Това е твоят живот. Тук, сега и завинаги.

  • 20 426
  • 506
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Моят живот е една хубава, богата библиотека. Всеки ден слагам по една книга на свободната лавица.

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Животът ми е простичък и спокоен. Такъв какъвто винаги съм искала да е.
Без големи сътресения, без изненади. За някой може да изглежда скучен, но за мен е спокоен.
Определям го като слънчев топъл следобед на ранна есен.
Като хамак в който спокойно можеш да си починеш и да слушаш тишината по обед, когато и птичките са притихнали...

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Иде ми да си изтрия отговора, толкова е прозаичен.
Звучи като писан от ССФ Tired

# 18
  • Мнения: 2 891
Иде ми да си изтрия отговора, толкова е прозаичен.
Звучи като писан от ССФ Tired

Не си сама! Ще се подкрепяме  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 212
Иде ми да си изтрия отговора, толкова е прозаичен.
Звучи като писан от ССФ Tired
И аз поплаках на кю на every me за същото, ама да не трием, така сме го почувствали - така сме го написали... И да не спамим темтата...  Аз поправям само правописните грешки, с които пиша винаги като се старая в смисъла...

# 20
  • Мнения: 1 732
Иде ми да си изтрия отговора, толкова е прозаичен.
Звучи като писан от ССФ Tired

Я пък ти! Важното е, че си искрена.   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 143
Де Ваня, защо да е прозаичен? Това е твоят живот-тук и сега. Hug
Съжалявам за спама.

# 22
  • DE
  • Мнения: 967
Точно сега съм на кръстопът и съм много объркана!
Трудно ми е днес!

# 23
  • Мнения: 212
Иде ми да си изтрия отговора, толкова е прозаичен.
Звучи като писан от ССФ Tired
Истината е в простите неща в живота. Много хора могат да ти завидят за живота който водиш. Почти е пълното щастие както си го описала Simple Smile

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Истината е, че не мога да облека в думи това, което чувствам. А то не е проза.

# 25
  • Мнения: 899
ДЕ Ваня, не е прозаичен, това е животът ти днес - пълноценен и хубав. Утре сутрин може друг да го чувстваш и друг да го напишеш Simple Smile

Не се поощрява еднократното писане в темата, всеки ден е в нов нюанс и си струва да бъде изказан  Naughty

Liska, след кафето по-друг ли е от преди него?

Чувствам се много объркана. Често и неподходяща, за живота отвън. За този вътре в мен съм идеална. Толкова често се изявявам в житейските ситуации като дама с джапанки на бал, че ми се завива свят. И днес е така, докато въжете под краката не спре да се люлее.

Момичета, не е важно как сте го написали. Няма никакво значение, за мен е едно малко чудо, това човек да сподели най-съкровеното си усещане и то да ме докосне, през монитора.    bouquet

# 26
  • Мнения: 2 212
Истината е, че не мога да облека в думи това, което чувствам. А то не е проза.
Ванче, никой според мен не може с абсолютна точност да го направи...стараем се да сме приблизителни, но няма лошо това да звучи простичко, когато е истинско... Ох извинявам се още веднъж, ама явно моят живот днес е и да вървя подир Ванчето и да спамя  Crazy Blush

# 27
  • София
  • Мнения: 1 481
Животът ми е такъв, какъвто заслужавам, какъвто си го направя, какъвто трябва да е.
Колкото и да е хубаво да е дадено състояние, ако се остави без развитие- започва деградация. Дори да се чуствам доволна и удолетворена, не се оставям в спокойни води.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Истината е, че не мога да облека в думи това, което чувствам. А то не е проза.

И аз затова реших да не пиша - просто не мога да кажа това което чувствам с такива хубави думи и така чудно поднесено като другите- моето излиза сухо и в крайна сметка далеч от това което чувствам и искам да кажа.
 

# 29
  • Мнения: 2 212
Чувствам се много объркана. Често и неподходяща, за живота отвън. За този вътре в мен съм идеална. Толкова често се изявявам в житейските ситуации като дама с джапанки на бал, че ми се завива свят. И днес е така, докато въжете под краката не спре да се люлее.

А може ли да внеса елементи на диалог в темата, Умбра?
Искам да кажа, че това, което си написала е и мое често усещане. Сякаш съм от друг свят, планета, материя или и аз не знам...Сякаш само аз имам обоняние и сетива за някои неща...но не мислиш ли, че може би точно такава каквато се чувстваш си нужна на света отвън?

Общи условия

Активация на акаунт