Вмъкни се в летните си дрешки 3

  • 5 330
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 893
Сълзичкеее,тука ли си още????Браво за упоритостта момиче!И браво за добрите резултати! newsm10.
Аз пиша при плодчетата,днес ми е 5 ден,но понеже карам смесено плодове и зеленчуци ще пиша и при теб - стига да си тук newsm53.И аз не се меря като теб - поне да минат 10 дни!Целувки!  bouquet....А други дали има?! Rolling Eyes

А, къде да съм Simple Smile)) Пиша аз редовно Simple Smile) Ще се радвам и ти да се включваш!   bouquet
Миранди, благодаря!

Аз нали имах планове да съм на тази диета до края на месеца...Е, промених си плановете...Така и така свикнах с режима и не ми тежи...Ще откарам до 15 септември....Да се пулят хората къде са ми телесата #Crazy  Joy
Може в последствие пак да я удължа... Blush Просто ми харесва как се чувствам без да се подувам от ядене...В събота, когато ядох питка(исах по - нагоре за това) така ми се пду корема...Все едно съм изяла всчико от менюто на някой  ресторант #Crazy hahaha
А и имам още да смъквам...
Ох...Нали тази годиуна съм 12 клас...Трябва да съм финна абитюрентка  bowuu
Утре ми се ще да ям грейпфурти...Дано има на пазара...Ако не...Ще го измисля на място Simple Smilebouquet

За другите мацки, къде сте?  bouquet  bouquet  bouquet

# 76
  • Мнения: 6 958
Има грейпфрути, аз постоянно си ги пия на фреш  Peace Ти колко дена имаш зад гърба си до сега?  newsm78 По лентичката ти са 14 дена  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 893
Има грейпфрути, аз постоянно си ги пия на фреш  Peace Ти колко дена имаш зад гърба си до сега?  newsm78 По лентичката ти са 14 дена  Rolling Eyes

16 - ти ден..Лентата отчита броя отминали дни без текущия...Ама аз и не ги броя вече  Flutter
Пф, нямаше грейпфрути... #Crazy Обиколих целия базар...нищо...Е, купих си нектарини!

# 78
  • Мнения: 6 958
Следи с теб съм и само така продължавай  Hug

Ще ви чета и подкрепям, но тази седмица няма да съм на стриктна плодова диета, имам изпит и просто не издържам на глад няма да го бъде колкото и да не искам да е така...  Confused

Успех   bouquet

# 79
  • Мнения: 893
Айде, пак сама...И сам воина е воин, ама... Sick

Намерих грейпфурти...ще ям след два дни...
Днес съм на кивита...Не е добра идея...мн нагарчат ooooh!

# 80
  • Мнения: 6 958
Айде, пак сама...И сам воина е воин, ама... Sick

Намерих грейпфурти...ще ям след два дни...
Днес съм на кивита...Не е добра идея...мн нагарчат ooooh!


Ааааа не си сама, тук съм  Hug Като имаш нужда от подкрепа виж свиркаш и аз ида  Whistling bowuu Hug Как са кг. кой ден стана вече, всичко наред ли е  Hug Браво и много се гордея с теб   bouquet

Междудругото в темата за плодчетата има доста плодуващи, за да не се чувстваш сама можеш да пишеш при тях   bouquet

# 81
  • Мнения: 893
Днес ми е 18 - ти ден. Не мога да кажа нищо за килата...меря се само в понеделник... Hug
Искам да попитам гъбите могат ли да минат за зеленчук, че ми се приядоха печени гъби... newsm78

# 82
  • Мнения: 6 958
Днес ми е 18 - ти ден. Не мога да кажа нищо за килата...меря се само в понеделник... Hug
Искам да попитам гъбите могат ли да минат за зеленчук, че ми се приядоха печени гъби... newsm78


Хапвай ги без проблем, тъкмо ще направиш малко разтоварване/захранване и ще ти се отрази добре на метаболизма  Peace

