Отчитам, че...

  • 6 079
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 905
но е толкова свеж и заразителен Simple Smile

# 121
  • Мнения: 221
Поздрав за всички "любители"на ОТЧЕТНИ и РИМИ от АПРИЛКИ 2007!!! Peace Peace Peace
Априлската ни чета
продължава с ОТЧЕТА:
поотраснали априлчета добрички,
гукат ,смеят се на всички.

Пърхат с крачета и ръчички,
да тичат искат вече малките душички.
Априлски мамчета гальовни
от бебчетата са доволни,
някои баирите щурмуват,
а други край морето слушкат и кротуват.

Имаме си батковци и какички,
те знаят песни всякакви,
забавляват малките ни гевезета,
докато из форумите мама шета.
Не остава време за любимите "парчета",
мама търси вече детски песнички из нета.

С много трепет и вълнения,
споделяме радости и притеснения,
и установихме с радост най-голяма,
че по-добра от АПРИЛската чета  НЯМА!!!

# 122
  • Мнения: 265
emily_ska, Sve_dim, Страчи, Ларсен , няма да ви повтарям, вече сте казали каквото ми се въртеше в главата. smile3501

# 123
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пиша в цетарките, това отчитане ли е ?

# 124
  • Мнения: 7 914
пиша предимно в Чужбинския... и там да се отчиташ има колкото ти душа иска Mr. Green
та аз съм пълна отчеТничка, признавам си... ама не и в Отечения форум  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 656
Не, никъде не се отчитам Peace

# 126
  • София
  • Мнения: 717
Отчитам се при очакващите бебета. Не съм от редовните потребители, но там се разписвам.

# 127
  • Попово
  • Мнения: 687
пиша и чета /а също се и отчитам/  в април 2007 , там пише всичко което ме интересува за момента. Peace харесва ми по простата причина че всеки е на това дередже на което съм и аз в момента, а не мога да си позволя да говоря с приятелки колко пъти се е изакало детето и колко памперса съм сменила, както и какава марка пюрета да ползвам (малко е досадно)... а това за римуваните заглавия ЗАЩО НЕ все пак е форум за мами и бебета, а не счетоводна къща  Hug
emily_ska, Sve_dim, Страчи, Ларсен , няма да ви повтарям, вече сте казали каквото ми се въртеше в главата. smile3501

# 128
  • Мнения: 1 925
larsen Hug
pepena, абсолютно си права, че е тъпо да занимаваме приятелите си, които са далеч от нашето дередже, с това колко акат бебетата, какъв цвят е акото, колко яде, какво яде и т.н. Затова и на мен ми харесват Отчетни и виждам смисъл в тях.

# 129
  • Мнения: 151
пиша и чета /а също се и отчитам/  в април 2007 , там пише всичко което ме интересува за момента. Peace харесва ми по простата причина че всеки е на това дередже на което съм и аз в момента, а не мога да си позволя да говоря с приятелки колко пъти се е изакало детето и колко памперса съм сменила, както и какава марка пюрета да ползвам (малко е досадно)... а това за римуваните заглавия ЗАЩО НЕ все пак е форум за мами и бебета, а не счетоводна къща  Hug
emily_ska, Sve_dim, Страчи, Ларсен , няма да ви повтарям, вече сте казали каквото ми се въртеше в главата. smile3501
newsm10 smile3501 newsm10 smile3501 newsm10 smile3501

# 130
  • Мнения: 9 905
искам още априлки  hahaha

# 131
  • Мнения: 1 629
Априлките са от паралелен фором, май. Ще взема да ги зачета  Thinking

# 132
  • Мнения: 11 323
Голямо отчитане пада.  hahaha
То не са германки, не са декупажки, не са фотографки или пишман цветарки.
Поне при нас групичките са по-големи.

# 133
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За тези ли априлки ставаше дума в една друга тема или за миналогодишни?

# 134
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За набор 2006г.

Общи условия

Активация на акаунт