Сменяте ли си шампоана за коса и колко често...

  • 5 669
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Сменям го непрекъснато .Дори понякога ползвам няколко шампоана едновременно! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 797
Когато ми свърши опаковката, някъде на около 2 мес, си купувам друг.По принцип имам навика да не повтарям продукти.Това се отнася за всякакъв вид козметика.

# 17
  • Мнения: 6 417
Когато ми свърши опаковката, някъде на около 2 мес, си купувам друг.По принцип имам навика да не повтарям продукти.Това се отнася за всякакъв вид козметика.
И аз така.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 596
Имам 4-5 различни шампоана и ги редувам на всяко къпане.  Crazy

# 19
  • Мнения: 3 622
Ползвам най-много 2 опаковки и го сменям с друг.

И аз  Peace

# 20
  • Мнения: 1 669
Имам 4-5 различни шампоана и ги редувам на всяко къпане.  Crazy

 newsm10

И аз така...

# 21
  • Мнения: 5
http://www.pantene.com/jsp/product/index.jsp?pdId=110
http://www.neutrogena.com/ProductsDetails_16.asp
http://www.neutrogena.com/ProductsDetails_25.asp
http://www.herbalessences.com/us/collections/drama_clean/index.jsp

Ето няколко шампоана, които са специално за "почистване" на косата от натрупванията на други продукти за коса, в това число други шампоани и балсами. Идеята е, че колкото и да отмиваме все нещо от продуктите остава по скалпа или косъма. А и допълнително използваме стилизиращи продукти--те натоварват косъма, той се пресища, свиква с действието на шампоана и в крайна сметка престава да реагира. Тези шампоани (от линковете) се препоръчват именно като почивка за косъма и не го натоварват.
Имам лични впечатлениа от този на Пантен--много е добър и косата става лъскава.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 654
Сменям ги така: 2 опаковки от този,който сьм доволна-1 опаковка друг шамопан.И така ги редувам.
По същия начин и аз

# 23
  • Мнения: 212
Благодаря на всички за съветите. Ползвам дълго Низорал-а защото е против пърхут а на пазара няма кой знае какъв голям избор на такива шампоани за да ги сменям често. Пък и Низорала бил най-хубав. Да ама сега спря да действа и затова ще го сменям.
Явно ще трябва по-често да сменям шампоана за да не свиква косата.
А относно тези неутралните дерматологично шампоани - като такива може ли да се използват бебешките шампоани. изобщо хубаво ли е да си миеш косата с бебешки шампоан. например на Нивеа бейби.... те трябва да се много меки и нежни към кожата на скалпа...

# 24
  • Мнения: 1 800
Имам 4-5 различни шампоана и ги редувам на всяко къпане.  Crazy

 newsm10

И аз така...

И аз така. Всички са за моя тип коса, но имат различно действие, един за суха коса, друг за обем, за нормална, за дълбоко почистване(този един път на 10 дни).... В зависимост как се чувства косата ми на пипане, използвам съответния шампоан и балсам  Peace

# 25
  • Мнения: 1 800
Благодаря на всички за съветите. Ползвам дълго Низорал-а защото е против пърхут а на пазара няма кой знае какъв голям избор на такива шампоани за да ги сменям често. Пък и Низорала бил най-хубав. Да ама сега спря да действа и затова ще го сменям.
Явно ще трябва по-често да сменям шампоана за да не свиква косата.
А относно тези неутралните дерматологично шампоани - като такива може ли да се използват бебешките шампоани. изобщо хубаво ли е да си миеш косата с бебешки шампоан. например на Нивеа бейби.... те трябва да се много меки и нежни към кожата на скалпа...

Да можеш да използваш бебешките, но не постоянно, само 1-2 пъти на седмица. Нашите коси са по-различни от детските. Мисля, че ще е добре да продължаваш да използваш такъв против пърхот, само сменяй марките, за да не свиква косата  Peace

# 26
  • Мнения: 5 317
на фризьор ме мият с един,като се мия в къщи с друг.общо взето ги сменям.

# 27
  • Мнения: 544
сменям го много често-след 1-2 опаковки.Не съм ползвала дълго време един и за това не знам какви са последствията

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
Сменям го непрекъснато...  Laughing

И аз...
И все съм недоволна. Blush

# 29
  • Мнения: 3 214
Благодаря на всички за съветите. Ползвам дълго Низорал-а защото е против пърхут а на пазара няма кой знае какъв голям избор на такива шампоани за да ги сменям често. Пък и Низорала бил най-хубав. Да ама сега спря да действа и затова ще го сменям.
Явно ще трябва по-често да сменям шампоана за да не свиква косата.
А относно тези неутралните дерматологично шампоани - като такива може ли да се използват бебешките шампоани. изобщо хубаво ли е да си миеш косата с бебешки шампоан. например на Нивеа бейби.... те трябва да се много меки и нежни към кожата на скалпа...

Малко офф - против пърхут горещо препоръчвам на Виши  Peace

Общи условия

Активация на акаунт