Nr.40-Wann wird es mal wieder richtig Sommer?

  • 10 365
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 584
Привет и от мен,

Шехи, Татяна каза, че събира парите и който иска да се включи да се обади за банковите детайли. Не мисля, че си права с нападките за лични отношения Naughty

Много пъти се случва да чета във форума - Нямам време да чета, кажете това и това ...Неща, които са обсъждани малко по-напред е неприятно да се повтарят по 100 пъти. Все пак и ние не сме безработни и си ценим времето Peace

Ние бяхме досега на У6 - докторката прави обичайните тестове и каза, че дребната била много по-напред в развитието си от пове4ето деца на нейната възраст - фук фук фук Mr. Green И най-после един човек да ме подкрепи, че работя, че ми писна само да ме обвиняват, че не си седя вкъщи да си гледам детето  Crossing Arms

МистикHug Аз се чувстват така всеки път в Бг. Като съм тук ми домъчнява ужасно много, отида ли си в Бг се разочаровам бързо бързо и искам обратно. Като съм там гледам да избягвам София, че с това движение и строежи е направо непоносимо Confused

Деси, капки някакви не можеш ли да слагаш? Аз ползвам на Вик едно щифтче за смъркане - приятеля ми ми майтапи, че пак си смърквам дрогичката hahaha

# 226
  • Мнения: 193
аsyalein,
как нагрявас морската сол,

Момичета да не ви хваща и вас синдрома на германките, а именно Zickenalarm! Das ist hier in der Luft:)))
 
Ей да знаете мен от това най много ме е страх, да не стана zickig .Защото ние българките сме си лъчезарни по рождение и си обръщаме внимание на вансния вид:)))) Az ve4e sam se zanimarila i nadebeljala sled razdaneto, ama zickig ei ot tova nai me e strah. ehe.....

# 227
  • Германия
  • Мнения: 8 106
До тази сутрин търсих на Пепе което ми беше препоръчала - тука ни чули ни видяли - гледат като телета железница - в 100 аптети бях и нямат - какво е това чудо не знам...отказах се вече то него

Сега май към тази морска сол да взема да се ориентирам....аз си впръсквам със спрей меервасер но няма ефект Tired Tired
Да ти пратя ли по пощата, сериозно питам!

# 228
  • Мнения: 3 880
Момичета да не ви хваща и вас синдрома на германките, а именно Zickenalarm! Das ist hier in der Luft:)))
 
Ей да знаете мен от това най много ме е страх, да не стана zickig .Защото ние българките сме си лъчезарни по рождение
Божеееее, Мугел, я се завърти към клюкарника да видиш що е то лъчезарна, българска Цике. Laughing Германките пасти да ядат Mr. Green

# 229
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Момичета да не ви хваща и вас синдрома на германките, а именно Zickenalarm! Das ist hier in der Luft:)))
 
Ей да знаете мен от това най много ме е страх, да не стана zickig .Защото ние българките сме си лъчезарни по рождение
Божеееее, Мугел, я се завърти към клюкарника да видиш що е то лъчезарна, българска Цике. Laughing Германките пасти да ядат Mr. Green
Joy Joy Joy Joy

# 230
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Оооо Пепе, благодаря ти много Hug Hug Няма нужда за сега - надявам се да ми мине най-после, гадната хрема. А и по нататък аз смятам да го намеря това нещо - тук имат само хустен бонбоните на тази фирма - нищо друго нямали ooooh! ooooh! ooooh! абе не знам защо но са много задръстени в тия нашите аптеки - не знам при вас как е Rolling Eyes Мъча се с този спрей и така пък дано мине Praynig Praynig

# 231
  • Мнения: 3 521
Деси, сипваш малко захар върху горещ котлон или в тенджера, че да не си съсипеш печката и като започне да дими се захлупваш отгоре и дишаш - люти много, но всичко изкарва Peace.