# 83
  • Мнения: 155
Сълзичкееее не си сама Wink и аз съм тука някъде ама не съм толкова стриктна като теб,затова не пиша толкова.Хапвам плодове,зеленчуци предимно,ама понякой път и мааалко др.неща.Не ми сля,че е толкова фатално,щото тя мойта е дълга и ще я карам дълго,та не мога да се състезавам с теб newsm53.
За гъбките - да знеш добри са,нискокалорични,стават,ама нещо трябва да ги правиш - ще печеш ли ще вариш ли...ти си знаеш smile3521...айде чао засега Grinning

# 84
  • Мнения: 893
aira7, Миранди...благодаря, че не ме изоставяте  bouquet  bouquet

ден 19...или 20....вече се бъркам  Laughing Доматен ден Whistling Аз обичам домати, не ми тежи Simple Smile)) За утре ще си взема грейпфурти, а за вдруги ден гъбки...дано не са мн безвкусни, че досега поне с масалце и подправки съм ги хапвала... Flutter

Някой с ново резултати? Талия, ханш, бедра, килограми? Нищо не споделяте?

Стефания, Зара, къде сте? newsm78

# 85
  • Мнения: 346
СлеДи оТ СълЗи много се гордея с теб  smile3501, справяш се чудесно. Аз провалих лунната отново и сега не се храня много диетично  Embarassed, незнам ... тази лакомия ще ме затрие  #Cussing out
Плановете ми са от утре отново във вашите редици ...
 aira7,  Миранди, Ивету, ДОРИНДА   Hug

# 86
  • Мнения: 893
Стефания, от днес нали пак си на линия Simple Smile)
Миранди, някакъв напредък с килата?

Днес ми е грейпфрутен ден Simple Smile)) Peace Peace А на вас Simple Smile)

aira7, зара, Доринда, къде сте?

# 87
  • Мнения: 6 958
Миранди, някакъв напредък с килата?

Да имам напредък, но на горе + 2 кг. съм  Mr. Green

А ти си желязна, моите искрени поздравления, незнам кога ще успея да направя поне 5 плодови дни, направо незнам  Rolling Eyes

Ти хапна ли гъбки вече, как е?  baby_neutral

# 88
  • Мнения: 893
Миранди, някакъв напредък с килата?

Да имам напредък, но на горе + 2 кг. съм  Mr. Green

А ти си желязна, моите искрени поздравления, незнам кога ще успея да направя поне 5 плодови дни, направо незнам  Rolling Eyes

Ти хапна ли гъбки вече, как е?  baby_neutral

E, аз вярвам в теб...Помисли за факта, че след още 1-2 месеца и ще има само южни плодове...на космически цени #Crazy #Cussing out
Просто трябва и ти да повярваш в себе си...Като казваш, че едва лищ е издържиш повече от 5 дни си настройваш психиката да мисли за провал и се проваляш... Rolling Eyes Я бързо малко повече самочувствия за това какво можеш...МОжеш да си повече от 5 дни на плодове, вярвам го Simple Smile)
А аз гъбите съм ги оставила за утре...Все не им идва реда  Rolling Eyes Embarassed Ама ще им сложа масло и черен пипер...редно е да се поглезя  Embarassed

# 89
  • Мнения: 155
Здра-вей-те newsm51!Тука съм аз Grinning,ама нали съм малко по-плаващ   newsm47режим и не смея да пиша много-много...
Сълзичке,не съм аз сериозна като теб Grinning...Браво за дългия стаж в плодово-зеленчуковия режим! newsm10.Браво!Е,няма как да няма резултат!
Стефания,тук ли си вече?!?!...е, всеки има провали,ама важното е да се продължи напред все едно нищо не се е случило...и разбира се това да стане навреме Grinning.Хайде - чакаме те за компания Grinning
Целувки от мен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт