заядливи ли сте във форума?

  • 5 127
  • 156
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 818
Заяждане - избягвам, макар понякога да ме сърбят ръцете... Споря понякога, което може да се изтълкува като заяждане от някоя комплексирана личност  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 146
Според мен не е нужно да се заяждаш и да създаваш конфликти!
Форумите са за споделяне на мнения,съвети и подкрепа!
Всеки има различно виждане по даден въпрос и си го отстоява.
Но все ще се намери някой компетентен дразнител,или просто заяждащ се гост,на който не е нужно да се обръща внимание. Hug
smile3521 smile3521 smile3521

# 107
  • Мнения: 843
ЩЕ МИ СЕ!!!!!  Ама много ми се ЩЕ! на моменти !!!  Ама пусто възпитание... ooooh!
 И хич не се извинявам за главните букви....

# 108
  • Мнения: 2 716
Кой? Аз???

# 109
  • Мнения: 3 164
Понякога Twisted Evil

# 110
  • Мнения: 73
Не съм съгласна. Виртуалният свят понякога доста изкривява. Хубаво би било всичко да е кристално ясно, както при среща на живо, но за съжаление не винаги е така. Не казвам, че всички се преструват или не са такива, каквито са си на  живо. Просто понякога представата, която си формираш за човека от неговите публикации не винаги е точна. Липсват жестовете, интонация, поглед... Неща, които са важни. Ето защо, аз не бързам да си правя изводи за хора, които не познавам лично.
Права си, разбира се директния контакт ни дава 80% информация, НО.../Извинете за професионалната деформация!/ подсъзнателните ни механизми са толкова силни, че дори,когато се крием зад маската на анонимността и думите във форума, тези механизми "избутват" на повърхността думи и фрази, които са показателни за дадения човек. Забелязвам как възникват внезапно и "прехвърчат" искри при субективното тълкуване на реалични мнения. Има участници в темите, които просто не могат да се въздържат, приемат лично изказванията и пр. Друг момент е съдържанието на самите изказвания - насоката, която всеки решава, че е важна, нюанса, който всеки задава в темата, емоцията, която всеки "излъчва" с постинга си. Това са ефекти, безпогрешно/почти винаги/, насочващи към особеностите на дадения човек. Не пиша тези думи, за да спекулирам по какъвто и да е начин с общуването във форума. С това ми се иска да ви кажа - не се натоварвайте излишно с казаното тук от нас, не приемайте твърде лично думите, които заживяват свой собствен живот във виртуалността, бъдете себе си, "заслушани" във вътрешния си глас, който най-вярно ще ви насочи към същностните неща в живота - ЖИВОТЪТ НИ "ТУК", "СЕГА" И "ВИНАГИ". ПРиятни събота и неделя!   bouquet  bouquet  bouquet

# 111
  • Мнения: 516
Благодаря, averbod! Хубав уикенд и на теб!  bouquet

# 112
  • Мнения: 9 911
ама аз наистина ще стана заядлива. Масово се пише, без да се чете. Това е най-малкото проява на неуважение.

# 113
  • Мнения: 73
ама аз наистина ще стана заядлива. Масово се пише, без да се чете. Това е най-малкото проява на неуважение.
Постигнахме си целта. Заяде се!  bouquet Laughing

# 114
  • Мнения: 9 911
значи ако пишеш, без да прочетеш първо, е нормално, така ли? Значи трябва да търпим правописни грешки, глупост, несъобразяване, спам и какво ли още не, иначе сме заядливи?

# 115
  • София
  • Мнения: 7 170
Не ,даже обратното,не обичам конфликтите. Ако нечие изказване много ме вбеси мога да направя коментар, но като цяло  не ми пука много-много.  Naughty

# 116
  • Мнения: 7 837
Предпочитам да чета кратки, точни и ясни изречения. Дългите постинги ме уморяват. Ако ще и емнайсет букета да ми раздават след това.

# 117
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Заядливички сме.  Laughing
П.П. Отговорям от името на всички. Темата може вече да се закрие.  Joy Joy Joy

# 118
  • Мнения: 105
Не съм такъв човек  smile3534 пък и какво ме засяга, това е форум и всеки е свободен да говори каквото му е на душата.Ако някой за нещо ме "закачи" ще си замълча ..  Peace (PEACE) не като някой подвизаващи се тинейджърки тука  smile3506

# 119
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Нямам още и 80 мнения,по низка съм от тревичка.Едно много тихо не от мен.

Общи условия

Активация на акаунт