заядливи ли сте във форума?

  • 5 109
  • 156
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 715
Не обичам конфликти ,но ухапят ли ме ,хапя и аз  Twisted Evil
Peace

# 91
  • Мнения: 1 163
Не,никога.

# 92
  • София
  • Мнения: 5 606
Не, много ми е неприятно, когато чета такива постове ( едни и същи хора по принцип се заяждат), не това е целта на форумите, но някой хора избиват яки комплекси тук и им личи - смешни и жалки изглеждат.

Мда  hahaha

И най-добре се чувстват след като за миг могат да забравят какво представляват, обвинявайки другите за това, което са те самите  Joy

И на мен са ми смешни и жалки, но те не се усещат  Crazy


Peace

# 93
  • Мнения: 2 673
вие кажете...ЗАЯДЛИВА ЛИ СЪМ newsm78

май - не.. Whistling

# 94
  • Мнения: 9 905
някои смятат, че съм заядлива, други - че съм груба. Нямам против, само да ме оставят да пиша както си искам. Наживо съм цветенце.

# 95
  • Мнения: 1 172
Вероятно изглеждам такава за хората, които не са на моето мнение. Понякога задавам директни въпроси и това не се харесва (съдя по коментарите след моя). Не съм си позволила в теми да демонстрирам лични симпатии/антипатии към конкретни съфорумци, което не значи, че нямам такива.
Всъщност обичам да чета аргументирани мнения (дори и тези, които са на 180 градуса спрямо моето). Старая се да аргументирам и моето мнение, за да е една идея по-разбираемо за инакомислещите.

# 96
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
гледам да не съм. има хора обаче, на които им идва отръки тая работа, просто са царе!

# 97
# 98
  • Мнения: 376
Мнооооого рядко някой ми е вдигал нервите до такава степен, че да тръгна да се заяждам. Избягвам откритите конфронтации. Но не си мълча, ако някой тенденциозно ме предизвика.

 Peace

# 99
  • Мнения: 2 386
Охо.. Като гледам резултатите май мен сте чакали да изкрещя "ДА! Всеизвестна съм със злонамереността и заядливостта си тук!''  Mr. Green

Хм .. а дали може да се гласува повече от..100 пъти, за поправя грешките в анкетата?  Whistling

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 08:46 от evanescent

# 100
  • Мнения: 200
Само с някои хора които ми лазят по нервите.

# 101
  • Мнения: 2 161
Аз???Не!!!

# 102
  • Мнения: 73
Който е заядлив във форума, е заядлив и в живота, защото форумът е умаленият ни живот с всичките му подструктури и участници. ПРизнавам си, че в крайни случаи съм не точно заядлива, а търсеща правото/не само за себе си/ Simple Smile

# 103
  • Мнения: 516
Не съм съгласна. Виртуалният свят понякога доста изкривява. Хубаво би било всичко да е кристално ясно, както при среща на живо, но за съжаление не винаги е така. Не казвам, че всички се преструват или не са такива, каквито са си на  живо. Просто понякога представата, която си формираш за човека от неговите публикации не винаги е точна. Липсват жестовете, интонация, поглед... Неща, които са важни. Ето защо, аз не бързам да си правя изводи за хора, които не познавам лично.

# 104
  • Мнения: 24 467
заяждате ли се ненужно с другите от форума?има доста такива мами Mr. Green какво мислите по въпроса newsm78 има ли нужда от такива изказвания или не Peace

Трудно мога да си представя, че някой би коментирал собственото си участие където и да било като "ненужно" заяждане, по негова инициатива. От собствената си камбанария всеки би казал, че "просто изразява мнение", "защитава позиция", "обосновава се" и т.н. Пък насреща все някой се "заял" с него, "не го разбрал", "изопачил му думите" и пак т.н.
Не гласувах.

Общи условия

Активация на акаунт