Момиченцата се гледали по-лесно?!!!

  • 2 010
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 211
При нас с брат ми е точно обратното, аз съм била буйна и дива, а той-където го сложиш, не мърда (в сценките в дг все е играл дърво или храст)
А сега Габи е страшно активна и буйна, но аз така си я харесвам, на мама мъжкото момиче

# 31
  • Мнения: 272
При нас пък е точно обратното. Grinning Много по-лесно ми беше със сина ми,отколкото с дъщеря ми.Все и повтарям,че ако тя беше първа,втори номер нямаше да има...... Mr. Green Макар,че понякога се замислям и за трето..... Thinking

# 32
  • Мнения: 3 200
Какво да ви кажа, моята Еличка не се спира, от сега не мога си седна на з.....а, ама и аз съм била буйна, та явно на мен се е метнала. Майка ми голям зор е видяла с мен, а със сестра ми е "била на почивка" както тя се изразява.
Та ние с мойта щерка, нещо не се вписваме в статистиката....

# 33
  • Мнения: 4 965
Всъщност си зависи от характера на детето. Нашите хем са близначки и еднакво ги гледаме и възпитаваме (силна дума за сегашната им възраст), но Ванеска е невероятно кротичка - заиграва се сама, пее си нещо, хили се, иска да се гушка (включително гушка сестра си и я хваща за ръчичка), докато Криската е голяма панта - не може да стои на едно място повече от 2-3 мин. и постоянно мрънка за нещо, а напоследък дори тормози сестра си (постоянно я дърпа, щипе, краде й бибата и т.н.).

# 34
  • Мнения: 3 334
за сега имам момиченце,но ако имам и момченце ще мога да констатирам дали е така.Моята кума има и момиче и момче и твърдеше,че момичето си го е гледала по-лесно.Синът й е много буйно дете.

# 35
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
При мен можеби е съвпадение, но твърдението е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт