Отговори
# 270
  • Мнения: 1 896
Ками,
Я кажи за лоу-кост компанията - ще ми трябва до Стокхолм в следващите години, но предполагам че имат, щот по принцип затам повече компании летят отколкото до Норвегия.
За чартърите - купувала съм си и от тук билети, просто не може да си вземеш предварително билет и за връщане. А оттам определено се предлагат и само билети за полет, без да плащаш цялата пакетна почивка. Мисля, че с Му Travel съм пътувала, и с Apollo. Единия път даже с бебе, беше ми супер удобен директният полет, иначе трябваше да вися сто часа на някое летище с дребното.

# 271
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Минавам само да се разпиша, че нещо ми е много криво...... Направо ми се реве....... Ама иначе всичко е наред, де....... Ще ми мине.........

Приятна вечер!

# 272
  • Мнения: 17
Хей, момичета, аз пак да се включа- гледам, че се възмущавате от цените на Селена, ама като се замисли човек изобщо не е скъпо- ако можех да пътувам, щях да отида именно там- ами то здравната каса плаща на държавните болници по 400 лв. И като дадеш на доктора колкото сте се разбрали и сумата отива бая по – нагоре, а пък си в мизерията и не се знае отношението на персонала какво е, та май същата работа си е откъм пари. А в Торакс не ти искат нищо – даже и дрешките за изписване са оттам, та не се знае в крайна сметка кое е по – скъпо. Аз наистина съжалявам, че в региона няма къде да се отиде освен в държавна болница, но дано всичко е ОК. От доки не мога да се оплача, шефът на болницата в Г.Оряховица е гинеколог и е започнал ремонтите от АГ-то, но все пак си ги знаем какви са ни болниците, а и като ти се помъкнат циганорите барабар с цялата немалка рода, то става ужас. На всяко влизане там ми даваха ключ за стаята, а разни циганки постоянно се правят, че търсят някого и гледат дали не си оставил стаята без човек, за да те отарашат- няма случай, в който да не съм изгонила поне по 1 на ден- кой знае колко клетви са ми хвърлили, но дано не ме хванат, като не вярвам в тия работи, а и то не става да им робуваме на ромите.
Дундаланке, защо не пробвате в он лайн магазин да поръчате количката? И в Търновския хипо има кенгурута.
За историйките за правене на бебета при нас не беше така романтично- нашето е заченато на 03.01. На нова година мъж ми беше на работа от 00,00ч. и аз направо се разревах, като тръгна в 23,45. На 01 му8 се обадих, че съм в овулация и да не се мота след работа- тогава беше до 24,00ч., за което той много ми се смя. На 02.01 бяхме пипи и решихме да не рискуваме, оставихме за 03- издебнахме всички гости да излязат за малко и така набързо преди някой да е решил да се върне- не беше мечтата ми за правене на бебе, но ...по празниците винаги е лудница у нас- все едно ние сме  на гости. Та аз 2 седмици след това все си гледах циците да видя подути ли са, с което предизвиквах постоянно бурен смях у милия ми мъж, на 22.01. си направих теста – положителен, а на 23получих такива болки, че след много телефони се обадих на мъжа ми да дойде да ме вземе от работа и да ме кара вкъщи да лягам- та още от начало сме си с грижите по това бебе, но то в нашия случай няма как, а и досега си лежа, както честичко се оплаквам. Но да ни е живо и здраво, ще преживеем, че не сме изживели радостта от новината, а вместо това притеснения

# 273
  • София
  • Мнения: 245
Инче, миличка, не знам какво да ти кажа  Hug  Hug  Hug И аз съм така, не знам какво ми става... Ако можеше да се гушнем и да си поревем заедно  Heart Eyes

# 274
  • Асеновград
  • Мнения: 117
За тези историйки и аз да кажа Wink
Нашето бебче е направено към 10-11 декември. Аз още на 1-вия ден от закъснението нямах търпение да си направя тест....Бяхме до Пловдив с мъжа ми да купуваме разни работи за новата ни къща- точно тогава се нанасяхме на  нов апартамент  и отивахме там да оставим някои неща ...а и да видим банята и тоалетната, че тъкмо бяха излезнали майсторите оттам- аз си бях купила теста даже преди няколко дни- (още не ми беше закъсняло)  Laughing

.......та отидохме в празния апартамент- и аз първа да пробвам новата тоалетна--....за да си направя теста........и ПОЛОЖИТЕЛЕН!!! Тогава му го показах
Беше много хубаво  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 275
  • Мнения: 1 425
Привет............ успях да ви прочета. Crazy
Ани на зълва ми която роди миналата седмица в АГ секцио не са искали медицински принадлежности.Само обичайните ношници,превръзки,памперси,дрехи за бебчо,тоал.принадлежности.Говоря за ВИП етажа,незная ти къде ще раждаш. Peace
А в Майчин дом искат само ношници,чехли и лични принадлежности.Всичко друго е от тях.Казвам за тези които не знаят.
При нас нищо ново.Аз също още нищо не съм приготвила.Е то едни ношници и чехли и принадлежности,но смятам чак септември да ги приготвя. Thinking

# 276
  • Мнения: 295
Инче,тумбелина не се притеснявайте-и аз днес си поревах.От нещо съвем невинно ми избиха хормоните.Само дано не тревожим бебетата с нашите състояния.
Павлинадидко,и аз мисля така за болниците в нашта област.Аз лежах в търновската и съм много разочарована,а в Горна уж много я хвалят,ама ей го-много мангали има.Аз за това реших в Селена,харесах си я и туй то.Може да не е най-добрия избор,но се реших още преди месеци,а и имам възможност да постоя 1 месец в Пловдив.
Иначе в северна България съм чувала,че клиника  частна има в русе...