# 232
  • Мнения: 11 339
Деси, ако си любителка на силни усещания - капни си капки лук в носа.
Идиотско е, но върши работа.
По-мек метод е да си намажеш ноздрите отвътре с мед. Ако имаш киршкернкисен - мятай в микровелето и после слагай на челото. Ако имаш пък червена лампа - давай нагревки с нея. Ще ги изчистиш тия хреми. Peace

# 233
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Деси, ако си любителка на силни усещания - капни си капки лук в носа.
Идиотско е, но върши работа.
По-мек метод е да си намажеш ноздрите отвътре с мед. Ако имаш киршкернкисен - мятай в микровелето и после слагай на челото. Ако имаш пък червена лампа - давай нагревки с нея. Ще ги изчистиш тия хреми. Peace
Това също е пробвано и подействало при мен newsm10

# 234
  • Мнения: 1 768
Здравейте,мадами Stop

Гледам...Пак се zабавлявате.. Party  Joy


"Мамма мия" е най-после в Берлин. LaughingМислим да ходим есента.
Някой да е бил?Или да е 4ул отzиви? newsm78

Ние сме на път да пропълzим, Heart EyesНаzад добре го даваме,но напред все о6е не можем. Rolling Eyes

Ники,Алекс пълЗи ли? Flutter

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 15:14 от Vessito

# 235
  • Мнения: 3 423
Много сте писали, изчетох ви!
На мен ладегеретът ми се прецака
и ми върза ръцете за един ден. Днес
срещу 60 ойро се снабдих с нов и сега
съм пак в час с интригите. Радвам се, че
нямах ладегерет, щото щях да се изкажа.
Голямо демонстриране пада тука. Коя иска,
коя прави, коя струва, коя не знам си кво.

На болните - да оздравеят.
На здравите - да се държат.
Десита - не бой се, ако бебето е голямо,
правят тест за диабет, след раждането
може да му боцнат и петичките - рутина.
Всички бебоци над 4 кг го изтърпяват.
Стискам палци всичко да е ок! Малко остава.

Веси, не съм гледала "Мама миа". Последното
беше "Фалко миитс Амадеус", май три пъти съм
го гледала, препоръчвам ви го. А, и "Казанова"
във Фридрихщадтпалас. Още се чудя, дали да
гледам сините мъже. Нещо са ми много шумни.

За хрема. Восъкът също тегли. Сложи си вечер
малко в ноздрите, все имаш восъчна свещ у дома.

Мразя го това време. Нощес се скъса да праска дъжд.
Даже дивите прасета бяха подивели. Цяла сутрин е чоглаво.

Веси, ти що пълзиш? Пияна ли си?

# 236
  • Мнения: 1 768
Ооооооо,какич Hug Не вярвах да ми отговори6 то4но ти!Нали все липсва6.. SadНе си така активна,като едно време..Ама то може във форума да не си активна,а в друго да си. Mr. GreenКато не каzва6..Ама то 6е се чуе! Wink

Във Фридрихщадтпалас гледахме преди време "Les Miserables" и останахме много доволни! Party
A на Blue Man?Да си дивяла случайно там? Blush

Лиске,мама съм,пък и кърмачка!Няма алкохол,няма пиянства!
Говорих zа Мики Маус! Naughty

# 237
  • Мнения: 1 242
Мамани, привети!
Не съм ви забравила! Много газ сте дали - и аз да се запиша, пък било то и на 12 страница. Mr. Green

Оставих мъжете ми два дни сами и резултатът е малко залепена буза. Мисля, че белег няма да остане.
Как беше приказката за юнакът без рани? Та при нас е весело. Sunglasses

Лисунке, притесненията ми за Луфтханза се оказаха напразни и слава Богу!

Деститке, дръж се! То не останало. Wink

Мюзикъл. Последно бяхме на "Cats". Демек споменът ми е няколкогодишен. Mr. Green

Хайде, че е време за следобедно кафе. Мързелът и той е полезно нещо - само дето от него се дебелее. Mr. Green

На празнувалите - честито! На скараните - сдобриво!

# 238
  • Мнения: 3 423
Във Фридрихщадтпалас гледахме преди време "Les Miserables" и останахме много доволни! Party
Чакай, бре, Веси, Мизерабълите не
бяха ли в Театер дес Вестенс, кака...
Това е на Запад, бре, никога не ги е
имало на Фридрихщрасе, бъркаш, ей...
Дорт - Мунд, хиир - Ессен.  Joy Joy Joy

Оставих мъжете ми два дни сами и резултатът е малко залепена буза. Мисля, че белег няма да остане.
Мамуни, радва ме, че Луфтханзата са
се проявили не като луфт, а като хора!
Пи ли вече боза, а? А баница яде ли?
Да я целунеш залепената буза, за да
заздравее по-бързо! Не са хора мъжете,
винаги съм го казвала. Палави едни такива.

# 239
  • Мнения: 1 768
Във Фридрихщадтпалас гледахме преди време "Les Miserables" и останахме много доволни! Party

Да бе на Запад бе6е..Мале ЕГЕНЕТО ми..Ужас.. #CrazyВерно,4е Театър дес Вестенс се каЗва6е.. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт