава не спирамда мисля как да стана актриса,не искам да ме разбирате погрешно не искам да ставам известа и някакви такива неща мисля че това съм го натделяла,просто това ми доставя удоволствие!!!Регистрирала съм се в две агенции априори и талент партнерс,но за сега нищо.Ако знаете нещо или някакво педложение моля ви пишете ми на fenka_92@abv.bg ще ви бъда адски благодарна!!!
        П.С иначе като по малка съм участвала в различни училищни пиеси и мюзикали.
                   Ще чакам да ми пишете..... fenka_92@abv.bg

      # 56
      • София
      • Мнения: 17 592
      Ами завърши театрална академия тогава.

      # 57
      • Мнения: 186
      Снимах сина ми в една такава агенция - http://www.modelsnv.com/model/683
      Информацията получих от друга майка, която си е снимала дъщерята (бебе) там и два пъти са й се обаждали за кастинги за реклами, но тя не успяла до пристигне в София. Сайтът ми хареса и ми даде, "на първо четене", сигурност.
      Първо писах мейл на агенцията с въпрос какво трябва да се направи, за да включат в базата си данни и моя син. Поканиха ме за снимки в тяхното фото - студио срещу 90 лв., като денят и часът бяха съобразени от тях с моята програма и режима на детето ми. Снимаха ни общо около 30 минути с 4 преобличания.
      Понеже работата ми налага често да наемам фотографи, за мен цената е абсолютно ок. Няма такава ниска цена (90 лв.) за професионална фотосесия, която после получавам на диск, в студио, осветение, с професионален фотограф.
      Отделно, смятам за нормално кастинг агенцията да иска пари, за да включи някого в своята база данни, защото на нея все пак това й е работата - поддържа офис, хора, студио, фотограф и постоянно уведомява по един или друг начин за своя сметка филмови, продуцентски компании и рекламни агенции за новите лица, а всичко това им струва пари. И при интерес към дадени лица прави нов кастинг (актуален) и чак след това крайния клиент избира. Естествено, печелят и от "продажбата" на лица от тяхата база данни за заснемане на реклами - т.е. ако дадена рекламна агенция избере сина ми за реклама, те ще преведат пари на кастинг агенцията и след като тя си удържи някаква комисионна, ще ми плати и на мен. Според тази, в която снимах сна ми, хонорарите за модела започвали от 50 Евро ... Незнам, ще видим .... Но реално погледнато дори и да не изберат сина ми, както вече ви казах цената от 90 лв. ме устройва, за да го снимам професионално. Сега ще направя чаши със снимка за бабите за Коледа, календар .....

      Тази кастинг атенция, за която разказвате - Act, вече има сайт (незнам от кога, намерих ги преди около 20-тина дни). Изгеждат сериозни. Мнението, пуснато от техен представител, че плащането е нормално е правилно, както вече споделих. Въпреки това нищо не ги оправдава, че не са отговаряли на мейли и не са вдигали телефона и това реално е само в техен минус, защото клиент (какъвто е както лицето, обект на кастинга, така и компанията, която търси лице за реклама) на днешно време се печели с доверие и професионализъм.

      Подкрепям 100% мнението ви, че всички момичета и момчета под 16, дори под 18 години е добре да не правят нищо без знанието и подкрепата на родителите си.

      # 58
      • Мнения: 11
      Привет.
      Някой има ли информация за кастинги на бебета-иска ми се да запиша синът ми. Peace

      # 59
      Здравейте! Аз съм на 10 години (5 клас, София) и мечтая да стана актриса. Имам ОГРОМНО самочувствие без покритие (за жалост) . Мисля си, че ме бива (имам потвърждения), защото деца от училище (показвах им) ми потвърдиха, 2 от учителките ми и даже в час на класа дойдоха хора от педеологическия съвет ми казаха. Случката с ПС беше следната: идва един мъж, викат ни по номера (аз съм 3 в клас) и аз отидох там. Там беше мъжа и една жена. Имаше едни фигурки (от огъваем метал и мъниста, с по няколко реда. Сещате ли се за тези фигурки?) и трябваше да си избера. Имаше една с форма, подобна на цвете и една като молекула. Те ми казаха (жената) да не избирам тази, дето е като молекула. Аз първо помислих малко и избрах тази, която приличаше на цвете (според мен това, което ми казаха да не си избирам другата е, за въпрос на доверчивост) . Трябваше да и дам от 1 до 5 усмивки. На тази, която си избрах й дадох 4 усмивки и на другата толкова. Питаха ме на колко години съм и казах, че съм на 10 . Заведоха ме до стаята и казаха на госпожата, че имам артистична дарба. Тогава аз ПРШЕКАЛЕНО МНОГО се развълнувах. Сега си търся кастинг, защото това ме влече и ми е силната страна. Много моля, който информации, връзки телефони... за някакви агенции да ме потърси!                               Skye: вая             Email (моя) : Valma_ар@ABC.GB            Email (на майка ми) : ад@yahoo.com
      Моля, преди да пишете каквото и да било, пишете, че искате да помогнете за да се представя някъде.
      Благодаря!
       Sad Cry Embarassed Rolling Eyes Whistling baby_neutral

      Общи условия

      Активация на акаунт