# 277
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Палечка, мила,  Hug  Hug  Hug
Ками, наистина ни избиват хормоните, ама то има нужда от време на време човек да си поплаче.....
Обикновено в такива състояния се развихрям да чистя и подреждам, току-що си приложих "терапията", ама този път не ми мина..... Айде, изчезвам, да не ви заразя с мрачното си настроение.....

Прегръщам ви  Hug

# 278
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Беринче,аз няма да съм на ВИП етажа..то заради това не са и искали  нищо на твойта зълва..аз ще си раждам на нормалния етаж....и явно затова ми искат.
Но мисля че пак не е честно защото аджеба затова си плащаме осигуровките.. #Cussing out #Cussing outМи то по добре да не си ги плащам тез осигуровки..бахти и тъпнята..чак се наежих малко #Cussing out

# 279
  • Мнения: 168

Ей, Дона, хванах те, казвай веднага какво става с теб  Hug

ами аз нещо напоследък май само чета и не мога да стигна да пиша Sad
иначе аз реших да раждам в майчин дом софия при димитров пък да видиме какво ще стане Simple Smile нещо ме стресна вчера доктора (бяхме на преглед с бебчо) та той ми каза че бебо имал забавени сърдечни тонове, заради моите контракции и ми предписа магнезий 3х2 и папаверин 3х1, но мен малко ме е страх от тоз папверин. Знам че доста тук сте го пили, но ми се виждат доста страничните ефекти от него и се колебая. Каза да не пия но-шпа, защото правел нещо на шийката на матката и по-добре бил папаверина.
Правиме тонове всяка седмица в ЖК-то и там наблюдаващия лекар не ми е казвал да има проблем, но пък и двамата са на мнение, че съм трябвало повече да лежа, а мен така не ме свърта на едно място, че незнам Sad само се чудя къде да отида Party
И аз да се запиша в отбора на подутите крака - така страшно се подуват, че плаша всички около мен Laughing иначе давах урина и нямам албумин и никой незнае от какво е. Казаха ми да ям извара - много помагала, малко понамаляват отоците от нея, но все пак не е лекарство Laughing

# 280
  • Мнения: 1 425
Напълно съм съгласна с теб.И аз понякога си задавам този въпрос защо трябва да плащам осигуровки като винаги когато се налага да ходя на лекар си плащам.Ето и сега за да родя пак ще си платя................. Crossing ArmsНо така е............. ако не искам да ме оставят в някой коридор да бера душа............... ooooh!

# 281
  • Мнения: 690
Емиии, плащаме си здравни осигуровки и на докторите под масата ... и ега ти и малоумната държава дето сме ...  Rolling Eyes
Инче, не остана, да се държиме, че сега ще е най-тежко  Hug
Вярно е - за частните клиники плащаш, ама това не означава пък, че ще попаднеш на свестен доктор  Rolling Eyes ...
та така гледам истории на зачеване, запознанства и т.н. , ама на мен не ми се пише нещо ... то нашто все е една романтика  ooooh! ние дори на път за затвора се запознахме ... та бая романтика де - в затвора вместо да вършим работа, въртяхме мухабед  Mr. Green
айде сега отиват да погледна дали сме сглобили леглото  Heart Eyes

# 282
  • София
  • Мнения: 6 334
Ей, за един следобед колко сте изписали.

Валентия, вярно при вас двойно романтично. Simple Smile При мен предложението и пръстена беше пак на Нова година, но преди 4 г. А като му показах теста (чудих как и какво да му кажа и накрая просто отидох и му показах теста, все пак имаше вече опит, знае що е туй Wink) - милия беше толкова шокиран. При нас не беше планувано, бяхме си говорили, даже беше май точно след нова година, че искаме второ дете и да не са с голяма разлика, но не можехме да се решим главно заради това, че сме още на квартира. Но пък иначе щяхме да се чудим и маем сигурно още 4-5 год., а така стана супер. Heart Eyes

Аз трябваше да съм днес на консултация, най-вече исках да видя бебо колко е пораснал  Blush Whistling, ама доктора имал раждане (добре поне, че не се замъкнах до Младост).

# 283
  • София
  • Мнения: 6 334
Инче, дано по-бързо ти отмине кофти настроението, утре да се събудиш ведра и усмихната! Hug

Абе проблем с форумите ли има или нашия нет забива? Confused

# 284
  • Мнения: 405
Здравейте и от нас тримцата LaughingОще съм с три туптящи сърца.Малките са добре,шават,ритат...и играят футбол на малки вратички Laughing
Много се радвам,че всички сте добре и удържате фронта.Само така!
Франки,добре дошла отново сред нас.Драсвай по някой ред чат-пат и стискай бебоците. Hug
Отивам да ви чета и да гледам снимки.Пазете се

Общи условия

Активация на акаунт