Сменяте ли си шампоана за коса и колко често...

  • 5 680
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Малко офф - против пърхут горещо препоръчвам на Виши  Peace
Точно него си взех сега след Низорала. Много го хвалиха в другата тема за пърхута и реших да го пробвам. Но точно на Виши на опаковката пише че трябва да се редува с дерматологично неутрален шампоан. Понеже не съм навътре в нещата с шампоаните затова питам кои шампоани са дерматологично неутрални. може би детските...

# 31
  • Мнения: 3 215
Малко офф - против пърхут горещо препоръчвам на Виши  Peace
Точно него си взех сега след Низорала. Много го хвалиха в другата тема за пърхута и реших да го пробвам. Но точно на Виши на опаковката пише че трябва да се редува с дерматологично неутрален шампоан. Понеже не съм навътре в нещата с шампоаните затова питам кои шампоани са дерматологично неутрални. може би детските...

 newsm78 И аз нямам идея, но винаги съм си мислела, че неутрален означава шампоан, който не е насочен към третирането на някакъв проблем  newsm78 Може и да бъркам, де  Embarassed Айде някоя фризьорка да се включи с пояснения  Grinning

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
не съм го сменяла отдавна, карам си от година насам с Фито против косопад, специално за жени. страхотен е, ама ще трябва да си взема нещо друго.

# 33
  • варна
  • Мнения: 1 830
И аз ги сменям непрекъснато.Дори и да съм много доволна от някои шампоан , винаги когато отивам да си купувам решавам,че трябва да си взема някои нов.Странна работа.........................  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 4 774
Постоянно го сменям, сега ползвам 2 шампоана едновременно. Балсамите сменям по същия начин. Ако се задържа с един прекалено дълго косата ми става на клечки и я чувствам неприятна на допир  Crazy

# 35
  • Мнения: 4 451
Сменям ги редовно. Като свърши единият, следващият път купувам друга марка, но гледам да е за обем, че ми е много рехава косата.

# 36
  • Мнения: 7 723
Знам, че е хубаво да се сменя
и вски път си купувам различен..

# 37
  • Мнения: 8 242
Сменям го като ми омръзне - а това става още преди да съм свършила стария  Mr. Green

# 38
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да,сменям ги!Сега ползвам един за обем и един за косопад като ги редувам,а като ми свършат,позвам други които са ми харесали!

# 39
  • Мнения: 6 958
Сменям го много рядко, на няколко месеца веднъж  Peace

# 40
  • Мнения: 1 092
Общо взето ползвам само два вида шампоан Embarassed , винаги имам и от двата и ги редувам.Ако на тва му се вика сменяне - дааа,сменям ги Joy

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Сменям си шампоана доста често. От реклами и хвалебствия и желание да изпробвам де що има на пазара, придържайки се разбира се към типа на косата си не задържам дълго подобно средство.
На втората част от въпроса обаче отговора ми ще е относителен: ако ми хареса  някой шампоан си го използвам докато свърши, редувайки с нещо новозакупено и пробно. Остатъците се ориентират към мъжката половина от банята.

Имам афинитет обаче към точно определен шампоан и държа винаги да имам наличност от него.

# 42
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Сменям го постоянно.Всеки път си купувам различна марка.

# 43
  • Мнения: 1 546
Винаги след като свърша даден шампоан си купувам нов...никога не повтарям един и същ. Wink

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Редувам 2-3 шампоана и гледам всеки път с различен да се мия, защото май действа по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт