Сами ли заспиват децата ви?

  • 2 270
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
До 1г си заспиваше сама,сега вече не.

# 31
  • Мнения: 1 092
И двамата заспиват сами Peace,досега не ми се е случвало да приспивам - надявам се така да бъде и занапред   bouquet

# 32
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
За съжаление не.Много ми се иска да си заспива сам,но не легна ли с него не ще и това си е. Tired

# 33
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Докато кърмех Иван винаги заспиваше в мен. Сега заспива сам. Слагам го в креватчето, целувм го, пускам му една пееща играчка и излизам от стаята.

# 34
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Почти винаги сам.Ако е н ръцете ми се изнервя и не спи.

# 35
  • Мнения: 2 849
От скоро заспиваме на спалнята двамата ,което е напредък .От съвсем малък зспиваше с люлеене в един шезлонг .

# 36
  • Мнения: 2 677
Откакто се е родил заспива сам. Имаше кратък период около четирите месеца, когато заспиваше на ръце, но бързо премина.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Малката заспива на гърдата или в количката   Crazy

# 38
  • Мнения: 143
Не заспива сама,а е вече на 3.5г.Иска да и разкажа една приказка,после задава разни въпроси,става да пие вода да ходи до тоалетна и разни такива приумици накрая заспива.Но на мене определено ми е много забавно с нея и за нищо на света не бих желала да се лиша от нейното внимание,пък и не ми тежи!

и моята дъщеря е така - пълен цирк преди да заспи, разиграва ни, но все пак е весело. Цял ден ни е нямало и това е нашето време за нея. Но когато беше малка (1-2 г) искаше да заспива сама. Играеше някакви свои игри и постепенно се унасяше. Пееше в креватчето или говореше с налепените по стените звездички и играчки.
Може би след няколко месеца нещата ще се променят.

# 39
  • Мнения: 5 026
Не-никога не е заспивал сам.

# 40
  • Мнения: 264
Дъщеря ми заспива сама на обед, вечер задължително иска някой да легне при нея, макар и не на нейното легло; синът ми пък от няколко месеца заспива самичък само с бибата и едно чаршавче, което си мачка. Дъщеря ми е на 4 и половина годинки, а синът ми е на 8 месеца.  Mr. Green

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Когато беше по-малък трудно заспиваше, люлех го на ръце, докато заспи. Стана на година и половина и започна да заспива сам, но трябва някой да е в стаята до него.

# 42
  • Мнения: 2 005
Като беше по-малък си заспиваше самичък, но сега обича да се гушкаме двамата и така си заспива , че  покрай него и аз Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 24 467
Бебо не може  да заспи по друг начин, освен сам в стаята, на тишина и на спуснати завеси.

# 44
  • Мнения: 1 715
И двамата заспиват сами от 1 годинка

Общи условия

Активация на акаунт